004.cz

Masturbace

Jak masturbovat?

Mnoho mužů přijde na masturbaci náhodou, když si např. třou nebo umývají svůj penis, a ono je to tak příjemné, že nepřestanou až dokud nedosáhnou orgasmu, ze kterého můžou být poprvé i trochu překvapeni.

V masturbaci existuje mnoho technik, některé z nich jsou rychlé, jiné zase trvají déle. Například budete cítit silnou potřebu masturbovat, ale právě v daném momentě to nebude vhodné. V tomto případě můžete chtít ejakulovat co nejrychleji to půjde, například v koupelně. Je to samozřejmě v pořádku, ale měli byste vědět, že masturbace stejně jako sex potřebuje svůj čas a pohodu. Pokud máte vlastní pokoj, tak můžete každou noc a možná i každé ráno zažívat skvělé masturbace končící ještě lepšími orgasmy. Pokud se o pokoj s někým dělíte, tak můžete masturbovat na záchodě nebo ve sprše. Nebo také můžete čekat, až váš spolubydlící usne a potom se dát do "práce". Pokud se však náhle probudí, buďte připravený mu odpovědět na pár otázek.

Někteří muži masturbují tak, že leží na břichu a třou svůj penis o postel. Běžnější technika je, že ležíte na zádech a rukou nebo oběma třete svůj úd. Když v této poloze dosáhnete orgasmu, semeno pravděpodobně vystříkne na vaši hruď nebo břicho, takže není od věci, mít po ruce nějaký kapesník nebo něco podobného, abyste mohl poté svůj ejakulát utřít.

Každá masturbace začíná samozřejmě erekcí. Erekce se dostaví v okamžiku, když se váš penis naplní krví, čímž se stává větším a pevnějším. Ztopořený penis není v pravém úhlu k tělu, ale celý penis tvoří takzvaný bumerang, ze kterého lze však vidět pouze dvě třetiny. Penis se okolo svého kořene ohýbá asi v 30 stupňovém úhlu. Samozřejmě se mohou vyskytnout různé variace nebo i odchylky, také se může vyskytnout penis nakloněný doprava nebo doleva, co však vůbec není vada. Dostat erekci je velmi lehké, teda pokud jste zdravotně fit. Přichází sama (mnohokrát ve velmi nevhodném čase:-), a většinou stačí když si na něco pro vás vzrušujícího pomyslíte. Problém s erekcí může být v pokročilejším věku, ale také například nemůžete očekávat, že dostanete erekci hned po ukončení předchozí ejakulace, kdy je váš penis ochablý. Dejte si alespoň 10 minut na oddech. Avšak je možné, že tak dlouho pauzu nepotřebujete, každý jsme jiný.

A nyní přistoupíme k mužské masturbaci a ukážeme si několik základních technik masturbace. Popis je vždy doplněn ilustrativním obrázkem pro správnou představivost.

Pěst
Toto je bezesporu nejběžnější technika jaká se používá při masturbaci. Jednoduše sevřete penis svými prsty při kořeni jako tenisovou raketu a pohybujete tímto sevřením směrem nahoru a dolů. Poskytne vám to maximální kontakt mezi penisem a rukou, a větší kontakt znamená větší rozkoš. Tato technika je zvlášť dobrá, pokud máte velký penis. Pokud váš penis není o moc delší než je vaše dlaň širší tak nebudete schopen pohybovat sevřením "nahoru a dolů". V tom případě byste měl zkusit radši jiné uchopení.

Kroužek
Palec a ukazováček jsou spojeny v kroužek, který pevně obepíná penis. Tato technika není v porovnání s ostatními uvedenými technikami tak intenzivní, zato působí na penis v celé délce. V tomto případě vůbec nezáleží na délce penisu.

Pět prstů
Během této techniky vaši ruku směřujte stejným směrem jako penis, přičemž ho držíte čtyřmi prsty na vrchu kořene a prstem zase dole. Takovéto uchopení umožní lepší kontrolu a také si budete moci vychutnat pohyb vaší ruky po celé délce penisu, i když není zrovna velký.

Tři prsty
Tato technika je vhodná pokud máte malý penis. Jednoduše uchopte penis jako by jste držel pero. Takovéto uchopení umožňuje ještě lepší kontrolu a dává vám maximální délku pohybu ruky po penisu, od kořene až po žalud. Avšak kontakt ruky a penisu je v tomto případě menší.

BackHand
Lze říci, že je to obrácená verze techniky "Pěst". Na první pohled je to možná trochu směšné, ale je to skutečně dobré a hlavně účinné. V tomto případě radši uchopte penis z levé strany, pokud jste pravák. Abyste toho dosáhnul otočte zápěstím tak, že palec směřuje dolu, možná že při tom budete muset penis naklonit mírně na stranu. Ze začátku budete tuto techniku možná pociťovat jako nepříjemnou, ale je to skvělé uchopení pokud chcete vyzkoušt něco jiného.

Prosebníček
Nechejte svou předkožku nasazenou na žaludu ztopořeného penisu, nestahujte ji. Dejte si penis mezi dlaně, jako když prosíte a tak s nimi pohybujte, jako kdyby jste prosil. Je to technika, vhodná zvláště pro muže či chlapce s delší, nebo zúženou předkožkou.

Před koupelí
Když čekáte v koupelně, než se napustí vana, svlékněte se, namažte si penis lubrikantem. Postavte se jednou nohou do vany a druhou ponech venku, předkloňte se a položte penis na okraj vany. Pohybujte se dopředu a dozadu po kraji vany. Opřete-li se o své ruce, můžete vidět zepředu svůj penis ejakulovat. Než se tak stane, bude vana napuštěná.

Ať už se rozhodnete vyzkoušet jakoukoliv techniku nezapomeňte na to, že každá technika anebo její opis je pouze začátkem, zbytek už je na vás. Je to jen návod jak začít, dál si musíte už sám najít, který způsob je pro vás nejlepší. Fantazii se samozřejmě meze nekladou.

volně převzato z sexus.cz
Fotografie -

Masturbace - komentáře

Komentář ze dne: 20. 12. 2015 11:16:13     Reagovat
Autor: Michal (email) - neregistrovaný
Titulek:
čau, má každo denní masturbace vliv na obsah pytle ?

Komentář ze dne: 27. 11. 2014 11:15:35     Reagovat
Autor: Pavel (email) - neregistrovaný
Titulek: Umělá vagína
Já jsem si asi před rokem pořídil umělou vagínu ikdyž se mi kamarádi smáli, ale musím uznat, že je opravdu výborná. Funguje téměř jako reálná vagína a je možné regulovat podtlak. Jestli můžu zde je odkaz http://osobnivagina.cz/ kde jsem koupil já umělou vagínu a kupuji si tam dále gely.

Komentář ze dne: 26. 08. 2014 17:24:53     Reagovat
Autor: Rudolf Wysocky (email) - neregistrovaný
Titulek:
No ja take zkousim masturbovat dela me to dobre ale tutechniku moc neumim

Komentář ze dne: 04. 08. 2014 00:53:21     Reagovat
Autor: Gibork - neregistrovaný
Titulek: Vana...
To s tou vanou je dobré a lákavé, ale než budu ejakulovat, napustím celou koupelnu :D

Komentář ze dne: 06. 05. 2014 22:32:42     Reagovat
Autor: anonym (email) - neregistrovaný
Titulek: Délka
Je mi 13, můj penis měří 15 cm. Je to normální?

Komentář ze dne: 04. 11. 2013 18:37:42     Reagovat
Autor: mjak
Titulek:
Ahoj kluci mám takoví problém...je mi 13 ale můj penis má jen 11 cm a hodně rozsáhlé ochlupení...bojím se že mám zastavený růst nebo tak něco....existuje nějaká choroba malého penisu?

Komentář ze dne: 22. 11. 2013 14:00:41     Reagovat
Autor: grando - neregistrovaný
Titulek: Re:
Neboj, máš to v normě.chlupy už ve 13 má každý kluk.Délka je úměrná věku.Drž se a užívej onanie

Komentář ze dne: 01. 01. 2011 16:50:53     Reagovat
Autor: Klifius - neregistrovaný
Titulek: Gay
Ahoj, jsem gay.
A pročítám si tento web již docela dlouho..
Musím uznat, že praktiky masturbace jsou rozsáhlé.. :-)

<i>Woody máš hezký pennis</i>

Komentář ze dne: 25. 11. 2010 11:23:40     Reagovat
Autor: tomio (email) - neregistrovaný
Titulek: masturbace na perniku
kdyz si date pervitin a jdete masturbovat nebo na sexi hratky spartnerkou tak to je to nejlepsi nejdelsi (tak 8 az 15 hod v kuse) ale to vyvrcholeni to je kzesileni. Ne ze bych doporucoval drogy ale zkusit se ma vsechno. Nebudete litovat. Orgac tak silny ze malem omdlite. mluvim ne jenom s vlastni skusenosti.

Komentář ze dne: 11. 04. 2010 15:32:25     Reagovat
Autor: _____ (email) - neregistrovaný
Titulek: Jo velice použitelné pro většinu
No po přečtení jsem zjistil že je mi většina technik na nic protože jsem obřezaný. Tak a teď můžete radit :-D.

Komentář ze dne: 12. 06. 2008 23:14:31     Reagovat
Autor: Onanie Masturbace - neregistrovaný
Titulek: Onanie Masturbace s Fleshlight
Ahoj .. no ja uprimne masturbuju rad .. i kdyz mam partnerku a dokonce jsme ve vzajemnem drazdeni nasli zalibu .. taky mi kamos poradil pouzivat pro masturbaci fleshlight .. a fakt ze jo .. obcas mi to i pritelkyne fleshlight udela .. je to jak skutecna kun.. ... proste uzasna vec

Komentář ze dne: 17. 06. 2008 13:16:41     Reagovat
Autor: David (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Onanie Masturbace s Fleshlight
A aku fleshlight pouzivas myslim vlozku Original(1,9cm) alebo mensie (Super tight... 1,3cm)

Komentář ze dne: 04. 12. 2018 19:08:42     Reagovat
Autor: Julo - neregistrovaný
Titulek: Re: Onanie Masturbace s Fleshlight
Moju priateľku vzrušuje pohľad na moju masturbáciu,uvolni sa pri tom a masturbujeme pred sebou spolu.Vyvrcholiť musím v jej puse sama mi to navrhla.

Komentář ze dne: 21. 02. 2007 15:03:17     Reagovat
Autor: Crazy (email) - neregistrovaný
Titulek: Pomoc
Jak se nejlip mastrubuje???Kdy je vyron semene a jak mam udelat,aby rodice nepoznali ze jsem strikal a kdy zacnu strikat???Od kolika let se mi to povede???Je to nebezpecne???Dik

Komentář ze dne: 26. 04. 2006 17:58:59     Reagovat
Autor: Pepa - neregistrovaný
Titulek: Sladké začátky
Vzpomínám si na svůj první kontakt s onanií. bylo mi asi 11 let a byly jsme s partou kamarádů na staveništi Brněnského sídliště. Nejstarší kamarád měl v tí době asi 14 let a řekl nám, že nám něco ukáže. sundal si kalhoty a my viděly, něco co nám tenkrát připadalo strašně veliké. Potom se posadil, my všichni kolem něho a začal si s ním hrát.Dívaly jsme se jak se mu zvětšil a zrudl a po chvílce z něj vystříkl mohutný proud bílého a hustého semene. Tenkrát se mi z toho udělalo špatně, ale dnes už dávno vím, že sperma neni tak odporné jak mi připadalo tenkrát, když jsem byl ještě dítě.
Dnes už mám pár křížků na krku, ale onanuji dál a přináší mi to hodně hezkých okamžiků. Takže díky za váš článek, který spoustě lidí může pomoci najít kouzlo vlastního těla.
PS. Samozřejmně ale ženy nezatracuji. Pepa

Komentář ze dne: 06. 03. 2006 08:31:31     Reagovat
Autor: onan - neregistrovaný
Titulek: začátky onanie
S radostí vzpomínám na své začátky s onanií. Aniž bych tehdy tušil, o co jde a jak se to dělá, bylo mi příjemné si s penisem hrát. Při jednom hlazení se najednou dostavil neuvěřitelně nádherný pocit a z ocasu začalo mohutně cosi stříkat. Další dny jsem to samozřejmě zkoušel znovu a znovu a techniku honění jsem postupně zdokonaloval. Onanii považuji za jeden z nejlepších způsobů uvolnění a občas si nechám péro vyhonit od své partnerky.

Komentář ze dne: 26. 02. 2006 12:17:46     Reagovat
Autor: lenka (email) - neregistrovaný
Titulek:
Misto lubrikacniho gelu nebo vazeliny pouzijte prachobycejny olej na vareni.absolutne nedrazdi,ani nijak extremne nezapacha a vyborne maze.Masturbaci vlastniho penisu spojte s jemnou masazi varlat.Varlata mohou byt jemne hlazena dlani.Pri velkem vzruseni se muzete dotykat i analni oblasti.Pokud mate cas a pohodli,vychunejte orgasmus tim,ze ho oddalite a to tak,ze budete masturbovat az do okamziku nejvetsiho vzruseni a pak prestanete.Masirujte dolni cast bricha a zacnete nanovo.Nejprve jemne,pak silneji a rychleji.Doporuceno pro muze,kteri nemaji potize s udrzenim sve erekce.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |