004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Kdo je gay?

(ze dne 22. 09. 2020, autor článku: -coo-)

Komentář ze dne: 08. 11. 2011 17:44:14
Autor:
Titulek: Re:
no jestli si s tím je totál jistej, tak nezbývá, než se s tím smířit. nějaký snahy ho přesvědčit, že určitě není, jsou docela zbytečný. jeho by otravovaly a tobě dávaly ještě větší naděje a tak by ses ještě víc dostala do depek. prostě celkově to ničí ještě to, co mezi váma zůstalo a může zůstat.
mně se stalo něco krapet podobnýho. teda bylo to naopak. přes rok jsem byl s jedním klukem a úplná paráda. no a po čtnácti měsících (letos v lednu) si začal s mou spolužačkou a dobrou kamarádkou (byla to třetí osoba, který jsem o sobě řekl, že já manželku nikdy mít nebudu). a z její strany najednou ze dne na den strašně zlý chování. snažil jsem se to pochopit a přejít to, doufal jsem, že když byla taková důvěrná osoba pro mě, že se pokusí v celý situaci pomoct, ale z její strany nebylo vůbec milý chování. a já se teda totálně zhroutil. všechno mi bylo jedno, na všechno jsem kašlal, všechny jsem posílal do prdele. po čase jsem na to našel "lék": pořád něco dělat, pracovat, cokoliv řešit. pak jsem na to nemyslel. ale když jsem lehl do postele, začal jsem přemýšlet a zas tam byla ona. a hlavně on. protože moje city k němu nezmizely.
každopádně s ní to dopadlo tak, že jsme spolu do srpna nemluvili, s ním se snažím obnovit aspoň kamarádskej vztah, ale bohužel to moc nejde. před pár měsícema to zdůvodňoval tím, že se se mnou nechce bavit, když mám problém s tou holkou. teď, když s ní jsem aspoň rámcově v pohodě a nesnažím se myslet na její "zradu", zas jeho snaha o obnovení padla úplně. Já bych teda chtěl moc. taky se o to snažím (a mám pocit, že někdy až tak, že už to není dobrý). vždyť on vlastně byl první člověk, se kterým jsem si ve všem rozumněl. a ač jsme se oba změnili a to, co bylo, už stopro nebude, chtěl bych se pokusit to zas rozjet. každopádně to je běh na dlouho trať a je potřeba snaha obou.
takže z toho jak to vidím já bych ti poradil toto: ač to bude znít krutě, tak jestli ho fakt miluješ, tak to znamená, že pro něj chceš to nejlepší. a jak se zdá, tak to nejlepší pro něj je nějakej kluk. a tak ho respetuj, nesnaž se ho změnit. asi nějakej čas potrvá, než k němu ten tvůj intenzivní vztah skončí, ten nezmizí přes noc. tak si najdi něco (někoho) jinýho, čím ten čas vyplníš. a ono to skončí (ikdyž si stopro říkáš, že to nikdy nepřestane, vož já sám znám, tak ono opravdu skončí). a jestli budeš ty i on pak chtít, zůstaňte kamarádama. a jeslti tohle všechno zvládneš, tak tě to neskutečně posílí. to poznáš sama :)

Reakce na komentář
"Re:"

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
A to jsem si zrovna pouštěl na Youtube jeho písničky a záviděl mu...
(01.01. - 10:25)
Ahoj, Chtěl bych se zeptat zda je škodlivé, když mě partnerka nu...
(15.11. - 16:37)
Myslíte si, že je přitel gay? Mne tvrdil že je umělec a že to pot...
(05.09. - 00:36)
Není to s tou osobností nazýváno pansexualita? Problém je, že ty ...
(06.06. - 19:57)
A neznáš ani nikoho z jeho kámošů?
(01.06. - 01:55)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 33780
© 2001 - 2021 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |