004.cz

Je mi 55 a jsem efebofil

Je mi 52 a nepovažují se za nějakého úzkostlivého "fňukálka", který úpí nad svým údělem. Svého času jsem prodělal i sexuologické vyšetření, které dokázalo, že jsem efebofil, který nemá rád mazlení, líbání - zkrátka intimní sbližování a to od doby mé mladosti, zhruba před 30 léty. Do svých 20 let jsem žil heterosexuálně s děvčaty a bylo mi mezi nimi velmi dobře. Na vojně v mých snových představách začaly dívky ustupovat a do popředí se dostávaly představy kolegů-vojáků, živené i intenzivními homosexuálními praktikami. Zdaleka ne všichni v našem"klubu" byli homosexuálové, většina byla již ženatých a měli i děti. Při styku s dívkami mi tělesné intimity nevadily, při erotických hrátkách s muži se nemohu k jakékoliv intimitě přinutit. Obvykle mi stačila(a stačí), společná onanie s někým, kdo nepožadoval další praktiky. Myslím si, že je to praktické i hygienické, ale není možné s tím navázat jakýkoliv bližší stav, snad mimo přátelství, kamarádství a prožívání společných koníčků. Rád bych znal váš názor na toto své postavení. Již jsem se smířil, že s mladším klukem nějaký vztah asi těžko navážu. Naštěstí mám spoustu jiných zájmů, které mi tento stav odsouvají až na poslední místo.

Ludvík


Milý Ludvíku,

Bohužel ve vašem věku je pravděpodobnost vytvoření vztahu s mladým klukem pranízká a ani nedoporučuji se o kontakt nějak intenzivně pokoušet. Další nepodařené pokusy o vztah s mladistvým by mohly podpořit určitý pocit frustrace a samoty.

Efebofilové, pedofilové či chcete-li boyloveři patří k těm méně šťastným lidem ve společnosti, pokud jsou bez partnera, což tak většinou bývá. Je mi líto, že vám společnost v 21. století nedává více šancí a společenského respektu a jen tak se to nezmění. O to víc byste se měl snažit najít si takové množství přátel, abyste se tak nemohl cítit. Sám víte, že se možnosti seznámení s gayem, či podobně orientovanými lidmi velmi změnily v porovnání s dobou před rokem 89. Doporučuji využít maximum možností jak takové přátele a známé najít. Hodnotné chvíle, veselé zážitky a pocit životního naplnění můžete zažít nejen s partnerem, ale i ve skupině přátel.

Hodně štěstí.

Je mi 55 a jsem efebofil - komentáře

Komentář ze dne: 25. 08. 2012 23:12:30     Reagovat
Autor: Kája - neregistrovaný
Titulek: Příspěvku rozumím skoro na 100%
Ahoj všichni kluci, ozvěte se prosím někdo. Funguje to tady ještě? Rád napíšu později víc. Mějte se hezky!
Pa Kája

Komentář ze dne: 15. 08. 2006 20:50:50     Reagovat
Autor: Corey (email) - neregistrovaný
Titulek:
Je mne rovnez blizko k 60.Nekdy od 20let jsem zjistoval ze je mi dobre ve spolecnosti chlapcu. Nikdy jsem nemnel zadnej vztah.Staci mne je jen kradmo po ocku pozorovat nekteri jsou fakt hezci.

Komentář ze dne: 20. 08. 2006 08:03:52     Reagovat
Autor: Kamil - neregistrovaný
Titulek: Re:
Myslím, že jsi mohl a můžeš mít vztah. "Každé zboží si najde svého kupce." - existují "chlapci", kteří jsou sexuálně zaměřeni na výrazně starší muže. Jejich zastoupení "na trhu" je "odhadem" malé, ale je. Míra kvality takového vztahu pak záleží především na "Vás" dvou, ačkoli to bude jistě vztah mimo rámec obecně zažitých představ o vztahu.

Komentář ze dne: 26. 05. 2006 01:08:14     Reagovat
Autor: simolin - neregistrovaný
Titulek: EFEBOFILIE
Pohlavní zneužívání dospívajících chlapců. Muži zaměřeni na dospívající kluky.

Komentář ze dne: 26. 01. 2023 13:32:52     Reagovat
Autor: Lovek225577 - neregistrovaný
Titulek: Re: EFEBOFILIE
S druhou větou souhlas, s první nikoli.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |