004.cz

Zúčastněte se největší internetové studie o chování gayů

V pátek 4.6. započala dosud největší internetová studie na světě o sexuálním chování mužů, kteří mají sex s muži. Studie nese název EMIS.
Nezáleží na tom, jakým způsobem se respondent sebeidentifikujete - jestli jako gay, bisexuál či heterosexuál. Průzkumu se mohou zúčastnit všichni, koho eroticky přitahují muži a dosáhl věku, který mu umožňuje mít legálně pohlavní styk s jiným mužem. Pochopitelně jsou vítáni nejen HIV negativní, ale i HIV pozitivní respondenti. Každý dotazovaný je žádán, aby vyplnil dotazník pouze jednou. Kromě informací na internetu se budou čtenáři moci setkat v gay barech a podnicích s plakáty a pohlednicemi.


Řešitelem výzkumu je Ústav Roberta Kocha v Berlíně a sami gayové se na přípravě a zpracování projektu podílejí rozhodující měrou, což platí i pro Českou Republiku. Výsledky průzkumu samozřejmě budou mít čtenáři serveru 004.cz k dispozici po zpracování studie. Průzkum je zcela anonymní, data budou shromažďována jednotně za celou Evropu. Data budou získávána ve třech letních měsících roku 2010 v 31 evropských zemích a dotazníky jsou dostupné v 25 jazycích. Mezi nabízenými jazyky není slovenština, ale vítáni jsou i respondentni ze Slovenska, kterým předpokládáme nebude čeština dělat problém. Poslední obdobná studie proběhla v České republice před sedmi lety, tentokráte je projekt koordinovaný na celoevropskou úroveň a umožní porovnat data z jednotlivých evropských zemí.

Pokud jste se rozhodli zúčastnit, stačí kliknout na následující link:

EMIS - průzkum

 

Děkujeme za účast.

Redakce 004.cz

Zúčastněte se největší internetové studie o chování gayů - komentáře

Komentář ze dne: 28. 12. 2011 14:39:48     Reagovat
Autor: někdo - neregistrovaný
Titulek: Omylem
jsem klikl na to (EMIS - průzkum) ale myslel jsem, že je to nějaký test, takže prosím zrušit... pokud o nic nejde, tak to nevadí, ale pokud ano tak zrušit, děkuji..

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |