004.cz

Zveme vás do kina: Obdivuhodný boxer

Pardubice, neděle 13. dubna, 12:00, kino Dukla (adresa tady). Pojďte s námi do kina! Pozdravte staré známé a poznejte nové. V rámci pardubické části Febiofestu shlédnete film Obdivuhodný boxer z cyklu Jiný břeh, na který si zde můžete vytisknout volnou vstupenku. Zároveň budou k dispozici všechny tiskové materiály Code004 a návštěvou nás poctí i zakladatel Febiofestu, pan Fero Fenič.

Těšíme se na vás, Febiofest Pardubice a partneři filmu 004.CZ a iBoys.cz.


Popis filmu: Thajské akční drama natočené podle skutečných událostí vypráví o slavném transgender kickboxerovi, který bojoval jako chlap, ale v srdci chtěl být ženou. Parinya Charoenphol (v Thajsku známý pod pseudonymem Nong Toom) věří, že je uvězněn v mužském těle, ale přesto se stane mistrem v nejdrsnějším sportu - v thajském kickboxu. Nejdříve považuje kickbox za dobrý způsob, jak získat peníze pro rodinu, a posléze je pro něho sportem, díky němuž je schopen prozkoumávat vlastní ženskost. Sledujeme jeho dětství, dospívání, kdy putoval zemí jako mnich, i tvrdé dny strávené boxem. Film byl natáčen v devíti thajských provinciích a v Tokiu a samozřejmě nechybí ani strhující utkání, při nichž hrdina poslal k zemi řadu svých protivníků.

Další info k filmu: http://www.febiofest-pardubice.cz/index.php?page=program&film=boxer


Vytištěná vstupenka slouží ke vstupu jedné osobě zdarma na projekci. Ke stažení zde: http://004.cz/download.php?soubor=11

Zveme vás do kina: Obdivuhodný boxer - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |