004.cz

Polohy při análním sexu

Sarautástrí (louskáček)

Této poloze může předcházet jemná masáž partnerovými prsty nebo nějakou erotickou pomůckou např. vibrátorem, análním klínkem, či análními kuličkami, což může navodit velmi příjemné pocity pro pasivního partnera. Samotná penetrace je mělká a amplituda pohybu je velmi nízká. V podstatě se jen jemně pohybujeme a aktivní partner přitom pozoruje svůj zanořující se úd. Tato poloha obvykle nevede k orgasmu, ale je velmi vhodná jako odpočinková při déle trvající souloži a nebo jako oddalující technika, kdyby měl být partner příliš brzy hotov.

Svíčka

Poloha při níž určitě nevyklouznete z partnera tak snadno jako při jiných polohách typu observa. Zvednutím a fixací nohou na ramenech dojde k vyzdvižení zadečku a většímu zpřístupnění análního otvoru. Pokud byste se však chtěli inspirovat zcela uvedeným obrázkem, tak si příklad z aktérů neberte do posledního detailu, neboť seno i sláma velmi štípou a dráždí pokožku, nemluvě o alrergiích. Sice romantické prostředí seníku může být zajímavé, ale pokud vás píchne osina do genitálií bude rázem po vzrušení...

Brahmačarja

neboli poloha cudnosti je především polohou poorgasmovou, když už partneři dosáhli vyvrcholení. Pak je totiž možné, aby aktivní partner po svém orgasmu ještě zůstal v konečníku a rukou napomohl vyvrcholení u pasivního partnera. Pokud přidá i jemné pohupování bude celý prožitek ještě větší. Obvykle samotný fakt orgasmu aktivního stačí k tomu, aby vyvrcholení dosáhl i partner pasivní souběžně nebo krátce po, neb prožívaný partnerův orgasmus ve vlastním těle je silným stimulantem a urychlovačem vlastního ukojení.

Klín

Tato poloha je polohou typicky mileneckou. Jde především o blízkost partnera a pokud si představíte, že by se náš aktér otočil ke svému partnerovi čelem, dalo by se i říci, že výsledná poloha je přímo stvořená pro rituály sexuální magie. Takové rituály se provádějí při osvětlení svíčkami a nejlépe na kančí kůži, která má zesilující vliv na uskutečnění vašeho přání. Více o sexuální magii se dočtete v rubrice gay tantra.

Ve stoje a zezadu

Tento způsob penetrace je polohou silně vzrušující a je vhodný když nejsme doma, ale třeba v lese nebo někde v přírodě, kde by lehnutí na zem nepřicházelo v úvahu, třebaže už padla rosa nebo je po dešti. Mimo romantiku přírody je polohou darkroomovou a polohou pouličního sexu, neb vyžaduje jen pevný bod, o který se pasivní partner opře. Nemyslete si, že je možné udržet se v pasivním spojení bez nějakého opěrného bodu. Sex je velmi vyčerpávající a mohlo by se stát, že by se vám podlomily nohy dříve než je žádoucí. Postačí zeď, strom, nebo opěradlo židle...

Gay šavásana

Tuto polohu bychom mohli nazvat jogínským výrazem pro asánu mrtvoly. Jedná se o velmi pohodlnou polohu zejména pro pasivního partnera, který nemusí vykonávat žádnou fyzickou námahu a tudíž se může maximálně uvolnit. Vhodné zejména pro začátečníky, kteří se bojí bolestivosti styku, nebo pokud jste již unavení z předchozího experimentování s krkolomnými polohami. V této poloze nebude partnera bolet pokud přidáte na frekvenci a síle přirážení neboť nárazy penisu nesměřují přímo na prostatu, ale hlouběji do vašich útrob.

Pejsek

Jedná se o polohu, se kterou se setkáváme u většiny savců. Pokud mluvíme, že jsme souložili ze zadu, obvykle tím myslíme polohu zvířecí. Pleskání o partnerův zadek může být někdy velice vzrušující zvuk, který bude mít urychlovací účinek. Pro první penetraci na začátku intimního styku je tato poloha též velmi vhodná, neb roztáhne-li partner nohy, bude jeho nepovolený svěrač mnohem dostupnější pro váš útok.

Polibek kobry

Při všech polohách, kdy máme partnera za sebou je nevýhoda v tom směru, že se jedná jen o mechanickou soulož a necítíme tolik blízkost partnera, proto polibek, jež je pro milence velmi důležitý není obvykle přítomen. Není avšak těžké se otočit a políbit svého partnera. Jak jsme si již řekli u polohy šavásana je možné přirážet větší silou, což je obvyklé při poslední fázi našeho milování ve fázi plató a při orgasmu. Pokud se budeme při orgasmu navíc líbat, můžeme si vzpomenout na tantru, která říká, že při této dvojité penetraci dochází k vytvoření cirkulující energie mezi oběma těly a takový orgasmus nás omlaďuje a více spojuje s milovaným partnerem. Můžeme si představovat že z penisu do nás vniká partnerova mužská síla a vy mu ji vracíte ve vašem polibku...

Pejsek voyeur

Pro pasivního partnera je někdy zážitek z přirážení partnera málo vzrušující. Vzhledem k obecně vysoké vizuální vzrušivosti mužů je zajímavé se předklonit a podívat se na celou záležitost pěkně zespoda. Přidáte-li vaši nebo partnerovu ruku a budete masturbovat je i docela možné, že budete mít orgasmus dříve než váš aktivní partner.

Na koníčka

Tento způsob anální penetrace je vhodný pro páry, kde délka partnerova pyje je při plné penetraci pro pasivního bolestivá. V pozici na koníčka si můžete sami regulovat hloubku, s kterou do vás partner vniká. Poloha kdy jeden leží a druhý na bobku přiráží je velmi vyčerpávající a není možné, aby pasivní partner svými dřepy dovedl aktivního k orgasmu a při tom neumřel vyčerpáním.

Gay misionář

Většina lidí si může myslet, že anální soulož se nedá praktikovat zepředu. Opak je pravdou. Tato klasická poloha heterosexuálů vnáší do styku gayů vysokou blízkost, neb si vidí do očí a mohou se líbat a snažit se o kultivace energie Qi. Při této poloze může být pyj zcela zasunut do konečníku, což může být někdy bolestivé narazí-li ostře na prostatu a proto bychom měli být opatrní. Stiskneme-li svými nohami partnerovi boky může to urchlit jeho orgasmus.

Misionář na netradičním místě

Poloha, kdy se partner nabízí druhému roztažením nohou tzv. observa se dá praktikovat na nejrůznějších místech se zapojením různých kusů nábytku. Na pohovce, kraji postele, ale neméně zajímavé je zkusit i jinou místnost než ložnici. Výhoda kuchyňské linky je především ve výšce stolu, takže aktivní partner může být zcela napřímen a nemusí se krčit, což je mnohem pohodlnější. Pikantní a přímo ďábelské může být využití právě ždímající pračky, která bude natřásat pasivním partnerem a vibrace ve vás vyvolají nezadržitelný orgasmus.

Polohy při análním sexu - komentáře

Komentář ze dne: 15. 12. 2021 00:09:05     Reagovat
Autor: JUDAjonas - neregistrovaný
Titulek: Sexy kluci
Pěkní kluci, taky bych si píchnul...

Komentář ze dne: 18. 12. 2021 20:30:45     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek: Re: Sexy kluci
Jehlou či špendlíkem.

Komentář ze dne: 14. 01. 2017 23:09:26     Reagovat
Autor: petr - neregistrovaný
Titulek: polohy
Mam rad s kámošem klín, šavasanu a pak Brahmačarja (tak i usínáme) Tyto polohy jsou dobré, pokud máš větší pérko.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |