004.cz

Velikonoční Cofočno 2003

Tak a bylo to! Hotel Opočno, dějiště devíti Cofočen a několika Mageo-meetingů, opět ožilo a po 229 dnech bylo dějištěm setkání kluků, Velikonočního Cofočna 2003.

Fotoreportáž:

"Klucí, pojedeme někam do cukrárny!" Jenomže Opočno spí, zkoušíme Dobrušku. Nalézáme rotující kouli na náměstí, stařenku, radící nám s potutelným úsměvem, že nám pivo určitě načepují. Krátce poté jsou naše chutě ukojeny. Sobotní diskotéka. Několik nově příchozích, Spaceline za pultem. Celkově nás na Cofočně bylo asi pětačtyřicet.
Péťova preventivně-osvětová přednáška o STI měla úspěch, následná diskuze o způsobech přidělování grantových titulů byla pro mnohé značně šokující. Most u rybníčku v zámeckém parku. V právě probouzejícím jaru jsme park při žádném předchozím Cofočně nezastihli...
...proto podívaná uchvátila i notorické návštěvníky proslulé východočeské lokality. Uvnitř Zámku se natáčela třeba Kráska a zvíře nebo některé záběry z Babičky...
...obdivujeme například hernu, nabízející opravdu rozličná společenská uspokojení v kvalitním obalu... ...nebo zbrojnici asijských zbraní. Při představě, že je opravdu někdy někdo používal, naskakuje husí kůže.
A ven do přírody! Nebo do Penziónu Orchidea. S heslem "Kdo si hraje, nezlobí", jsme dostali Tangramy, Puzzle, Timesy a National Geographic, k této výtečné kostelaci náležela ještě perfektní obsluha, kafe, čaj a štrůdl:-)
Tomova seance za X-Box jistě vstoupí do dějin. Děly se při ní samé divné věci, mobily se restartovaly, ještě že svíčky nemívají operační systém. DJův kufr skrýval mnoho hudebních laskomin, dokoce občas i Ilonka a Helenka vykoukly z obalů
Pondělní dopoledne. Mnozí ještě spí, my ostatní vyrážíme opět na Zámek, tentokrát však k zámecké oboře. Vidíme daňky a muflony, je nádherně. A finální společné foto.
Tedy protentokrát finální:-)

foto (c) bodyia

Velikonoční Cofočno 2003 - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |