004.cz

Mix 8 intimní

Dobrý den, stal se mi takový nepříjemný případ. Po jedné souloži se mi uvolnil úpon od předkožky, která je upevněna na žaludu. Chci se zeptat jestli úpon může samovolně srůst zpět, nebo jestli mám raději vyhledat odbornou pomoc (popř. jakou).


Neviděl jsem, nemohu soudit. Pokud je uzdička přeťatá, už sama nesroste, pokud je jen natržená, tak samozřejmě může. Pomůže Vám případně plastický chirurg a bude to pravděpodobně s doplatkem.


Ahoj, od svých 12 let mne velice vzrušuje dotýkání se vlastního análního otvoru. S postupem času jsem si do análu zaváděl i různé kulaté předměty. Jako lubrikant jsem používal tekuté mýdlo. Z toho mne půl dne pálil zadek. Pak jsem potkal kamaráda a zkusili jsme anální sex, ale bez lubrikantu. Zkoušel do mne proniknout a dost mne to bolelo. Pak jsme spolu šukali na koníčka(já pasivně). Později jsme to zkusili ještě několikrát. Pokaždé s bolestí. Při defekaci tuhé stolice pociťuji škrabání dodnes. Když si utírám zadek, bývá na toaletním papíru krev. Mohu mít nějak poškozené střevo? Zkoušel jsem se prstem prozkoumat. Čekal jsem že tam budu mít prázdné střevo tak jako dřív, ale jakoby tam bylo nějaké houbovité tělísko. Nedokážu přesně určit odkud kam roste nebo sahá. Myslíte že by to mohly být třeba hemeroidy? Dnes jsem masturboval s tužkou do zadku (kulatým koncem) a opět se objevila krev, i když jsem použil lubrikant. Mohu se někde nechat vyšetřit? Pokud možno anonymně nebo s co největším ohledem na soukromí?

Děkuji Pepa


Milý Pepo, trvalé poškození střeva z análního styku z minulosti je nepravděpodobné. Samozřejmě pokud nepoužiješ lubrikant, dojde k podráždění a vytvoří se řada oděrek a fisur, které mohou krvácet. Ty se však během několika dnů, či týdnů zahojí.

Jak sám píšete, nahmatal jsi v konečníku houbovité těleso, kterým mohou být skutečně hemeroidy. Tyto žilní útvary krvácejí a způsobují komplikace, které popisuješ. Hemeroidy jsou odstranitelné řadou metod. Více se dozvíš na www.004.cz/z-hemoroidy. K diferenciální diagnostice je zde ještě možnost, že se jedná o kondylomata. Ta ale nemají tak intenzivní krvácivost, neboť neobsahují žádné cévní řečiště. Vyšetření je nutné.

Lékařské vyšetření je tedy na místě. Ke specialistovi (chirurgie-proktologie) ve vašem okolí Vás pošle praktický lékař. Věřte, že více než polovina jeho pacientů má stejné problémy jako vy a je to pro něj denním chlebem, takže stud a požadavek anonymity se stává neopodstatněným. Pokud nezvolíš operativní zákrok, je zde řada možností soukromých klinik, kde hemoroidy léčí neinvazivními a méně bolestivými metodami.


Zajímalo by mne, co se vylučuje za látku do krevního řečiště, když je někdo zamilovaný. Aneb co se to děje, když na partnera myslím, tak mě příjemně zamrazí za krkem.
Co je myšleno pod pojmem "preference objektu"? Jakého objektu?
V sexuologické ambulanci, mám pocit, nejsou ty služby zdarma, ne? A pojišťovna to určitě neproplácí. Stejně si ale myslím, že by to bylo jen vyhazování peněz.

Martin


Ahoj Martine,

pokud cítíme pocity zamilovanosti, jsme zaplaveni látkou fenylethylamin, dopaminem a serotoninem. Po jednom měsíci zamilovanosti - vztahu jsou tyto látky stále v hojné míře vyplavovány a přinášejí nám obrovské uspokojení. K jejich sekreci dochází když partnera vidíme, dotýkáme se jej, a trochu i v momentě když na něj vzpomínáme. Jsme takřka drogově závislí na fenylethylaminu, který ne náhodou svou strukturou připomíná amfetaminy. V tuto fázi vztahu jsou pro nás mnohem důležitější doteky, pusa, hlazení, než samotný orgasmus. Fáze, kdy bezmezně toužíme po sexu nastává mnohem později. Proto jsem psal, že jste možná něco přeskočili a ochudili se.

Preference objektu a aktivity – někdo je třeba na mladší kluky, někdo je na starší a maskuliní, někoho vzrušují třeba latexové obleky či dokonce můžeme hovořit již o deviacích. Deviace v aktivitě je např. sadomasochismus, fetišismus, transvestitismus atd. Při sexuologickém vyšetření je třeba takové věci brát v úvahu a s klientem dospět ke zjištění, co by k plnému prožívání sexuálního vzrušení potřeboval.

Sexuologické, stejně jako psychiatrické vyšetření a pomoc je plně hrazena zdravotní pojišťovnou.
V Praze doporučuji navštívit Sexuologický ústav, Apolinářská 4, Praha 2. První patro, zadním schodištěm v levém křídle. Objednávky na tel. 224968231


Dobrý den! Rozvedla jsem se s manželem protože se škrtí. Totéž stále dělá i před synem, může mu nějak ublížit? Mám opravdu strach o syna, zda je vhodné, aby ho navštěvoval? Děkuji za zprávu

Ivana


Dobrý den,

Z vašeho krátkého emailu dost dobře nerozumím situaci. Je pravděpodobné, že váš muž trpí duševní poruchou, nebo deviací ve smyslu asfyxifilie. Nedostatek kyslíku v mozku – odborně nazývaný hypoxie urychluje příchod orgasmu, u někoho zvyšuje prožitek a slast.
Pokud někdo provozuje praktiku dušení za účelem sexuálního vzrušení pravidelně, či jí dává dokonce přednost pře běžným stykem, jedná se již o deviantní aktivitu, která se hodí do skupiny masochistických praktik. Alternativně lze použít i termín hypoxifilie. Asfyxifilní sexuální aktivity poměrně často končí smrtí devianta právě když mu selže vlastnoručně vyrobené dusící zařízení, kterému selhal pojišťovací systém. Obvykle je to právě i okamžik, kdy se o této deviaci dozví nic netušící okolí. Často jsou mrtví nalézáni i v převleku do ženských šatů – jednalo se o kombinovanou deviaci s transvestitismem. Byly popsány i případy, kdy se muži praktikující asfyxifilní praktiky dopustili sexuálních vražd, či měli takové fantazie. Je tedy předpoklad, že jsou i potencionálně nebezpeční pro své okolí.

Doporučuji psychiatrické vyšetření vašeho muže. V případě, že bude diagnostikován jako nebezpečný, syna mu nebudete muset půjčovat.

Petr
Poradna 004

Mix 8 intimní - komentáře

Komentář ze dne: 27. 10. 2008 00:09:14     Reagovat
Autor: Marcell (email) - Marcell
Titulek:
Dobrý den. Jsem 20-ti letý zdravý muž. Partnerka bydlí daleko a vídáme se pouze o víkendech. Mám pocit že v mým podvědomí je uloženo, že musím využít našeho krátkého společného času co nejlépe. Je až udivující jak nesmírnou chuť milovat se mám a četnost za jednu noc je taky dost vysoká. Není vyjímka milovat se 6 - 8x za noc po půl hodině, hodině... Různě... Tudíž od večera do bílého rána. Ejakulace dosáhnu různě, od patnácti minut až po dvě hodiny. Může se jednat o hypersexualitu? Nebo je to tím, že sem si uložil v podvědomí že je třeba využít času?Partnerka je opravdu velmi atraktivní, může to být tím? Prozatím se jí to nesmírně líbí, ale co časem? Už teď někdy pociťuji, že se semnou miluje, jen kvůli tomu že mě miluje a chce abych byl spokojený. Náš sexuální vztah trvá 4 měsíce. Uklidním se časem?

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |