004.cz

Balírna

Každý člověk má přirozenou tendenci vytvářet intimní či partnerské vztahy s jiným člověkem. Mladí gayové a lesbičky ještě v pre-coming outu či coming outu mají tendenci vytvářet vztah s opačným pohlavím ve snaze zvrátit přirozené potřeby svého těla, a to nejčastěji prostě jen proto, že tak byli vychováni a okolí od nich takový druh vztahu očekává. Dříve či později se však pokouší o vztah se stejným pohlavím, kterému následuje i kontakt intimní.
Téma namlouvání neboli "balení" kluků vzniklo proto, aby gayům usnadnilo jejich vzájemné seznamování v aktuálních podmínkách České republiky. Každý máme se seznamováním jiné zkušenosti a každý se chováme rozdílně, avšak existují jisté zákonitosti, které se opakují a lze s nimi v určitých případech počítat či jim předcházet.

Téma lze rozdělit do tří částí:

  • První část radí, kde a jak je možné se seznámit s gayem. Je zcela zřejmé, že pokud máš menšinovou sexuální orientaci, je pravděpodobnost, že potkáš ve svém okolí někoho stejně orientovaného, menší. K tomu, aby ses mohl seznámit, budeš muset aktivně hledat jiné gaye.
  • Druhá část radí, jak zvýšit své šance, aby setkání s potencionálním partnerem a první rande bude úspěšné a pro oba příjemné. Nebylo by správné dávat ti 10 zaručených rad, jak ho dostat do postele ve stylu časopisů pro "emancipované" ženy, ale prozradíme, co dělat, abys "neulítl" a neudělal zbytečnou chybu, která by mohla způsobit neúspěch, přestože by setkání jinak mohlo velmi dobře dopadnout.
  • Někteří by si mohli myslet, že třetí části netřeba. Víš, jak hledat, někoho jsi potkal a k tomu jsi na prvním setkání zapůsobil maximálně příznivě. Ale zdaleka ještě nemáš vyhráno. Ještě je potřeba zvážit, jestli i ten druhý je ten pravý. Líbí se ti? Hodíte se k sobě? Je krása všechno? Jak druhého otestovat? Na co si dát pozor? Existují i zakázané typy? Jak se rozhodnout?

Upozorňujeme, že kapitoly Balírny 004 na sebe terminologicky a obsahově navazují. Je tedy třeba přečíst vše a od první kapitoly!!! Vše pak lépe pochopíte a předejdete smutným omylům v tak zásadní otázce, jakou je výběr partnera!!!

Věnováno všem klukům, kteří jsou sami a stále hledají.

Při realizaci Balírny bych chtěl poděkovat Manicovi za inspiraci v jeho projetku G-Faq, ze kterého jsem čerpal pro internetové kapitoly.

Balírna - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |