004.cz

Komorní Silvestr 004

Komorní záležitost v kruhu nejlepších kamarádů. Jak jsme chtěli, tak i bylo. Nakonec se nás sešlo dvacet, což byl vhledem k ubytovacím kapacitám optimální počet. Víc prozrazuje následná fotoreportáž, mně už zbývá jenom poděkovat všem, kteří vážili cestu do míst, kde lišky dávají dobrou noc - byla to velmi příjemná akce.

Silvestrovské klání začalo 30. prosince večer saunou v Hlinsku. A když už jsme se poznali vizuálně, bylo dobré dozvědět se i něco dalšího. Nové tváře, nová tajemství a seznamovací hry. Už se kamarádíme vespolek:-) Taneční klubová muzika až do rána, výdobytky moravského vinařství i paličských manufaktur a mnohé další zábavy.
Poslední den v roce a procházka na Vysočině. Mrzne, trochu sněží, ale potřebujeme se vyvětrat a načerpat síly na večer. Udržuje se družná nálada, můžeme se koulovat, házet do sněhu a hlavně si povídat. Doufáme, že nevyhasnou ostražitě udržovaná kamka a krb.
Péťova osvětová přednáška o HIV/AIDS a pohlavně přenosných chorobách opět vyděsila i ty, kteří ji už někdy slyšeli. Správné know-how a cestovní balíček dostal každý. A příprava chlebíčků na večer v průmyslové kuchyni. Kluci se toho zhostili důkladně, bylo až neuvěřitelné, že se všechno snědlo.
Veselá výzdoba a veselé hry. Někteří opravdu dokázali projít pod takhle nízkou překážkou, pro jiné (hlásím se:-) to byl úkol nadlidský. Prskavky, dělobuchy, šampaňské proudem. Poprvé platný letopočet 2005.
Na Nový rok v Poličce na výletě. Procházíme po nábřeží... ...míjíme u kostela B. Martinů ekologický betlém...
...a na náměstí se potkáváme se skupinou z CoolTůr, která si připravila poznávací hru po městě. Pak posezení v jejich penziónu a za tmy zpátky do nedalekých Martinic. Třetí noc už netancujeme, někteří už odjeli, ale zbylo nás tak akorát na poznávací psychohry a debaty o světě, vesmíru a jsoucnu. Dopíjíme co zbylo a i tady jdeme spát až nad ránem.
Generální úklid, chatu musíme vrátit ve stavu jako před akcí. Dopadlo to dobře, určitě sem pojedeme zase. To není jarní fotka. Sníh stačil hbitě roztát, určitě tomu přispěla i vřelá atmosféra uvnitř budovy. Byla to výborná oslava.

Komorní Silvestr 004 - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |