
Hlavní sloupec
Komentáře
(ze dne 07. 06. 2020, autor článku: )
Komentář ze dne: 12. 04. 2006 16:37:51
Autor: sarah -violka
Titulek: Re:
Ještě malá poznámka- inspirovalo mě Gyllenhaalův popis přípravy na Jarheada- A. Lee prý po Heathovi chtěl "build up a little bit" tedy trochu"namakat" , protože mu připadal na Ennise trochu křehký, Ledger to však omítl s odůvodněním, že Ennis taky jistě nechodil do posilovny a nejedl steroidy,že se radší bude věnovat vnitřnímu pochopení postavy:))))))))))))))))) )))
Mně teda křehký nějak zvlášť nepřipadal, ale je pravda , že v Casanovovi, kterého točil hned po ZH je daleko jeto poznat..působí opravdu jemněji a křehčehi..
Teď mám pocit, že i při nesporné jedinečnosti všech stanových a motelových a shledávacích scén je nejlepší ten flashback "ty tady spíš ve stoje jako kůň".........v té scéně vlastně nic není, ale přitom je tam všechno..
Reakce na komentář
"Re:"
V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.
Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde
Zobrazit komentáře
Zobrazit článek Zkrocená láska pod horou Brokeback
Komentáře 004
Nevím jak mám vyřešit svou orientaci uz ve dvanácti letech jsem z...
(20.05. - 13:15)
Nijak, ženo.
(08.03. - 11:13)
No tak on každej není gerontofil, že.....
(01.03. - 14:08)
@Ahoj (ITmaniak@seznam.cz)
Nikdy jsem neslyšel větší nesmysl, ...
(01.03. - 14:05)
Děkuji za tvůj příspěvek, neb já to mám podobně a jsem rád, že ex...
(14.02. - 11:31)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 42278