004.cz

Seznamování podle penisu

Někdy mám z inzertních serverů pocit, že spíše než s klukem se mám seznámit s penisem a nepodstatným zbytkem, co je k němu přirostlý. Nejsem feministka, co chce útočit na mužské ego, ale rád bych napsal pár řádku k fenoménu poslední doby. Tím je seznamovaní podle fotografie penisu.
Se zvyšující se saturací digitálních fotoaparátech v populaci, gay komunitu nevyjímaje, se nám zvyšuje množství fotoseznamek a tím i profilů s fotografií. Budete-li se chtít podívat jak vypadá gay, zjistíte někdy možná mnohem snáze jak vypadá gay penis a také to, že gayové asi neumí používat pravítko.
Nejen že k obrázkům 10-16 cm pyjů je vždy doplněno, že se jedná o penis velikosti nejméně 18x5 cm, ale provedl jsem si i malý test.
Na základě výzkumu serveru The penis jsem zjišťoval kolik procent gayů jednoho tuzemského serveru uvádí, že mají penis větší než 18 cm. Údaj by se měl rovnat statisticky změřenému číslu z výzkumu, který říká, že pouze 7,5% mužů má penis větší než 18cm. Z vyhledávací služby fotoseznamky jsem se dozvěděl, že zhruba 30% registrovaných gay mužů uvedlo velikost svého pyje přesahujících 18cm. Tak, kde je chyba?

Zanechme předhánění v tom, kdo ho má většího a přesuňme se k fenoménu, jenž jsem nazval:  S kým se to seznamuji?

Zcela chápu, že je mnoho lidí, kteří se chtějí seznámit za účelem sexu. Nic víc od seznámení neočekávají. Často jsou to zkušení gayové, kteří se mohou pochlubit desítkami sexuálních partnerů, ale bohužel také desítkami druhů virů, které si od svých kontaktů přinesli a předají je dalším. A to nemluvím jen o HIV. Všechny provedené výzkumy české populace poukazují na vysoké procento gayů, kteří přenáší papiloma viry, herpetické viry a hepatitidy. No, kdo chce kam, pomožme mu tam.

Co mne zaráží jsou mladí kluci, kterým nebylo ještě ani 18 let, žijí u rodičů, chodí na střední a na Internetu se ukazují na často dobrovolně vytvořených porno fotkách. Jen upozorňuji, že náš trestní zákoník ve svém §205 ohrožování mravnosti zakazuje takovéto fotografie pořizovat a šířit. Je to zhýralost, nezkušenost, hledání sexuálních dobrodružství, exhibice, nebo odkoukané od starších?

Co mne dále zaráží je inzerce 25 letého chlapce, který si už první vztahy a intimní chvíle prožil a chtěl by se vážně seznámit s někým na celý život. Inzeruje vážné seznámení, nechce nikoho na jednu noc, píše o svých ušlechtilých zálibách a jako fotografii, jež by měla k tomu všemu serióznímu povídání více napovědět o jeho vizáži a lidství, zvolí svůj ztopořený penis. Může to takový člověk myslet vážně? Nebo to je jen další promiskuitní tetka, která chce vypadat jako slušný chlapec?

Musím smutně podotknout, že seznamování pomocí fotografie penisu se stává normou. Normou, proti níž bojovat a vyhrát nelze, a tak napíšu jen jedno. Než si svůj penis ukážete celému světu, zkuste se zamyslet nad tím, co od toho očekáváte a také nad tím, zda-li je penis skutečně tím nejhezčím a nejzajímavějším, co na mne je.

Související články:

Seznamování podle penisu - komentáře

Komentář ze dne: 29. 12. 2012 10:29:53     Reagovat
Autor: františek (email)
Titulek: seznámit podle velikosti penisu
Mám kamaráda který se jen seznamuje podle velikosti penisu - taky je pořád sám!!!

Komentář ze dne: 05. 11. 2005 23:02:04     Reagovat
Autor: chuffy (email) - neregistrovaný
Titulek: Hehe, je to tak :))
Drsny, dobre jsm se pobavil, je to tak a lidmi kteri misto sveho obliceje hodi na seznamku fotku sveho prirozeni celkem pohrdam... anebo se jimi bavim. Mrkni do gayklubu, semtam dojde na mobil pres bluetooth fotka neciho pera, nebo vidis jak se nekdo v kine vyznamne diva, ruce v kapsach jimiz vynahrazuje co nema v hlave... :)). Byl jsem z toho nestastny, ale ted uz z toho mam srandu.

Komentář ze dne: 31. 10. 2005 20:45:22     Reagovat
Autor: 33 letý - neregistrovaný
Titulek: Všeho moc škodí
To platí i pro penisy. Nic se nemá přehánět. Zbožštění penisu v poslední době už začíná být trapné. Blbečkové, kteří myslí jenom penisem a blbečkové, kteří myslí jen na penis, by si měli pořídit domů nějakou maketu, třeba roberta a klanět se mu. Ostatním by tak možná dali pokoj.

Komentář ze dne: 25. 10. 2005 02:03:48     Reagovat
Autor: karel (email)
Titulek:
to same si myslim ja.vzdy kdyz se mi nekdo ozve tak chce jen foto penisu.Ale to prece není to hlavni ne.

Komentář ze dne: 17. 10. 2005 01:06:46     Reagovat
Autor: J.M.P. (email) - neregistrovaný
Titulek: penis je ......
Nechcem vediet ci je penis ta podstatna vec , viem , ze podstatou veci je objatia a ...ved to poznas. Ak chces poviem to otvorene "Nemusim sa hanbit , le preco???" Tak si nechaj svoje . Mozno to je len o Tom ako to " balenie vypada sexi " . J.M.P.

Komentář ze dne: 16. 10. 2005 07:35:48     Reagovat
Autor: Tom (email) - neregistrovaný
Titulek: On ten ocásek ale tak špatnej není...
On ten ocásek ale tak špatnej není...I když seznamovat se s čurákem dříve než s člověkem je celkem humus.

Komentář ze dne: 15. 10. 2005 15:49:14     Reagovat
Autor: honzík (email) - neregistrovaný
Titulek: Osobní útoky
Mě se hrubě nelíbí, některé komentáře k článku, které jsou pouze ubohým osobním útokem. Pokud má někdo s někým problémy, tak by si ho měl vyříkat s dotyčnou osobou a neobtěžovat všechny ostatní.
A doufám, že si to všichni zapamatují a budou se tím řídit.
Děkuji.

Komentář ze dne: 17. 10. 2005 05:46:31     Reagovat
Autor: Alin - neregistrovaný
Titulek: Re: Osobní útoky
Myslím si, že k umění psát články v pro Internetový „časopis (+/-)“ patří jistá „splachovatelnost“ obsahu diskusních příspěvků. Samozřejmě, že autor se svým dílem nějak projevuje a musí také očekávat reakce čtenářů. Článek je fajn již tím, že „je“ a že se k němu rozvíjí diskuse. Obsahově článek považuji za velmi chabý a převážně přesmíru moralistický a postrádající téměř jakékoli racionální argumenty – a kdo se o lidskou sexualitu zajímá byť jen okrajově, třeba jen v mezích populárněnaučných, ví, že se věci opravdu mají poněkud jinak. Téma je velmi zajímavé – za to Alcovi díky, diskutovatelné…, ale obsahově velmi, velmi slabé a vypovídající jen o autorových (anti)sympatiích k tomu či onomu.
Komentáře k článku jsou v mnoha ohledech k tématu, myslím si, že poměrně neurážející a rozhodně na velmi dobré úrovni – porovnej s jinými diskusemi na Internetu.

Komentář ze dne: 17. 10. 2005 15:12:04     Reagovat
Autor: honzík - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Osobní útoky
Upřímně řečeno, někdy mám pocit, že všechno, co alca napíše, musí někdo napadnout. To není o diskuzi. Ten komentář byl spíš osobním útokem, který mi připadá trošku závistivý. Pokud to není přímý útok na článek, tak se tu potom objevují rétorická cvičení, která mají zpochybnit úplně všechno. A začíná to připomínat filosofické diskuze Sokrata a jeho žáků.
Ta závist je podobná jako závist postEvropy vůči USA. Neustále říkají, jak jim vadí ta nespravedlnost, kterou ve světě páchají, ale pravda je taková, že jim závidí, že jsou mocnější a že Západní Evropa je dneska s prominutím v prdeli. A to i přesto, že nebýt USA tak tu už dávno po Evropě pobýhají Chomejního pohrobci a jiní. Evropa nadává na Severní Ameriku a když je pak v prdeli, plazí se, lísá se, jen aby je americká armáda zachránila. Evropa již takto byla zachráněna 3x. 1. světová, 2. světová a 3. (studená) válka. nebýt vojenské přítomnost USA na Středním Východě nemá Evropa ani kapku zdejší ropy a musela by sklonit před Islámem hr

Komentář ze dne: 17. 10. 2005 17:10:59     Reagovat
Autor: Alin - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Re: Osobní útoky
No vidite. Jak uzce souvisi napr. problematika vztahu USA vs. Evropa se sexualitou. Hi, hi... dobry a celkem husty. Dal se k tomu nebudu vyjadrovat :-))).

Komentář ze dne: 01. 10. 2010 16:48:25     Reagovat
Autor: nevim - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Re: Osobní útoky
No fuj, jak muze nekdo rict ze nas USA zachranila? Ani nahodou, konec valky nebyl spasou, do te doby zemrelo plno evropanu a ze pak americani prijeli vsechno uz stejne bylo jasny... Ale nic, USAci jsou hovada, podivejte na jejich historii a steupidni obyvatelstvo..

No tady je nekdo zastance USA a nevi nic... No nic

Komentář ze dne: 15. 10. 2005 12:50:51     Reagovat
Autor: juvenus II. (email) - neregistrovaný
Titulek: k Alcove intelektualni indispozici
A skutecne Alco netusim, je-li "penis skutečně tím nejhezčím a nejzajímavějším", co na tobe je, ale rozhodne se nad tim nehodlam zamyslet, i kdyz mne k tomu jako sveho ctenare tak upenlive nabadas. Ha ha ha!

Komentář ze dne: 15. 10. 2005 12:49:18     Reagovat
Autor: juvenus (email) - neregistrovaný
Titulek:
Staci nahodne vybrany clanecek od Alcy a hned vidim, ze se ani v nejmensim nezmenil... jako vzdy moralista s radobyvzdelanym pohledem na vec. Stylistika mizerna, vyrazove prostredky chabe.
Nehodlam rozebirat, proc je i tento jeho myslenkovy pruvan placnutim do vetru, na to si prilis cenim vlastniho casu. Obecne se jiste da rict, ze prirodoveda nemuze suplovat humanitni obory cili Alco, drz se sveho kopyta. Klidne si hudruj s sexuologicko-fasistickou lobby, ale do deskripce socialnich jevu se nemontuj.

Konkretne k poslednimu odstavci.
Normou fotky penisu pri seznamovani nejspis nejsou, v takovem pripade by mely takove fotky na nasich seznamovacich strankach prevazovat. Ani neni znamo, zda nekdo provedl seriozni vedecky vyzkum, aby se mohlo hovorit o nove norme; norma je velicina statistickeho charakteru, ne?
A skutecne Alco netusim, je-li "penis skutečně tím nejhezčím a nejzajímavějším", co na tobe je, ale rozhodne se nad tim nehodlam zamyslet, i kdyz mne k tomu jako sv

Komentář ze dne: 14. 10. 2005 15:04:50     Reagovat
Autor: valbo (email) - neregistrovaný
Titulek: :-)))
Dobrej postřeh.
To seznamování dle přirození mi připadá, že přece jen člověk má ty živočišné pudy.
Casto na mail dostanu takové přirození a když odepíšu, že mi vlastně nic neposlal, tak se ten druhý diví a že vlastně jinou nemá. Hned si o tom člověku můžu říct sdvůj úsudek...
Dokonce existuje nejmenovaná seznamka,
kde je na velikost přirození kolonka... je to hrubý.
Pěknej den.

Komentář ze dne: 13. 10. 2005 00:09:33     Reagovat
Autor: Alin (email) - neregistrovaný
Titulek: Penis sem, penis tam...čert to vem
Možná prostředí Internetu v současnosti spíše nehrává těm, pro něž v seznamování „penis“ nesmí chybět. Ostatně, tak jako se dříve sbírala „céčka“, dnes na některých základních školách děti sbírají penisy svých spolužáků vyfocených fotoaparátem na mobilu – prostě vyfotí svůj penis, pošle spolužákovi a vyzve ho, aby poslal svůj… no, nevím… prostě penisy.

Já v tom nevidím zas tak závažný problém. Prostředí seznamek dnes podle mne spíše nahrává té vulgárnější společnosti – dá-li se to tak nazvat (a ryba prý smrdí od hlavy, takže…). Párkrát jsem na nějaký ten server zkoušel umístit si nějaký inzerát – bez penisu, ale i tak se mi ozvaly stejně jen „penisy“… A svého současného kluka jsem poznal nakonec úplně jinak, než přes seznamku nebo přes penis…

No, různé „sexy proudy“. Vlastně mi jsou tak nějak ukradené. Sex je krásná věc, podle mne do ní patří především citové pouto dvou lidí než dosažení ejakulace apod. a tak se k tomu stavím. Někomu vadí penisy v seznamkách, jinému to, že mezi

Komentář ze dne: 11. 10. 2005 06:22:50     Reagovat
Autor: yenday (email) - neregistrovaný
Titulek: Zajímavý postřeh
Jsem téměř denní návštěvníkem chatu na xku, tak nějak mi přirostl k srdci, rád si tam najdu někoho na pokec o všem možném, i když je to tam někdy nadlidský úkol, protože když pošlu svou fotku - obličej - bez fotky penisu(kterou na netu nemám), většina kluků o pokec nejeví zájem.Jakoby byl penis(nebo vyšpulený zadek)otevíračem dveří.K dobrému pokecu však mi je vždy milejší když se člověku můžu podívat do očí a poznat ho alespoň vizuálně, než si předsatvovat to jeho stojící péro, ať už je jakkoliv dlouhé.Já i můj partner jsme vybaveni nadprůměrně,ovšem mnoho lidí nám poslalo fotky s tím, že ho mají víc jak 18, no v tom případě bych ho já musel mít 24(a mám ho přes 18).Jsou to holt nějaké nové míry, o kterých asi neví ani tabulka mír a vah SI.

Komentář ze dne: 09. 10. 2005 01:56:28     Reagovat
Autor: honzík - neregistrovaný
Titulek: Japonsko:))
Možná se jedná jen o médní záležitost, kterou rozvířila událost v Japonsku, kdy si mladí muži fotografovali svoje přirození a posílali jej přes mobil mmskou a někam na stránky. Měl to být protest proti tomu, že se holky nechtěly fotit nahé, nebo tak v tomhle smyslu. Takže za chvilku to odejde a penisy se nebudou posílat. Rozhodně podle penisu člověka nepoznáte.

Komentář ze dne: 08. 10. 2005 20:27:11     Reagovat
Autor: 0200789032 (email) - neregistrovaný
Titulek: jen malá výtka...
Mě se poněkud dotýká užití slova "tetka" jako označení pro (zákonitě?!) promiskuitní osobu, (které zde navíc není cizí podlost a klam).
Stejně jako jsem přijal za své přízvisko "buzna", (někoho možná uráží, mě neuráží význam a proto ani nevybíravé jméno), mohl bych přijmout i "tetka". Koneckonců, ne ve všem jsem úplný chlapák.
V čem jsou nepopulární feminní gayové objektivně horší než ti maskulinní? Co dává kterému ze soukmenovců záminku jejich "nick" použít k výrazu pohoršení?

Filip

Komentář ze dne: 08. 10. 2005 15:32:46     Reagovat
Autor: (email) - neregistrovaný
Titulek: ...
Díky Péťo za dobrej článek, je to občas fakt drsný, s čím se člověk potkává... Myslím, žes to vystihl dost přesně, snad se nad tím někdo fakt zamyslí, třebo i někdo z těch, kterých se to osoboněji dotýká... No, snad bude líp.. :o)

Komentář ze dne: 08. 10. 2005 12:37:19     Reagovat
Autor: Libor (email) - neregistrovaný
Titulek: Vědět co chci
Tento fenomen je zvlastni. Potesilo me podobne jako citatele nademnou, ze nejsem jediny, ktery touzi po partnerstvi s clovekem. Ne penisem..Kdyz ma nekdo fotku s penisem a posle me ji tak alespon vim, ze nema cenu si s nim dele povidat. Bud nevi co chce nebo ot zastira. Domnivam se, ze ten 25lety kluk s ahmbatou fotkou a uslechtilimi zajmy nevi zda chce vice sexualni dobrodruzstvi nebo zivotni vztah. Takovych kluke je velmi mnoho

Komentář ze dne: 07. 10. 2005 23:18:19     Reagovat
Autor: CteNaR 004 - neregistrovaný
Titulek: diky
Diky za clanek! Ted vim, ze nejsem sam :), uz jsem o sobe pomalu zacinal pochybovat, protoze se chci seznamit bez fotky penisu :D

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |