004.cz

Kde se setkat a kam jít?

Místo setkání je vhodné volit na ulici, kde se vyskytuje mnoho lidí a působí bezpečně. Odlehlé místo za městem nemusí vzbuzovat serióznost nabídky, ačkoliv na vesnici či v maloměstě může být logické. Setkávej se mimo uzavřené podniky. V restauraci plné lidí se těžko utíká, pokud dotyčný nemluvil pravdu a je výrazně jiný, než jak se popsal. Neserióznost by měla být trestána tvým odmítnutím pokračovat v sjednané schůzce, pokud ti dotyčný přesto nesedí.

Kam jít?
Vhodné je začít procházkou a nenásilným rozhovorem. Při chůzi se vyhneš střetu pohledů a když se nemluví, alespoň se jde, což je lepší než sedět a mlčet. Pokud se ti dotyčný nebude líbit, můžeš pokračovat u večeře nebo sklenky dle libosti, nebo se rozloučit a nepokračovat, pokud cítíš, že je to marné. Dbej na to, že první setkání v restauraci by si měl každý zaplatit sám, aby to nikoho k ničemu nezavazovalo. Prostředí podniku vol méně hlučné, s dostatečným soukromím pro rozhovor.

Kouření na schůzce
Pokud jsi nekuřák, hledej si též partnera nekuřáka. Málokdo bude ochoten a schopen přestat s kouřením, jakmile tě pozná. Věř, že líbat "popelník" není dvakrát příjemné a brzy by ti to mohlo nesnesitelně vadit. Pokud sám kouříš, měj s sebou žvýkačky či bonbóny, které pomohou zamaskovat pach z úst.

O čem hovořit?
Neexistuje rada, o čem hovořit, klidně o počasí, pokud v tom oba dosáhnete shody a bude vám rozhovor připadat příjemný. Hovořit se dá v podstatě o čemkoliv, na co ti budou stačit znalosti, názory a zkušenosti. Zajímavé jsou rozhovory na téma cestování, módy, hudby, filmů, internetu či kultury. Bav se o tom, co tě baví, tím se hodně protějšku představíš. Pozor na okrajová témata, která sice mohou být smyslem tvého života, ale pro jiné jsou jen prázdným pojmem. Těžší to mají lidé vzdělaní a inteligentní, kteří očekávají, že partner bude na podobné úrovni. Nezapomínej, že první schůzka je romantika. Žádné negativní řeči o zklamání ze života. Přísně zakázány jsou řeči o pocitu marnosti z hledání partnera. I kdyby to byla pravda, působíš depresivně a protějšek odradíš.

Můžeš společníkovi lichotit, lichotky však přijímej střídmě. Můžeš se bavit i o intimnostech, ale vždy jen s mírou a jen tehdy, pokud to bude druhému příjemné. Nevyzvídej, jestli je v análním sexu aktivní či pasivní, i kdyby to pro tebe bylo jakkoliv zajímavé. Snaž si udržet glanc čistoty a mravnosti. Nepřetvařuj se ani nelži, zkus se předvést v nejlepším světle. Pozor na vychloubání a sebechválu. Skromnost je dobrá vlastnost.

Kde se setkat a kam jít? - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |