004.cz

Krize ve vztahu - úvod

Jak jsme si již řekli, gayové mohou po léta žít společně, ale protože nemají děti, prožívají svůj život jinak než heterosexuální dvojice, nejsou dětmi poutáni jeden k druhému a pokud nemají společně vybudované jediné domácí zázemí, jsou v podstatě v rozhodování o svém osudu absolutně svobodní. Proto když takové partnerství zevšední, nebo se objeví partnerská neshoda, či jiný z kritický prvků, které se zde pokusím popsat, nastává chvíle, kdy řešení nevyhovující situace lze řešit absolutně nejsnazším, avšak nejsmutnějším způsobem - rozchodem.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde

Krize ve vztahu - úvod - komentáře

Komentář ze dne: 29. 12. 2023 17:54:18     Reagovat
Autor: Lukyn (email) - neregistrovaný
Titulek: Nevěra a promiskuita v homo světě a vztahu
Zdravím,

chci se zeptat, zda je skutečně promiskuita a nevěra (i virtuální) tak velmi častá v teplém světě? Měl jsem 2 vážné vztahy, kde jsem se zamiloval do partnera. V obou vztazích jsem se setkal s nevěrou, a to jak virtuální, tak skutečnou. Já jsem naopak věrný a chci dát přítelovi vše, co mám. Nyní žiji s partnerem ve 3. vztahu, ale volném. Po krizi jsme se rozhodli, že spolu budeme takto. I když vše klape, vždy, když k němu přijdu a píše si v telefonu, okamžitě přepíná okno. Vím, že si píše s kluky. Nevím, jak to mám řešit. Už jsme si o tom povídali, říká, že to nemám řešit. Bojím se, že když se rozejdeme, tak to samé budu řešit s jiným. Kvůli tomu všemu totiž nikomu již nevěřím, a zdá se mi, že jsem jediný věrný, který existuje. Je mi ze všeho na nic, nemám rád teplou komunitu, protože většina homosexuálů hledá jen sex. Jak mám potom žít, není lepší žít sám? Nebo se stát taky většinou, co si chce jen sex. užívat a žít duchaprázdný život bez lásky?

Děkuji vřele za odpověď. Lukáš.

Komentář ze dne: 27. 12. 2015 21:38:25     Reagovat
Autor: Matus (email) - neregistrovaný
Titulek: problem s partnerom
dobry den

Mam taky problem mam priatela a po case sa zmenilo jeho spravanie ku mne ako keby ochladol mame problem aj som sexom teda on ma neustale sa na nieco vyhovara a ked chcem hned je nervozny. Ked masturbujeme nesmiem sa ho dotykat ani sa na neho pozerat(ked sa ho spytam prec tak je hned nervozny a povie ze to nema rad) mozem mu iba drazdit anal. uz niekedy toho mam dost je schopny nesexovat aj mesiac so mnou a uz sa naozaj niekedy velmi zle citim

podakoval by som aj za malu radu

Komentář ze dne: 06. 02. 2006 19:41:35     Reagovat
Autor: Honza (email)
Titulek: Můj přítel
....občas, má i světlé chvilky a pak je to ten nejbáječnější kluk na světě...ani po tom všem se mi nezhnusil a chci s ním být....

Jak mu mohu pomoct?

Mám vyhledat odbornou pomoc psychologa?

Jak se bránit před jeho žálivostí?

Co je chorobná žárlivost?

Honza

Komentář ze dne: 09. 10. 2016 09:36:18     Reagovat
Autor: ChcZtTickhG (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Můj přítel
I think you've just captured the answer petlrcefy

Komentář ze dne: 06. 02. 2006 19:40:11     Reagovat
Autor: Honza (email)
Titulek: Můj přítel?
Píši vám spíš dotaz....můj přítel je velký žárlivec...používá dokonce i fráze tipu -Jestli mě opustíš, tak tady nebudu-......také se straní mích kamarádů a podezírá je...že s němi něco mám, vím že je GAY svět docela promskuitní, ale i vám tak jako jemu přísahám,že jsem mu věrný...možná je to i způsobeno tím, že přítel mu bez udání důvodu odjel do Prahy....od ho dlouho hledal...jeho bívalí si našel holku...byl bisexuání-nespíš. Já mu do kolečka říkám že nejsem jeho bývalí přítel.
Je dost nervově labilní...prožil kruté dětství, zažil málo lásky i smrt svého otce a přítele. Zažil rovod rodičů...i jejich kruté hádky, také zažil týrání nevlastního otce.
Ptám se tedy, zda je tu možnost, že ho ovlivnily tyto situace v životě. A co mám dělat, když ani po nadávkách a ponižování...ho mám stále rád...jenže on žárlí i na mé kamarádky...podezírá mě z bisexuality...atd.

Jenže mě se ani po tomhle nezhnusil...vím, že je to bít s ním dost nebezpečné, ale stále ho moc miluji a když má chvíle...tak

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |