004.cz

Anální sex

Objevováni rozkoše análního sexu mi zabralo hodně času. Neobjevil jsem jistě nic nového, všichni přátelé kteří ho provozují po delší nebo kratší době přišli zhruba na to samé a uvedené praktiky považují za samozřejmé. Když jsem to ale v mládí začal zkoušet, tak nic nebylo pro mne samozřejmé a s dobrou radou by mne to stálo méně nepříjemností. Naštestí jsem si nijak zvlášť neublížil, ale asi bude část kluků kteří na anální experimenty zanevřeli na základě špatné zkušenosti.

Anální styk je z jistých fyziologických důvodů, o kterých se zmíním později, pro muže příjemnější než pro ženy. Již několik tisíc let se provozují doplňující sexuální praktiky, dnes známé pod názvem "thajská masáž". Je to pohlavní dráždění muže prstem v konečníku.

Anální oblast je silně inervována a je citlivá, stejně jako jiné části lidské pokožky na které se vyskytuje sliznice (ústa, genitálie, konečník). Proto jemné dotyky na těchto místech způsobují dráždivé pocity. V případě "thajské masáže" u muže však sehrává největší roli dráždění prostaty.

Prostata Prostata je žláza veliká asi jako kaštan. Naléhá na spodní část močového mechýře a spojují se v ní cesty pro sperma a moč, oba tělesné produkty dále putují stejnou močovou trubicí. Prostata produkuje jednak látky podobné hormonům, jednak prostatický sekret který tvoří hlavní část ejakulátu. Zepředu je prostata chráněna stydkou kostí. Jak je vidět z obrázku, v případě análního dráždění dochází ke kontaktu s prostatou přes střevní stěnu.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pocity při dráždění prostaty jsou tak intenzivní, že jsem několikrát dosáhl orgazmu pouze análním drážděním, bez toho abych se dotkl penisu. Proto je anální styk tak často vyhledáván při vzájemných mužských koitech.

Samozřejmě existuje mnoho psychických zábran, proč muži anální styk nezkusí nebo se mu brání. Jednak je to společenským odsuzováním homosexuality (se kterou je analní styk automaticky spojován), jednak hygienicky nepřijatelným vnímáním konečníku, nebo nepříjemnou, či bolestivou předchozí zkušeností. Pro mne byl zážitek z análního dráždění natolik motivující, že jsem bez problémů překonal všechny své počásteční zábrany.

JAK TO ZKUSIT?

Prvním předpokladem přijatelného análního koitu je dodrženi hygienických pravidel. Nejdříve je potřeba důkladně se vyprázdnit na klozetu. Jestliže máte řidší stolici, doporučuji den předem konzumovat jídla která staví (velice oblibeným příkladem za všechny je černá čokoláda). Poté se osvědčilo naplnit konečník vodou a znovu se vyprázdnit na klozetu.Nejpraktičtější pro vyplachování je sprcha s pohyblivým přívodem. Sprchu silně přitlačíte ke konečníku, nebo si na ni krátce nasednete (alternativně je možné použít klistýr, nebo velkou vyplachovací stříkačku kterou koupíte v lékárně (nemusíte se stydět, používá se i na různé neintimní učely :-). Takto je třeba několikrát opatrně vypláchnout konečník, které je možné s klidem provádět ve vaně - drobné nečistoty v pohodě odtečou sifonem. Doporučuji namydlit dva prsty a postupně je zasunout do konečníku, aby vytekla všechna voda. Po vyčištění se trochu projděte a ješte vytlačte zbytkovou vodu.

Druhým předpokladem je nenásilné uvolnění svěrače. Je to sval, který uzavírá vyústění tlustého střeva a umožňuje zadržovat a kontrolovat vyprázdňování. Roztahování probíhá už během čištění, protože teplá voda vám uvolní svěrač. Je lepší uvolňovat pozvolným, pomalým vsouváním a vytahováním prstů, nežli pouhým roztahováním. Pohyb totiž rozehřívá svaly svěrače a tak se mírně rozšiřují. Této fázi věnujte dostatek času, není kam spěchat. Můžete zkusit postupně vsouvat více prstů, ale vyvarujte se bolesti - ta je příznakem nedostatečně dlouhé předchozí fáze. Důležité je mít hodně ostříhané nehty, jinak si můžete zanést infekci. Dále by to měla být dostatečná příprava k zavedení dilda.

POMŮCKY

Jako pomůcky rozhodně doporučuji používat originalni dildo (dildo je umělý penis, klín, vibrátor, nebo chcete-li robertek). Sám jsem zpočátku zkoušel všechny možné náhražky, hlavně proto aby to nenašli moji rodice a později přítelkyně. Zkoušel jsem například voskovou atrapu svého penisu, ale jelikož jsem vymodeloval svuj žalud poněkud realisticky, zasekl se mi v konečníku jako harpuna - podcenil jsem rozdíl ve vlastnostech materiálu a pěknou chvilku jsem krvácel :-( Jedna zkušenost mi tenkrát nestačila a před pár lety jsem měl problem vytáhnout z konečníku užší nádobku od šamponu. V neúspěšném úsilí mi nakonec nejvíc pomohla představa lékaře, kterému bych měl vysvětlovat, jak se tam ta láhev dostala... Dobrá rada: Používejte věci k účelům ke kterým jsou určeny!

Dildo V praxi se nejvíce osvědčila gelová, čili silikonová dilda , která jsou vhodnější než latexová. I namazaný a kluzký latex vám totiž může porušit střevní sliznici, zejména, když máte vztah k tvarovanému povrchu. Existují jen dva druhy dobreho dilda: silikononové za zhruba 500 Kč a silikonové za zhruba1000 Kč. Obě jsou stejná, ale vyšší cena druhého dilda spočívá v tom, že si nejprve koupite latexové dildo za pětset, které dříve nebo později vyhodíte a koupíte silikonové dildo za dalších pětset . Silikon má měkčí povrch, je ohebný a přitom je dostatečně tuhý i na roztažení konečníku.

Lubrikační gel Pro zavedení předmětu do konečníku se používá anální gel . Anální gel je aseptický (sterilní), nedráždivý a působí hojivě na střevní sliznici. Je třeba být opatrný pri použití jiných zlvhčujících látek, například dětského oleje, který rozklada latex používaný na vyrobu prezervativů (kondomu, nebo-li šprcek), které potom do minuty praskají!

Anální klíny Pro roztahování konečníku je nejvhodnější klín, který má pozvolna se rozširujici tvar se zúženým místem na konci. Toto zúžení na konci vám při používání poskytne výraznou úlevu po překonání nejkritictějšího místa. Opakovaným projížděním tohoto místa nerychleji a nejméně bolestivě uvolníte svěrač, protože počáteční napětí trvá jen krátce a naše svaly jsou velmi elastické a přizpůsobivé. Druhým důležitým prvkem tohoto klínu je široky podstavec , který zabráni tomu, aby se celé dildo neocitlo v tělní dutině a bylo ho naopak možné lehce vytáhnout. U realistického dilda bývá podstavec tvaru varlat, nebo má i přísavku. Dokazuje to, že návrháři těchto análních klínů měli pro tvarování těchto předmětů své osobní zkušenosti, než našli tento vhodný tvar :-)

Osobně mohu doporučit průměr cca 4cm a délku cca16cm, která odpovídá délce rekta. Větší průměry nevolím, aby mne i nadále uspokojoval reálný penis, a taká abych v pozdějším věku netrpěl inkontinencí (pokakáváním :-| ).

POSTUP

Naneste prsty zvlhčující gel do konecniku a také na dildo. Dildo je nejlepší postavit na zem a opatrně na něj dosedat. Přitom je potřeba v konečníku tlačit, jako při vyprazdňování stolice. Je to trošku nezvyklé, protože vlastně chcete předmět z konečníku jakoby vytlačit a přitom ho dosedáním zasouváte - chce to několikrát opatrně zkusit a naučit se to. Někdy může mít člověk zbytečné obavy, že mu unikne stolice, ale po předchozím vypláchnuti je konečník dokonale čistý (jako pochva).

Klín nebo dildo zasouvejte pomalým kmitavým pohybem dovnitř a ven, postupně hloubeji, ale vždy jen tak, abyste cítili tlak, ale ne bolest. Rychlost uvolnění závisí také od duševní pohody. Jestliže jste se dostali přes nejširši místo na klínu, máte vyhráno. Projížděním tohoto místa se svěrač během minuty dokonale uvolní, ale je dobré myslet na to, že svěrač je schopen se zatáhnout za daleko kratší dobu. Jesliže tedy nechcete zbytečně absolvovat všechno znovu, můžete například dildo nebo klín ponechat zavedené v konečníku a pak přistoupit k vlastnímu koitu se svým partnerem.

Nejlepší, co můžete udělat pro plný prožitek análního sexu, je dostatečná domácí příprava. Jestliže se v soukromí naučíte prožívat (anální) rozkoš bez rušivych pocitů, dokážete tím vyloučit většinu rušivých pocitů při milování s partnerem. Je tedy potřeba si zvyknout na pocit cizího předmětu v konečníku, který bývá zpočátku vnímán, jako pocit nutkání při průjmu. Tento nepravý pocit vzniká proto, že tělo tuto nezvyklou situaci interpretuje jemu známým způsobem.

Ze začátku jsem měl potřebu vytáhnout dildo okamžite po orgasmu, ale postupně jsem si nechaval zavedene dildo i par minut pote. Nezvyklé pocity na počátku může vystridat další ztopoření penisu. Když jste vzrušení tak nemusíte vnímat pocit cizího předmětu tak nepříjemně, jako těsně po odeznění vašeho orgazmu. Je krajně sobecké, když partner který dosáhl orgasmu dřive, všeho nechá a jde se "umýt". Vetšinou se to stává nezkušeným nebo nevyzrálým osobám. Vetšinou se snažím dosáhnout orgasmu společně nebo být první, protože mi nedělá problémy věci dotáhnout k oboustrannému uspokojení.
Kdo chce prijimat, musi se naucit davat.

Autor: BiSon ©
(Poprvé uveřejněno v roce 2000 na Mageu)

Anální sex - komentáře

Komentář ze dne: 24. 05. 2015 14:49:37     Reagovat
Autor: Gaynonymous - neregistrovaný
Titulek: Sex bez výplachu
Zajímalo by mě totéž, co přispěvatele pode mnou... No fakt, gayové jsou známí tím, že si to rádi a často rozdaj' - v tom případě by mě fakt zajímala ta rektální hygiena? To snad musejí pořád jíst černou čokoládu či co... U mě to občas jde samo bez potíží (tzn. bez výplachů, problém je, že to bývá tak 1-3x do měsíce), většinou ne -_- . Co se osvědčilo na "čistotu" zažívání za jídlo vám? Nebyla by dobrá alespoň 1 denní dieta? Jaké jsou vaše reakce na drobné "nehody" u vašeho přítele/přítelkyně - tzn. řešíte to?

Komentář ze dne: 29. 12. 2014 20:00:17     Reagovat
Autor: Glen - neregistrovaný
Titulek: Sex bez výplachu
Ahoj, chci se zeptat, jestli je možné tohle provádět i bez výplachů? Vždyť v případě, že s tím nepočítám (a nevěřím tomu, že gayové neprovozují náhodné rychlovky), k nějaké očistě nemám moc příležitost, ne?

Komentář ze dne: 26. 07. 2014 19:16:14     Reagovat
Autor: pájík (email)
Titulek: Re: Penetrace a ejakulace
Při mohutném nebo prudkém výstřiku do zadečku je to nepopsatelná nádhera.Krásně cítíš,jak se to v tobě rozlívá a teče do tebe. Zbožňuju to.Záleží na velikosti penisu,jestli a jak moc je to cítit při přirážení.

Komentář ze dne: 14. 01. 2017 22:57:18     Reagovat
Autor: petr - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Penetrace a ejakulace
Pajko, orgasmus v dirce se nedá popsat. Ja jej mam takovy okamzity a dost rychlý. A stahů mám až osm. Jen jsem ještě nedořešil abych vydržel déle. Kámoš je na tom stejně.

Komentář ze dne: 23. 07. 2014 20:27:35     Reagovat
Autor: MARCO (email) - neregistrovaný
Titulek: Penetrace a ejakulace
je to bolestivé při prudkém mohutném vystřiku dokonečníku.?,je cítit při přírazech.?

Komentář ze dne: 12. 02. 2013 22:19:01     Reagovat
Autor: Karkulka - neregistrovaný
Titulek: Miluju análek
Ahoj, já teda na análek taky neměla moc pomyšlení, ale když mi přítel daroval analnisperk.cz
tak jsem svolila, že to postupně zkusíme.
Nejdříve jsem to zkoušela sama prstíky, pak šperkem a nakonec jsem si hezky zajezdila na příteli.
Ale opravdu to chce s někým ke komu máte důvěru, nespěchat a trochu treninku.
Poprvé jsem si připadala trochu nepohodlně, prostě se napíchnout zadečkem a jezdit jako normálně, ale časem jsem to začala zbožnovat.

Komentář ze dne: 04. 04. 2013 19:22:32     Reagovat
Autor: tesak75 (email)
Titulek: Re: Miluju análek
jo

Komentář ze dne: 25. 07. 2014 09:25:28     Reagovat
Autor: lobogobluwajz - neregistrovaný
Titulek: Re: Miluju análek
reklama, nic ine. verim ze su zeny co si to uzivaju ale tie nemaju potrebu uvadzat nazov stranky sexshopu.

Komentář ze dne: 28. 10. 2012 11:58:48     Reagovat
Autor: drimer - neregistrovaný
Titulek: Anální styk bez kondomu
Dobrý den. Již delší dobu mám vážný vztah ( 7 měsíců ) a s partnerem si důvěřujeme. Máme za sebou test na HIV a rádi by jsme zkusili i sex bez kondomu, a to až do konce. Jak je tako praktika riziková ? Někde jsem četl o infekci na penisu díky bakteriím v konečníku. Jiní prý tuto praktiku dělájí a nemájí žádné zdrav. komplikace. Mohu tedy vědět jak se skutečně věci mají a jesli můžeme zkusit sex bez kondomu, včetně ejakulace ? Díky

Komentář ze dne: 14. 12. 2011 23:27:26     Reagovat
Autor: Tomasek (email) - neregistrovaný
Titulek: Jak udělat pasivního partnera v análním sexu?
Ahoj chci se zeptat, jak nejlépe udělat pasivního partnera v análním sexu?

Komentář ze dne: 12. 04. 2011 19:34:21     Reagovat
Autor: David (email)
Titulek: Anal bez kondomu?

Můj přítel chce sex bez kondomu je to bezpečné, když jsem sním už skoro 3roky a také chce se do mě udělat. Mám strach z HIV poradí někdo?

Komentář ze dne: 13. 04. 2011 07:35:40     Reagovat
Autor: Milan (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Anal bez kondomu?
Ahoj Davide, anál bez kondomu je jako zážitek velmi pěkný...ve tvém případě pokud jste spolu už takto dlouho, doporučuji nejprve navštívit centrum, kde vám udělají testy na HIV.až potom bych do sexu bez kondomu šel.

Komentář ze dne: 14. 01. 2017 22:51:32     Reagovat
Autor: petr - neregistrovaný
Titulek: Re: Anal bez kondomu?
S kámošem už paříme dva roky a z toho poslední rok bez gumy. Prožitek je o třídu lepší. Musíte si být ale věrní a pokud zahnete s jiným, tak berte gumu.

Komentář ze dne: 23. 08. 2009 15:58:24     Reagovat
Autor: aa - neregistrovaný
Titulek:
Pěkný článek ale stejně jako v jiných podobných článcích se tam opakuje že bez lubrikantu není tato praktika možná. Kdysi jsem jej používal a myslel že je to samospásné ale partnerka spíše trpěla. Poslední dobou začínám s orálním sexem a zároveň při tom laskám její zadeček. Krásně se tímto uvolní a trochu šťáv zateče i do zadečku a za chvíli už můžu jít na věc. Anální sex se nesmí uspěchat. Není to na nějaké rychlovečky ale musí tomu předcházet partnerčino uvolnění proto není ani špatné když má žena orgasmus ono pak je pěkně vláčná. Co se týče nějakých výplachů nikdy partnerka nic podobného nedělala a ještě se nám nestala žádná nepříjemnost. Před tím si dá snad jen tradiční sprchu.
Takže základ je podle mne spíš klid, pohoda a nespěchat.

Komentář ze dne: 13. 12. 2008 19:07:37     Reagovat
Autor: praha211181 - neregistrovaný
Titulek:
Hmmm, to je ale zajímavá praxe :-)...

Komentář ze dne: 21. 05. 2007 14:46:28     Reagovat
Autor: Plexisklo - neregistrovaný
Titulek: RE: Komentář ze dne: 24.01.2007 22:02:01
Taky by mě to zajímalo. Už jsem o tom slyšel a dost mě ta představa děsí... Poradil by mi s tím prosím někdo?

Komentář ze dne: 07. 03. 2007 09:13:08     Reagovat
Autor: carrie (email) - neregistrovaný
Titulek:
Díky za skvělý článek! Je to otevřené a popsané přesně pro ty, kteří neví jak začít...díky:)

Komentář ze dne: 24. 01. 2007 22:02:01     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek: kazdy den
zdravim, co je pravdy na tom, ze kdyz budu provadet analni styk moc casto, tak na stari se nebude konecnik dovirat a budou s nim problemy??? a jestli to je pravda, tak jak casto muzu, aby se to nestalo?

Komentář ze dne: 15. 06. 2016 20:03:01     Reagovat
Autor: petus - neregistrovaný
Titulek: Re: kazdy den
blbost, ja mam kamose uz tri roky a styk mame tak jednou dva krat tydne - navzajem a i tri krat za noc.. proste supr. Ale denne bych to nezkousel, musi se to vychutnavat.

Komentář ze dne: 28. 08. 2006 07:59:32     Reagovat
Autor: kominik (email) - neregistrovaný
Titulek: problém
Díky za radu, tohle vypadá jako rozumný řešení, zřejmě se podle toho zařídím. Ono mi nic jiného nakonec stejně nezbyde. K.

Komentář ze dne: 25. 08. 2006 00:32:30     Reagovat
Autor: kamnář - neregistrovaný
Titulek:
To je velmi zajimavy prispevek:-) Mam moc rad lidi se smyslem pro humor:-)

Komentář ze dne: 25. 08. 2006 16:22:47     Reagovat
Autor: kominik (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: problém
Možná to vypadá legračně, jenže je to bohužel pravda.

Komentář ze dne: 26. 08. 2006 16:50:13     Reagovat
Autor: Azarael - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: problém
:) jako fór by to nebylo špatný:))), ale v případě, že je to pravda, bych nejdřív doporučoval o něco bohatší stravu na vlákninu, abys měl tužší stolici. Parafín je při teplotě lidského těla již poměrně tvárný, takže s krvácením nebo bolestí mít problé nejspíš nebudeš. Pokud se ti však vosk nepodaří dostat ven přirozenou cestou, tak budeš muset k lékaři:|. Neboj na podobný věci jsou zvyklí;) máš štěstí, že se ti tam nezasekla flaška vod piva, nebo tak něco:D (jo a ještě něco - nevymejšlej si u doktora nějaký historky vo tom, že sis na to někde sednul nebo tak něco, je mu to stejně jasný a když mu to řekneš na rovinu, tak s tebou bude taky seriózně jednat (určitě líp, než když z něj budeš dělat vola))

Komentář ze dne: 24. 08. 2006 17:28:04     Reagovat
Autor: kominik (email) - neregistrovaný
Titulek: problém
Prosím o radu. Zkoušel jsem sám anální autoerotiku svíčkou. Při akci, se mi svíčka zlomila a zůstala v konečníku (cca 13 cm průměr tak 2 cm) vytáhl jsem pouze knot. Je tomu již 4 dny, némám žádné problémy, jen když sedím, cítím, tlak zřejmě na prostatě. Vzhledem k mé stravě, mám i poměrně řídkou stolici, takže ani zde nejsou žádné problémy, stejně tak nemám problém s močením. Nekrvácím. Prsty se mi nepodařilo svíčku nahmatat. Šlo by mi s tímto problémém poradit? K lékaři se mi zatím nechce, protože se stydím. Kdysi jsem četl v knize Motýlek, že jsi vězni zaváděli do konečníku kovová pouzdra s penězi, a při vyměšování pouzdro bez problémů vytlačili. Proč mě to nejde? Předem díky za radu. Kominík.

Komentář ze dne: 02. 08. 2006 09:10:38     Reagovat
Autor: ejka (email) - neregistrovaný
Titulek: Díky moc!!!
Ahojky díky moc za Vaše slova a hlavně za rady při postupování u análního sexu... parkrát jsem to zkusila i s vyprazdňování, ale bohužel ze mě ještě při tomto úžasném milování šli nečistoty... takže se pokusím držet Vašim rad a pevně doufám, že budu mít úspěch!!! Pokud se najde někdo, kdo mi mohl dát pár rad navíc budu ráda... Tak čusky

Komentář ze dne: 27. 04. 2006 01:45:36     Reagovat
Autor: TurboLover - neregistrovaný
Titulek:
Krysa z kanálu může chutnat jako jahody, ale já to nikdy nezjistím.

Komentář ze dne: 27. 04. 2006 06:30:10     Reagovat
Autor: Riga - neregistrovaný
Titulek: Re:
Never Say Never:-)))))))))))) ))))

Komentář ze dne: 12. 03. 2007 19:14:09     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re:
Přesně moje slova....

Komentář ze dne: 21. 10. 2005 00:40:34     Reagovat
Autor: Khaan (email) - neregistrovaný
Titulek: Mýdlo
Nedoporučuji používat mýdlo v oblasti konečníku, docela dost to pálí. Taky jsem zkoušel holící pěnu, fakt to štípe.
Khaan
Díky za tyto stránky, fakt super!

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |