004.cz

Šikanovali mne jako buzeranta

Dobrý den,

nevím, jestli to sem patří, ale poslední dobou mě zajímá, jaký pohled má odborník na následující a kam se to dá zařadit.

Je mi 19 let, ještě jsem s žádnou holkou nechodil, protože "až tak daleko“ to nedošlo. Měl jsem již několikrát rande. Naposledy to vypadalo tak, že už něco bude, a že spolu začneme chodit, ale bohužel. Je to hodně složité, nebudu to více rozvádět. Byla to vlastně první holka s kterou jsem se líbal, hladil a překvapivě při tom dosáhl v její přítomnosti erekce. :-) Nikdy jsem to předtím nezažil. Bylo to fajn a nedokážu si představit, že bych měl být jinak orientovaný.

Na 2. stupni a už i dřív jsem byl šikanovaný - psychicky. Byl jsem jiný než ostatní, bavil jsem se víc s holkama. Na 1. stupni jsem se dokonce hrával i s panankami, hrál si na holku v mimoškolním čase, čemuž se teď můžu smát. Mám 2 starší sestry, v té době jsem měl kolem sebe spoustu kamarádek a kluci mě moc nebrali. Na 2. stupni to vyústilo v šikanu, i přesto, že už jsem takový nebyl, sice uzavřený.
 Mysleli si o mně, že jsem gay a byl jsem pro ně buzerant. Teď už mi je 19 a ještě je to ve mně. Zajímám se o svou sexuální orientaci, o mé chování. Musím říct, že po tolika článcích, co jsem si přečetl a po vlastním uvědomování si sebe samého jsem nepřišel na to, že bych byl jinak orientovaný než heterosexuálně. Holky mě přitahují, akorát jsem stydlivý a dělá mi problém se seznamovat. Byl bych rád, kdybych už konečně nebyl panic. Můžu říct, že kamarádů moc nemám, i když se to poslední dobou začíná měnit. Uvnitř se ale bojím, že mě mohou vidět tak, jak mě viděli ti, co mě šikanovali. Jsem normální kluk se zájmem o holky. Myslím si, že je normální, když kluk o klukovi řekne, že je pěkný. Je to podle mě to samé, když to řekne holka o holce. Není tam žádný sexuální podtext! Nikdy jsem to ale veřejně neprohlásil. U kluků se to bere ale jinak.

Jako klukovi bez holky mi není cizí onanie. Je to přirozená součást mého života. Otázku "málo klučičích kamarádů" jsem řešil přes chat. Mám kamarády, se kterými se o tom otevřeně bavím. Zajímalo by mě, jak se stavíte k tomu, když se spolu dva kamarádi ručně uspokojí, i nazvájem, ale nic víc, při klasickém pornu? Považuje se to za něco nenormálního? Je to bisexuální chování?

Jsem rád, že jsem si poslední dobou svojí heterosexuální orientací jistý, ale nedá mi to se nezeptat, i když ke společné onanii s kamarádem ještě nedošlo a ani nevím, jestli bych to dokázal. Pro mě jsou rozhodně přednější holky. :-) Šikana mi změnila život a hodně mi do něj zasáhla.

Doufám, že to bylo srozumitelné a snad mi odpovíte.

 

Ivan


Ahoj Ivane,

Moc ti děkuji za důvěru, se kterou ses na nás obrátil a svěřuješ i svoje zážitky a pocity.
 Řekl bych, že právě vstupuješ do lepšího období svého života, než si zažil na základní škole. Je dobře, že si postupně buduješ přátelství i vstupuješ do prvních vážnějších milostných vztahů. Díky internetu máš i jako nesmělejší člověk přeci jen dobrou možnost se seznamovat - udělat prvních několik kroků přes email je jednodušší, než na veřejnosti.
Nemyslím si, že by se na tebe měli noví přátelé koukat jako spolužáci na základce - lépe řečeno: uvidí podobného kluka, ale reagovat na něj budou jinak. Proto si myslím, že tě teď čeká veselejší doba, kdy zase nabudeš trochu víc sebedůvěry. Není důležité, jestli budeš mít kolem sebe víc kamarádů nebo kamarádek. Podstatné je, jestli jsou vztahy kvalitní, a to se mi z tvého emailu zdá, že jsou.
 Co se tvého zájmu o vlastní sexuální orientaci týče, je třeba si uvědomit, že někdo působí na své okolí drsněji, někdo spíše křehce a jemně. Existují i velice feminní heterosexuálové, o kterých si někdo může myslet, že jsou to gayové. Zřejmě budeš jemnější typ, čehož zneužili jedinci, kteří si potřebovali zvýšit sebevědomí a někomu ublížit. Šikana zanechává v člověku jizvu a i po letech bych Ti doporučil navštívit psychologa a vnitřní trauma doléčit, aby tě tolik netrápilo. Slyší-li člověk o sobě, že vypadá jako gay, začne o sobě zákonitě pochybovat a zkoumat se. Při vlastním procesu sebepoznání by ses měl zaměřit především na své erotické fantazie, na sny a používané podněty při masturbaci. Člověk si obvykle vybírá to, co je mu nejbližší. Pokud jsou ve tvých fantaziích dívky, neměl bys více pochybovat. Více na http://sebepoznani.004.cz.
 Mladí pubertální chlapci spolu často masturbují. Říkáme tomu mutuelní onanie. Je zcela přirozená a nezávislá na sexuální orientaci a dokonce nemá žádný významný pozdější vliv na sexualitu, i když pozitivní sexuální zážitek s mužem může mnoho mladých mužů zmást. Pokud necítíš potřebu masturbovat s kamarádem u porna, nikdo by tě k tomu neměl nutit. Je to čistě dobrovolná náhražková aktivita.

Hodně štěstí.

Poradna 004

Šikanovali mne jako buzeranta - komentáře

Komentář ze dne: 10. 02. 2016 10:26:45     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek: V neděli si dají pusu holky i kluci
Přečtěte si povídání otom, že Valentýna slaví i homosexuálové...

http://www.idobryden.cz/cteni/v-nedeli-si-daji-pusu-holky-i-kluci/9756ea13-cbe1-11e5-bc31-005056ab0011/

Komentář ze dne: 06. 04. 2015 18:41:49     Reagovat
Autor: nemam pico - neregistrovaný
Titulek: buzejk lol
kdyz si hravas z panenkama ses buzik nemam slov

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 08:41:26     Reagovat
Autor: Ušáček (email) - neregistrovaný
Titulek: Tohle jsou rady pro kluka v tísni?
Nevím co si o odpovědích mám myslet.Ten kluk našel odvahu a svěřil se svým problémem. Evidentně na kluky není, ale nějaký zažítek s klukem by v tobě mohl vyvolat určité zmatení. Jinak já jsem docela hrdý na to, že jsem na kluky a vždy mně zajímaví názory ty, které vysvětlují, že to či ono je vrozené. Asi v tvém případě bojivat silou moc nezmůže, ale něco udělat musíš. Po mně jednou malé holky vykřikovali u nás něco podobného a uzeměli je, když jsem jim to vrátil s tím, že ony jsou lesby. Hned toho nechali. Možná to zabere i v tvém případě, možná, že ne. v každém ti moc držím tlapky a drž se ......Ušáček

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 09:05:32     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Tohle jsou rady pro kluka v tísni?
Ušáčku, je od vás hezké, že jste se zastal zmateného kluka a chápete, že na kluky asi nebude. Teď bude záležet jen na něm, co s tím provede, až si přečte naše řeči. Věřím, že mi uvěří a zabere jak mu dávám návod.

Pokud jde o vás, nebuďte hrdý na to, že jste na kluky. Není na co být hrdý. Přečtěte si stránky odkazu co nám nabídl Honza a berte to vážně. Vy jste jistě ještě mladý, máte proto naději, že i vás začnou opět zajímat slečny, jak je to dáno každému muži. Svěřte se lékaři nebo knězi a požádejte ho o pomoc s tím, že vám vaše orientace vadí. Uvidíte, že za pár let budete ok. Prosím, hlavně z toho ale nedělejte z nouze ctnost. Sám si tím škodíte.Komentář ze dne: 16. 02. 2006 22:27:24     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Tohle jsou rady pro kluka v tísni?
Ježíšmarjá, ty seš ale děsnej idiot, tyhle náboženský fanatici bez mozku jsou něco neuvěřitelně otravnýho. Vypadni odsud a prestaň sem spát ty svoje bláboly, které neodpovádají ani vědeckým poznatkům ani realitě a přestaň tady přednášet svoje nábožesnký dogmata, kterým naštěstí už skoro nikdo nevěří hovado jedno katolický.

Komentář ze dne: 05. 08. 2011 00:19:51     Reagovat
Autor: Jan Kraft - neregistrovaný
Titulek: Re: Tohle jsou rady pro kluka v tísni?
Já na kluky jsem a ani nevím proč šikanoval jsem jiné kluky...

Komentář ze dne: 09. 02. 2016 08:43:03     Reagovat
Autor: Martin - neregistrovaný
Titulek: Re: Tohle jsou rady pro kluka v tísni?
Ušáček má pravdu, protože není vůbec nic špatného být na kluky. Já jsem na kluky, ale nestěžuji si.Časem poznáš svoji orientaci.Já byl napadán také, ale lidská hloupost je lidská hloupost. Držím ti palce.

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 08:38:54     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Honzo, ještě jednou III.
Negeneralizujme to proto jen podle toho úvodu. Jsou mi známy bohužel i případy agresívních, rvoucích se nejen mezi sebou gayů, mezi nimiž je dnes též dobře organizovaná homosexuální prostituce na které participují i normální chlapecké hetero-prostitutky právě z narušených nebo vexlácko-zbohatlických rodin. V této „společnosti“ i mezi gayi vzájemně dochází i k sadistickým vraždám. Zde obraz zbabělého buzeranta na kterého zadupete a on uteče poněkud bledne. Též buzer-party útočí ve smečkách a politicky lobbují. Jak je to především bývalí komunisté dnes učí. Exportuje se to převážně z Východu, a do celého světa, stejně jako propaganda alkoholismu a drogy. To je ten nejhorší svinec, který evokují právě ty pochybné parlamentní disputace např. na téma euthanasie nebo reg. partnerství. Zde pak policejní nebo psychiatrické zákroky jsou přímo na místě. V Praze nejhorším takovým hnízdem homosexuální prostituce je už léta Hlavní nádraží. Tam zkorumpovaná je bohužel i místní policie. To jen na do

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 08:39:51     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Honzo, ještě jednou III.
To jen na doplnění ve vazbě na jiné sociální problémy pro jinak na dnešní poměry velmi výstižně zpracované téma.


Komentář ze dne: 16. 02. 2006 08:37:54     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Honzo, ještě jednou II.
Sebelítost není výlučnou vlastností homosexuálů a odtud většinou ty primitivistické nebo až dětské spory i pomluvy, když si v podstatě na cokoli postěžujete před nějakým komunistou, který obratem na vás zaútočí že se litujete jen proto, že o vlastní špíně nechce slyšet. A začne vás okamžitě pomlouvat jako sebe se litujícího. Vy ho za to klepnete přes prsty a on pak je náramně překvapen. Ovšem nevadí mu to nijak, vyrobí si z vás obratem schizofrenika. Takže mj. i proto je třeba komunisty a jejich potomky bít jako psy. Oni jinak totiž slušnost chápat nechtějí a obecně ji neberou. Odtud pramení většina problémů lidí chodících k nám. Ostatně v dalších textech vašeho chatu následujících po tom úvodním je to popsáno už správně v souvislosti s tzv. životním stylem gayů. Bohužel lidé čtou často jen začátek a s tím zase počítá úmyslně (a mám to za roky ověřeno) soudobá česká politická propaganda všech nenormalit. Takže boj s tímhle je obtížný. A pokud do toho ještě zaangažujete prachy,

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 08:43:27     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Honzo, ještě jednou II.
A pokud do toho ještě zaangažujete prachy, tak asi v Česku asi budeme mít už brzy v porodnicích a v registrovaných „homo-rodinkách“ ty děti s dudlíkem v zadečku, jak praví jedna stará otřepaná anekdota.

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 08:36:34     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Honzo, ještě jednou
Honzo, díky za odkaz. Na tom webu je spousta rozumných informací. Přečetl jsem to zatím jen rychločtením, ale i tak vám to ještě doplním: podle mé zkušenosti ze sociální praxe nelze se dívat na problém gay deviace toliko z pohledu čistě zdravotního či čistě psychosociálního. To, co tam kolegové píší o vlastní živené sebelásce k úchylce a sebelítosti samozřejmě u homosexuála platí - ovšem ve VĚTŠINĚ případů. Cítíte ten rozdíl?


Komentář ze dne: 15. 02. 2006 09:19:44     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: www.homosexualita.cz
Honzo, s první částí souhlasím, s druhou nikoli. Přečtěte si moji odpověď pro AntiMariana a pochopíte. Těžko lze práci pro občanské sdružení zabývající se šikanou, tedy vlastně pro svobodnou nezávislou odborovou ústřednu, pokládat za politickou ambici. To vás nikam nevynese, spíš po vás ta sebranka politická ještě jde. Tudy cesta ke karieře nevede. Kdo vám tohle namluvil? Je to spíše zoufalá sebeobrana proti něčemu co naše společnost řízená nehodnými lidmi nechce, ale ani není schopna řešit.
Já naopak všem dopisujícím říkám: uvědomte si svůj mužský (resp. ženský) úděl a mějte jej jako dar. Jinými slovy buďte muži (ženami) a rázně proti státním rozervávačům vaší duše vždy zakročte ! Uvidíte, že pak na tom budete lépe a nikdo vás zneužívat nebude. Viz diskusní forum www.vztahy.org.

Komentář ze dne: 15. 02. 2006 09:24:57     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: www.homosexualita.cz
P.S. Sorry, možná v té druhé části jsem vás správně nepochopil ani já. Pokud jste politickým zneužíváním myslel postoje našich politiků na veřejnosti před volbami a třeba ty trapnosti s jejich snahou prosadit tzv. registrované partnerství, pak souhlasím i s druhou částí vašeho příspěvku. A propos, nějaký honza dopisuje občas i na avizovaný chat. Nejste to náhodou vy?Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:13:41     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: pokračování6
Ty Ivane ale věz, že vzájemná onanie s kamarádem homosexuální praktika je ! Nedělej to a rázně odmítni ! Ten z vás, kdo byl toho přání původcem patrně hoimosexuál totiž bude, a měl by vyhledat psychiatra. Věž, že i kdybys to chtěl "jen" zkusit, vždy se to někdo jednou dozví i když ti to nepoví, a nezbavíš se pak pomluv po celý život. V naší společnosti je stále dosti komunistických i jiných šupáků, kteří jen proto, aby kryli své nemravnosti, pasou po takových špínách. Pokud takový šupák je tvůj nadřízený, pase též proto, aby tě mohl vydírat a nemusel tě platit. To si soudruzi kdysi zavedli jako tzv. kádrování a dodnes si to oprašují, třeba formou tzv. zápočtových listů. I za to bys jim měl dát po ústech, jako jsem i já kdysi dal tomu svému rudému spolužákovi. I to sice jde se mnou, jenže soudruzi se mě i dnes ještě jako "nebezpečného" oprávněně bojí - a to je jen dobře. Věř mi. Marian.


Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:12:56     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: pokračování5
Svoji orientaci můžete poznat i po čichu. Doslova. Když přijdu do mužské šatny (vojna, lázně, sprchy v práci, atd.), tak trochu tam vždy cítím nepříjemný pach ostatních, kdo přede mnou toto zařízení použili. Když jsem jako asi 13-tiletý puberťák o sázku z lumpárny vlezl úmyslně do dívčích šaten, překvapila mě tam ta vůně, až jsem z toho najednou byl vedle a ani nevnímal ten křik co tam nastal. Ten moment mi byl osudný, neboť mě drapnul plavčík a vyrazil mě za to z plovárny k velké švandě kámošů, co mě takto vyhecovali. Nenechte se proto hecovat, pokud jste zcela normální.

Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:12:10     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: pokračování4
Svoji orientaci můžete poznat i po čichu. Doslova. Když přijdu do mužské šatny (vojna, lázně, sprchy v práci, atd.), tak trochu tam vždy cítím nepříjemný pach ostatních, kdo přede mnou toto zařízení použili. Když jsem jako asi 13-tiletý puberťák o sázku z lumpárny vlezl úmyslně do dívčích šaten, překvapila mě tam ta vůně, až jsem z toho najednou byl vedle a ani nevnímal ten křik co tam nastal. Ten moment mi byl osudný, neboť mě drapnul plavčík a vyrazil mě za to z plovárny k velké švandě kámošů, co mě takto vyhecovali. Nenechte se proto hecovat, pokud jste zcela normální.

Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:11:04     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: pokračování3
Takovíto lidé, jsouce zpravidla poučení o římských satyrech a dalších neřestech od svých neméně neřestných a nevycválaných komunistických tatínků, se právě takhle o všechny slušné kluky otírají. Trpí fixní ideou, že kdo je hodný, je automaticky hloupý a každý jemný muž vždy podle nich je teplouš. Neděje se to jen na základce, s tím nesouhlasím. Děje se to v každém věku, a na vás je, zda a jak proti tomu zakročíte. Takový nevycválanec totiž moc dobře jako zvířátko vyčmuchá, jak křehké je vyvíjející se mládí, a tyhle politické týpky zrozené ze starých struktur se právě takto už ve škole snaží mj. i narušovat mravnost a slušné české rodiny.

Další paradox u mne totiž nastal, když jsem jako o něco starší pochopil, že motivem k tomuto všemu byla právě náklonnost děvčat ke mně, kterou mi projevovala právě pro to, jaký jsem byl. A "plašící se hormony" i tohoto drzého chlapečka projevily se prostě agresívními choutkami doma pěstovanými u něho rodiči za zcela jiným účelem. Byl

Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:18:40     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: pokračování3
Byla tedy motivem k šikanóznímu chování mého spolužáka nikoli "oprávněnost" jeho domněnky, že mám být úchyl, ale prachsprostá závist. Na kluky jsem nikdy nebyl, normálních klukovských kámošů, co jsme spolu chodili na fotbal, do kina, nebo později někdy i do hospody či na tah, měl jsem také dost. A propos: pro homosexuály jsem i přes svoje jemnější vzezření nikdy nebyl typ a na plovárnu proto bez "nebezpečí" chodím kdy chci. A nestalo se mi proto nikdy, že by mě tam nějaký úchyl obtěžoval.

Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:10:11     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: pokračování2
Pak už je vše mnohem horší, a i naše pomoc je někdy marná. Vyhledejte proto v takovém případě rozumného lékaře, psychologa anebo psychiatra, ale hlavně MUSÍTE projevit vlastní vůli s tím něco opravdu chtít udělat! Jedno je důležité: v mládí cca do 15-ti let, tedy včas ! Pokud jde o šikanu typu pomluvy o sexuální orientaci postiženého, paradoxně jsem to na sobě v mládí kolem 12-13ti let ve škole zažil taky. Podobně jako Ivan byl jsem slušný kluk spíše jemnějšího vzhledu i vystupování. Dovedl jsem však proti tomuto šikanování nikoli násilně, ale svým pevným postojem zakročit. Přesto, že jsem nebyl žádný rváč a spíše bojácný. Byl jsem za to sice napaden hochem, o němž později jsem se dozvěděl, že je ze silně komunistické rodiny. Jenže právě on to byl, kdo vedle jednoho nuceného potratu už v 17ti letech, měl i několik homosexuálních poměrů, se kterými se pochlubil jednomu z mých známých řka jak je to vlastně prý normální.

Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:09:29     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: pokračování
Pak už je vše mnohem horší, a i naše pomoc je někdy marná. Vyhledejte proto v takovém případě rozumného lékaře, psychologa anebo psychiatra, ale hlavně MUSÍTE projevit vlastní vůli s tím něco opravdu chtít udělat! Jedno je důležité: v mládí cca do 15-ti let, tedy včas ! Pokud jde o šikanu typu pomluvy o sexuální orientaci postiženého, paradoxně jsem to na sobě v mládí kolem 12-13ti let ve škole zažil taky. Podobně jako Ivan byl jsem slušný kluk spíše jemnějšího vzhledu i vystupování. Dovedl jsem však proti tomuto šikanování nikoli násilně, ale svým pevným postojem zakročit. Přesto, že jsem nebyl žádný rváč a spíše bojácný. Byl jsem za to sice napaden hochem, o němž později jsem se dozvěděl, že je ze silně komunistické rodiny. Jenže právě on to byl, kdo vedle jednoho nuceného potratu už v 17ti letech, měl i několik homosexuálních poměrů, se kterými se pochlubil jednomu z mých známých řka jak je to vlastně prý normální.

Komentář ze dne: 10. 02. 2006 10:07:44     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: slušný ještě není gay
Zdravím i zde diskutující a autory článků. Jsem normální heter, neměl jsem nikdy problém jako vy, ale dnes o tom všem vím více. Člověk se jako homosexuál nerodí, navzdory tomu, že oficiální názor českých mocných je jiný. Homosexualita je fixovaný zlozvyk, k jehož fixaci dochází ve vývinu a v dospívání, tedy v (pre)pubertě, kdy se orientace mladého muže, u něhož dozrávají žlázy (nejen ty pohlavní), ustaluje. "Homosexualita" 12-15tiletého ještě proto nemusí nutně znamenat budoucí gay-orientaci. Pokud to někdo v sobě v tomto věku ale zjistí, anebo to zjistí jeho blízcí, kamarádi či rodiče, měl by s tím dotyčný či jeho rodič včas něco udělat, jinak opravdu může dojít k fixaci, tedy ke vzniku manie.


Komentář ze dne: 10. 02. 2006 15:20:21     Reagovat
Autor: AntiMarian - neregistrovaný
Titulek: Re: slušný ještě není gay
Boze, ty jsi nejaky krestansky aktivista typu pana Karase, ze? Stejne jako nejde lecit homosexualita, tak nejde lecit heterosexualita. Nebo uz nekdo "vylecil" heteraka na gaye?!

Komentář ze dne: 15. 02. 2006 08:53:46     Reagovat
Autor: Marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: slušný ještě není gay
Pro AntiMarian:
Nejsem křesťanský aktivista, zabývám se šikanou a mobbingem na pracovištích. Proto jsem objevil i tento chat. Je dnes totiž víc než časté, že pokud jsi slušný v práci, onálepkuje si tě tamní lokál sebranka klidně i na teplouše a ty můžeš mít kvůli tomu značné problémy i soukromé. Podniky nevedou u nás většinou slušní lidé a ti co je vedou bohužel mají k dispozici tvou adresu a též snůšku drbů za celý tvůj život co za tebou posílají podniky jeden po druhém tak jak je měníš. Dík zápočtovým listům totiž (nejen) fízlové vědí kde jsi předtím dělal, a pak už své udělá inet nebo telefon. Leta usilujeme o nápravu a, jak je pro Tohle Česko typické, marně.Takže motivem jim není ani tak jejich vlastní názor na tvou orientaci jako jejich karieristické choutky a choutky zbavovat se schopnějších lidí než jsou sami - a ještě lépe - pak je následně ještě zotročovat. A tyhle metody zavedli komunisté. Nepřál bych ti vidět postižené v jakém stavu k nám přicházejí. Rozvinutá homosexualita

Komentář ze dne: 15. 02. 2006 08:58:55     Reagovat
Autor: marian (email) - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Re: slušný ještě není gay
(pokr.) Rozvinutá homosexualita jde léčit asi tak jako odvykání kouření, ale jde jí předcházet. S tím medicina i Církev už bohaté dobré zkušenosti má, to mi věř, i když Radim Uzel by ti říkal něco jiného. Jemu jde totiž právě hlavně o svou karieru a o to, jak se zavděčit mocným, mezi nimiž dnes u nás je úchyláků víc než si myslíš. Pokud jde o pana Karase, ano tedy, jsem křesťan, ale lidovce zrovna nemusím.

Komentář ze dne: 16. 02. 2006 22:30:01     Reagovat
Autor: Marek - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Re: Re: slušný ještě není gay
Ty seš v první řadě ultrahovado.

Komentář ze dne: 05. 08. 2011 00:21:38     Reagovat
Autor: Jan Kraft - neregistrovaný
Titulek: Re: Re: Re: Re: slušný ještě není gay
Homosexualita teda léčit nejde blbče !
Jen být skrytý teplouš a to už mě taky přestává bavit.

Komentář ze dne: 03. 02. 2006 09:00:27     Reagovat
Autor: Radim (email)
Titulek: ahojII
jak jsou silní. Myslím si že ty jsi daleko silnějsí osobnost, protože musíš snážet všechno tohle trápení. Moc ti držím tlapky a když se koukni na mé stránky o životě s klukem jak to vidím já [odkaz]http://proste-kluk.wz.cz[/odkaz] Ušáček

Komentář ze dne: 03. 02. 2006 08:55:09     Reagovat
Autor: Ušáček (email) - neregistrovaný
Titulek: Ahojka
No musím teda říct, že určitě máš jasno v tom, že se ti líbí holky a to je super. Já jsem na kluky už hodne dlouho a na základce už jsem to dost jasně tušil, ale dusil jsem to v sobě dlouhá léta. Jinak ja si hrál s autíčky a vlaky a proste jsem takovy ten typ co by zase neměl být na kluky, takže to není o tom s čím si hraješ. Mám pár hetero kamarádů z naší vesnice, kteří to o mně vědí a chovají se ke mně skvěle. Nikdy by mně nenapadlo mít s nimi něco víc, protože bych třeba mohl přijít i o jejich přátelství. Já jsem byl strašně dlouhou dobu sám a vím jake to je, když se v tělě bouří hormony...Vem si to tak, že ta pravá holka na tebe ještě čeká a určitě jednou to příjde. Ty pochybnosti jak jsi je tu vyjádřil, je dobře že jsi to napsal...jinak bys to v sobě dusil a určitě tě to dost psychicky vyčerpávalo co prožíváš. Ted víš, že tvé potíže nejsou lidem tak úplně lhostejné a že dobrá rada ti může změnit tvůj další život. Ti kluci co tě šikanují jsou ubožáci, kteří si musí dokázat jak js

Komentář ze dne: 28. 12. 2005 11:44:53     Reagovat
Autor: martin - neregistrovaný
Titulek:
jsme na tom hodne podobne! Taky jsem si hraval s panenkama, bavil se vic s holkama (coz mi zustalo do dneska) a spousta lidi na zakladce i na stredni me nebralo, ponizovalo a bylo to hodne tezky. Cloveka to zmeni, stahne se do sebe a ted je pro me hodne slozity hledat ztracene sebevedomi a kolikrat vubec navazovat nove znamosti... Dneska uz by se se mnou ty lidi treba i normalne bavili, ale ja to nedokazu (a to neni nejaky povysenecky postoj, spis blok). Pritahujou me holky i kluci, ale v druhym pripade jde spis jen o sex. Chodit nebo zit s klukem si nedovedu predstavit.

Komentář ze dne: 09. 02. 2016 16:38:38     Reagovat
Autor: také Martin - neregistrovaný
Titulek: Re:
Tak to já bych si zase nějakého krásného a věrného kolouška přál ( na lásku i do pelíšku).

Komentář ze dne: 27. 12. 2005 17:51:11     Reagovat
Autor: Jerry50 (email) - neregistrovaný
Titulek: OK
Napiš mi na mail ludvik.biker@seznam.cz, já se na Rande běžně nedostanu, máme vše v práci blokované. J,

Komentář ze dne: 23. 12. 2005 16:39:43     Reagovat
Autor: Azarael - neregistrovaný
Titulek: nelam si hlavu
Měl jsem dost podobný osud. Na základce jsem byl nařčen z toho že jsem gay, protože jsem se bavil s klukem co byl takovej třídní vyvrženec. No nakonec jsem skončil stejně jako on. Základka pro mě byla utrpení. Střední škola byla pravej opak, všechny z našeho města (teda co chodili na stejnou střední školu) jsem přesvědčil, že gay nejsem. Měl jsem spoustu kámošů a kámošek (ale pořád žádnou přítelkini) oproti tvému případu jsem upadl do o trochu větší prekérky, protože až na konci střední jsem zjistil že Gay opravdu jsem, což mi přišlo vážně nefér. Naštěstí vejška je zase jiný město a jiní lidé a mohl jsem začít čistým štítem:).
Základka je většinou pravej opak pozdějšího života, s klidným srdcem na to zapomeň.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |