004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Jaké to je: Venerologické vyšetření

(ze dne 01. 12. 2018, autor článku: -cod-)

Komentář ze dne: 20. 04. 2012 10:00:22
Autor: Jan
Titulek: Katouzká versus Apolinářská
Bohužel mám s Kartouzskou také negativní zkušenosti. Byl jsem tam asi 4x během 3 let. Naposledy však u pana doktora, který nebyl nikdy nijak zvlášť příjemný. Tentokrát jsem vešel do ordinace po pacientovi, který řekl další. Vešel jsem, slušně pozdravil a doktor místo pozdravu na mne; "a vás se pozval jako kdo"? Nechápal jsem a pak mi to došlo, řekl jsem že předchozí pacient řekl že mám jít dál. Podotýkám že v ordinaci nikdo neby, jen doktor a sestral. Řekli mi že ať si laskavě odejdu do čekárny, kde mne nechali přesně 20 sekund sedět a vyšla sestra že "další". Když jsem se usadil, doktor se stále neobtěžoval s pozdravem. Jen dlouze otráveně oddechl, něco jako že ho to asi fakt nebaví. Upřímně já to chápu, bylo odpoledne. Ale tohle místo je místo, kde se nikdo necítí dobře a i frajírkové si myslím, že tady jim sklapne. Prostě na Venerologii je každý maličký a pokorný a vystrašený. Proto si myslím, že by ten doktor a sestra na to měli brát ohled! Potom co se týče samotného povídání s doktorem, měl pán doktor nevlídný odsuzovačný přístup. Já byl vystrašen po přečtení různých článků a příznaků na internetu a doktor místo aby mne uklidňoval, mě ještě více vystrašil. Jsem nekonfliktní typ, ale tohle už na mne bylo moc. Odmítl jsem cokoliv a odešel. Nakonec jsem se ještě týž den vydal do Apolinářské, souhlasím s příspěvky, že je to tam ne moc hezká nemocnice, ale ten pán doktor tam je skutečně velmi mílý lidský člověk, který začne tím, že vás uklidní, všechno vysvětlí a opravdu vás zbaví strachu. Neskutečně příjemný člověk, na to jakou dělá profesi :-)
Abych ale Kartouzské nekřivdil, paní doktorka tam je příjemná, ale je tam jenom jeden den v týdnu, tak radím radši zajít k ní.

Reakce na komentář
"Katouzká versus Apolinářská"

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
Zdravím,je mi čtrnáct let a myslím si, že jsem lesba..Kluci mi js...
(21.03. - 14:29)
zdravim všechny je mi 18 a považuju se za hetero ležel jsem párkr...
(02.03. - 14:23)
Je mi 13 akdyz mam 17-18 cm je to v pořádku. Zajima me vas nazor ...
(15.02. - 18:03)
Dobrý den Chci se zeptat co by pomáhá na bílé pupínky na žalu...
(15.01. - 19:43)
Zdravím, chci se zeptat, zda je skutečně promiskuita a nevěra ...
(29.12. - 17:54)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 38004
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |