004.cz

Intimní problémy - mix

Jak masturbovat s obřízkou?

Masturbování s obřízkou je komplikované v tom, že je téměř vždy nutná lubrikace žaludu, pokud se jej při dráždění dotýkáme. Bez lubrikace to totiž může být nepříjemné a bolestivé. Nejsnáze použitelným zvlhčovadlem jsou sliny, ale rychle vysychají. Doporučoval bych ti proto zkusit masturbovat zhruba tak, jak je na stránce o masturbaci v tématu gay sex uvedeno, ale vždy s lubrikačním gelem.


Nedávno jsem se bavil se svými kamarádkami o tom, jakou má podle nich sperma chuť. Shodli jsme se na houbách a to přesněji na žampionech. Souhlasíte?

Ano, zápach spermatu nejvíce připomíná houby. Nejvěrnější je zápach houby jménem Strmělka mlženka (Clitocybe nebularis), která se žampionům i trochu podobá. Najděte si ji v atlasu a pozdě na podzim můžete vyrazit do listnatého lesa, abyste to mohli porovnat.


Je častý klystýr nebezpečný? Před nedávnem jsem zjistil, že mě velice vzrušuje, když si ve vaně udělám sprchou klystýr. Jak je to ale z hlediska zdravotního? Je nebezpečné, když to dělám často, např. dvakrát do týdne?

Klystýr sprchou není nebezpečný. Dávej pozor aby sis do střev nenapouštěl příliš mnoho vody a ani ji nezadržoval. Pak můžeš v této libůstce směle pokračovat. S každým výplachem se však smyje přirozená bakteriální flora na povrchu střeva, což může mít vliv na přenos pohlavních chorob a HIV - holá a čistá sliznice je mnohem průchodnější pro viry a patogenní bakterie než přirozeně osídlená. Také bude náchylnější k podráždění. Myslím, že se jinak není čeho obávat.
Techniku klystýru dobře zvládají jogíni, kteří si střeva vyplachují pravidelně(tak 1x za měsíc) a do vody přidávají různé přísady. Určitě by jsi o tom našel něco v patřičné literatuře.


Kdy přijde gay o panictví?

Gay sex má vždy dvě ROVNOCENNÉ varianty, které heterosexuálové mít nemohou - pasivní a aktivní rovnocenná role. Je-li gay tzv. "versatile" (angl.), což znamená, že preferuje obě varianty, pak by se možnosti jak přijít o panictví zdvojnásobily. Jednou by to byla ztráta aktivní a podruhé pasivní. Někdo kdysi navrhoval říkat prvnímu aktivnímu styku ztráta gay panictví a pokud se bude jednat o pasivní roli, tak ztráta panenství:-)) Nicméně to nikde definované není.  Můžeš si vytyčit 3 etapy, jak budeš své panictví ztrácet. Nejprve přijdeš o panictví při vzájemné masturbaci, pak při tom, když budeš pasivní při felaci a jako vrchol bude když budeš pasivní při análním styku. Takže gay má v podstatě 3 panictví.


Dobrý den, je mi 21 let a zdá se mi, že jedno varle v šourku mám níž než to druhé! Asi o 1 cm. Je to běžné a nebo se jedná o nějakou poruchu?

Odpověď nebudu rozvádět, neboť to je zcela přirozený stav u každého muže.


S mým nynějším přítelem si docela často užíváme různých sexuálních praktik. Mám ale jeden problém. Při vzrušení a ztopoření mého údu, mi vždy vytéká tekutina, kterou bych nazval spíše "slizem". Bohužel to není jen kapka rozkoše, či jak to mám nazvat. Dá se říct, že k tomu dojde chvíli po ztopoření. Přítel nedává najevo svoji nelibost, ale vadí mu to a mě také. Nevím, co s tím mám dělat. Ani nevím, na koho se mám obrátit. 

Prostatický sekret, zvaný kapka touhy viz. http://sex.004.cz/sex-kapka/ je slizovitá vazká hmota, která se vylučuje krátce po ztopoření. Není to čirá voda. Někdy jí může být až na mililitr(y) pokud sex trevá déle. Regulovat množství nelze a je to naprosto v pořádku.


Intimní problémy - mix - komentáře

Komentář ze dne: 29. 12. 2015 19:16:40     Reagovat
Autor: Jack - neregistrovaný
Titulek: Anální vyplachování
Anální výplach určitě škodlivej není. Já vyplachuji někdy i 3x za den a používám tento vyplachovč: https://www.dumsexu.cz/cs/ostatni/789-analni-vyplachovac-s-nastavcem-5355000800606.html

Komentář ze dne: 10. 04. 2007 15:17:11     Reagovat
Autor: katka (email) - neregistrovaný
Titulek: je mi 14 a uz 14 dni jsem nedostala mesíčky.a navíc sem tedka dostala hnědé vyto
mocinky diky.moc se bojim

Komentář ze dne: 26. 04. 2006 16:41:08     Reagovat
Autor: - neregistrovaný
Titulek:
Muze se dostat sifilis bez pohlavniho styku.......napr panic

Komentář ze dne: 03. 04. 2014 05:14:56     Reagovat
Autor: Milda - neregistrovaný
Titulek: Re: Ano/Ne
Syfilis je závažné onemocnění, záleží na okolnostech. Kdysi se přenášel také krevní transfůzí - dnes je každý dárce krve vyšetřen pomocí testů; dále např. je možné z veřejného WC, příkladem může být nedostatečná hygiena sociálního zařízení bez desinfekce např. Savem(záchodové prkénko či mísa, pisoár, vodovodní baterie; další vstupní branou může být ústní sliznice (příkladem například při líbání s postiženým při ranném onemocnění). Chtěl bych jen připomenout, že syfilis spadá do závažných onemocnění a spadá zde přísná karanténa při léčbě; V případě že nemocný se nechce nebo se vyhýbá léčbě, může být léčba nařízena soudem.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |