004.cz

Mix 4

Dobrý den, na Vašich stránkách jsem se dočetl, že pomocí jakéhosi popruhu, který se aplikuje denně na 2-3 hodiny se dá zvětšit penis o pár cm. Je mi 25 a délka mého penisu je 12cm. Mohli byste mi poradit, zda je používání tohoto popruhu bezpečné a popřípadě kde bych si ho mohl zakoupit?


O prodlužování pomocí napínacích popruhů jsme nikdy zajisté nepsali. Veškeré mechanismy, které se snaží penis povytáhnout více z těla a tím dosáhnout optického zvětšení jsou rizikové ve smyslu poškození cévního systému a ohrožují erektilní funkce. V žádném případě vám takové výrobky nedoporučujeme. Velikost 12 cm je přesně na spodní hranici rozptylu průměrných hodnot. Za standard nelze brát velikost nadnormativních pyjů z porna. Realita je mnohem slabší. Pokud nezamýšlíte dráhu striptéra nebude velikost vašeho pyje v žádném ohledu handicapem pro milostný život. Ba naopak je pro partnera či i partnerku mnohem snazší uspokojit penis normálních rozměrů. Co se týče vaginálního i análního sexu, bude menší pyj jistě oceněn.


V poslední době (cca 1-2 měsíce) se mi při každé ejakulaci stává, že vystříknu kromě bílého víceméně hustého spermatu také žlutou, řídkou tekutinu. Domnívám se, že je to moč. Jinak vše probíhá bez jakýchkoli problémů a bolestí. Poradíte mi, o co se jedná a jak se toho zbavit?


Pokud je žlutá hmota oddělaná od spermatu a pozoruješ její výtok i při močení, nebo ráno na okraji močové trubice po zmáčknutí penisu, jedná se o zánět. Doporučuji zajít na urologii na vyšetření, nejedná-li se o infekci. Sperma se neskládá jen ze spermií a vody, ale spermatická tekutina je tvořena celou řadou látek doplněných o výměšky prostaty a přídavných žláz. Ty mohou mít žlutější barvu, než je barva spermatu v semenných váčcích. Tvé obtíže nemusí být také vůbec nic patologického.


Chtěl bych si koupit lubrikační gel, ale strašně se stydím. Můžu použít něco jiného, co neprozradí na co to chci? Třeba umělé sliny, nějaké oleje (pak ale jaké) atd.

Leoš


Lubrikační gely se používají jak při homosexuálním, tak heterosexuálním styku při různých vaginálních potížích pro zpestření či usnadnění styku. Není vůbec trapné si takový gel koupit jak v lékárně, tak třeba v hypermarketu, kde je možné jej schovat v hromadě dalšího spotřebního zboží. Pokladní si ani neuvědomí, co markuje, hlavně že pípne čárový kód. Jiné oleje nejsou vhodné z několika důvodů - nejsou určené na styk se sliznicí rekta či vaginy(zdravotní závadnost) a hlavně porušují strukturu kondomu, ve kterém se mohou objevit díry a následně selže jako ochrana před HIV a STD.

Petr
Poradna 004

Mix 4 - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |