004.cz

G-bod u muže

Jeden povedený reklamní slogan hlásá, že i muži mají své dny. Totéž by se mohlo konstatovat o G-bodu, který byl dosud spojován téměř výhradně se ženským tělem. Mužský G-bod je na rozdíl od toho ženského méně sporný. Tento vysoce citlivý bod je tvořen prostatou. Žláza velikosti kaštanu se nachází pod močovým měchýřem a produkuje většinu ejakulačního sekretu. Protože je žláza nejlépe dosažitelná análním otvorem, měly by si všechny milenecké páry vzít k srdci dodržování základních hygienických pravidel. Mnoho mužů, kteří již stimulaci svého G-bodu zažili, mluví o velmi vzrušujících pocitech. Nejde o žádné bajky, neboť sexuologové skutečně zjistili, že pokud je muž již delší čas před ejakulací drážděn masáží v oblasti prostaty, dochází k napodobování a ještě zesilování tří částí mužského orgasmu: stahování a pulzování močovodu, napnutí prostaty a svalstva pánevního dna.

Anální stimulací k orgasmu

Jak již bylo zmiňováno, mužský G-bod je možno dosáhnout řitním otvorem. Zavedení prstu nebo erotické pomůcky vyžaduje nejvyšší opatrnosti. V oblasti análního otvoru se nalézá velké množství nervových zakončení, a tento je tudíž obzvláště citlivý. Muž si lehne na záda dříve než partner zavede prst, může z hygienických důvodů použít část prstové rukavice z umělé hmoty a potřít ji silnou vrstvou nějakého lubrikačního krému, aby se zamezilo zranění. Zavádět můžeme například i vibrátor nebo jinou erotickou pomůcku k tomu vhodnou. Teprve potom může pomalu postupovat vpřed až k prostatě, která je vnímána jako měkký a kulatý objekt. Někteří muži dokonce dosahují díky stimulaci prostaty orgasmu. Jejich penisu se partner ani nemusí dotknout. Tímto způsobem prožívají pánové své vyvrcholení obzvláště intenzivně.

Anatomie mužského pohlavního ústrojí

Jakýkoliv sebepodrobnější verbální popis polohy prostaty nedokáže plně nahradit správný anatomický obrázek. Podívejme se zblízka na mužské pohlavní ústrojí:

1. močový měchýř
2. semenné váčky
3. prostata (G-bod)
4. přídavné žlázy
5. močová trubice
6. chámovod
7. nadvarlata
8. varlata

Hygiena a bezpečnost

Jakýkoliv druh análních hrátek vyžaduje obzvláštní obezřetnost. Střevní bakterie mohou vyvolat v ústech nepříjemné infekce. Proto by si měl každý po masáži G-bodu ihned umýt ruce. Dlouhé nehty jsou pro tento způsob hrátek zcela nevhodné, neboť mohou poranit střevní stěnu.

Externí masáž

Pro odpůrce análních průniků existuje ještě "externí" varianta. Prostatu je možno najít a masírovat i zvenčí. G-bod se nachází na hrázi pod varlaty. Buďte však opatrní! Příliš silný tlak nebo tření může toto místo trvale umrtvit.

G-bod u muže - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |