004.cz

Velikonoce 2-004

28 kluků, exkluzivní skupinka, výborná atmosféra, rafinované hry, při kterých se každý dozvěděl mnoho nového... a prostředí, které nezklamalo. To byly Velikonoce 2-004.

Velikonoce 2-004

Kozlovi byli sice předem informováni, co se na jejich penzion chystá, nicméně pod pojmem "gay a lesbická mládež" si představovali nějaké protidrogové aktivisty. Nelze se divit následnému překvapení, zvlášť když pan majitel vstoupil do našeho salónku zrovna ve chvíli, kdy rozpustilý brněnský pár předváděl divadelní scénku na motivy orálního sexu. Ovšem na dobré náladě to nezměnilo nic, team se začínal bavit, obsluhující číšník taky. Seznamovací hry první večer měly oťukávací charakter, následující diskotéka ostych rozpustila v dalším stupni. Noc byla delší a divočejší, jak už to tak bývá. Během diskotéky měla sice Helenka svých deset minut slávy, ovšem další repertoár byl z ranku více či méně alternativněji laděných stylů.

Neděle nás trochu zaskočila počasím, pršelo skoro celý den. Stejně jsme se ale vydali na plánovanou procházku skanzenem na Veselém kopci, pak do Hlinska na oběd a Zbyněk zatím domluvil privátní dvouhodinovou saunu v městském bazénu. Příjemná aktivní zábava, někteří se sice neodvážili a otužování těla se zřekli, neodvažuji si ani domyslet neúčast paní z recepce... Po večeři Alca udělal písemku na prevenci STD, z devatenácti otázek se našli i výtečníci s patnácti chybami, vyhrál Jerry75 spolu s Thomsem a mnou se čtvrtinou špatných odpovědí:-) Zato další hra byla zábavnější. V podstatě volné pokračování seznamovací hry sobotního večera, ovšem místo všeobecných otázek odkud kdo je atd., se ptalo nejčastěji na sexuální témata. Dozvěděli jsme se například, že sex ve třech je brán za něco běžného a zkusila/touží po něm většina. Taky kdo má rád pissing, kdo je fetišista, má rád mladší/starší, kolik kdo měl partnerů a spoustu dalších intimností, o kterých bych se bál mluvit i s nejlepšími kamarády. Nejspíš jsme byli ještě omámeni saunou. Pak začala diskotéka, kluci se vytráceli na pokoje, aby se k půlnoci provizorní parket znovu naplnil a zábava mohla pokračovat, tentokrát již v dostatečně stmeleném kolektivu.

V pondělí se udělalo nádherně, konečně jsme mohli navštívit prales Polom kousek od penziónu. V lese bylo hezky, po poobědním rozloučení s Horním Bradlem, které na nás hned tak nezapomene, se ale nikomu nechtělo moc domů. Výlet pokračoval na zříceninu hradu Oheb nad Sečí a do nešťastné restaurace Eden v Heřmanově Městci. Před pátou jsme si řekli poslední pápá a naše auta se rozjela na všechny světové strany.

Hodně euforická akce, děkuji všem, kteří přijeli a už se těším na další shledání.

bodyia

Fotoreportáž:

Fashion agency 004 uvádí velikonoční casting "Horní Bradlo" Alca s propozicemi na některou z perfidních her.
Zábava začíná... ...a pohled na hezká těla mohl ocenit i právě vstoupivší majitel penzionu.
V dešti se zvyky předků absorbují nejlépe... ...a konvoj dvanáctsettrojek už čeká na další zastávku.
8 rukou, pět nohou, jedna hlava. A ztracený velikonoční zajíček.
Andy si prevenci vzal až moc k srdci. DJing byl tentokrát o něco jednodušší
Stmelená skupinka dělá i synchronní pohyby. Prales Polom. Vlci, medvědi, bobři a žirafy.
Zahrada. Někteří hráli i fotbal a pingpong. Pohled na Seč z Ohebu. Akce je u konce.

Foto: bodyia, Zbyněk, Vlasta

Velikonoce 2-004 - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |