004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Homosexuálové v USA protestují proti výzkumu homosexuálních ovcí

(ze dne 31. 01. 2007, autor článku: )

Komentář ze dne: 07. 02. 2007 13:14:04
Autor: Waky
Titulek: Re: Re: Realitě se vzepřít nedá
Nechci se plést Fanfánovi do myšlenek, ale já jsem z jeho věty "pokud ovšem lidská civilizace dříve nezanikne" vůbec nevyčetla narážku na to, že by měla zaniknout kvůli homosexuálům. To tam "čteš mezi řádky" a bráníš se tam, kde nikdo neobviňuje. Já to brala pouze jako konstatování, že zaniknout může (kvůli čemukoliv, přírodní katastrofa, válka, co já vím).
Rovněž se snad nikdo nebavil, a Fanfán už vůbec ne, o tom, že by homosexuálové měli být "horší", to je jen Tvá projekce.
Na výzkum s ovcemi nemám jednoznačný názor.
Nevím, jak se provádí. Pokud při tom ovce nějak strádají, pak to je týrání zvířat a z tohoto hlediska bych taky protestovala. (Vadí mi běžné testování na zvířatech čehokoliv, snad kromě léků na vážné nemoci. Ale u toho ta zvířata trpí, nevím, jak je to v tomto případě.)
Proč by měl takový výzkum "hanobit lidskou rasu", měli by ho dělat "jen hlupáci" a měla by to být "ubohost", to tedy opravdu nevím, to se mi zdá jako příliš silná slova. Trošku mi připadá, jako kdyby se za tím odporem z takového výzkumu skrýval strach z toho, abychom se náhodou něco nedozvěděli. Pokud se něco za každou cenu tutlá pod pokličkou a nesmí se o tom moc mluvit, pak tam něco nebývá v pořádku. Proč takový strach? nevidím důvodu, proč se o čemkoliv něco nedozvědět, jde-li to.
Pokud by chtěl někdo zkoumat nějaké příčiny orientací, nechala bych ho zkoumat na čemkoliv, pokud tím nebude žádný tvor strádat. Když někdo bude chtít zkoumat z druhé strany, totiž heteráče, klidně půjdu jako dobrovolník psát nějaký dotazník či jánevímco. (Pokud mě kvůli tomu nezavřou do nemocnice nebo mi nebudou chtít kuchat vnitřnosti, samozřejmě.)
Sama se naopak bojím "genetického vylepšování". Nerozumím tomu a můžu se mýlit, ale měla bych v tomto případě strach, že se příroda "pomstí" a místo báječných blonďatých chlapečků (nebo co by si rodiče přáli) by nám vznikli nemocní mutantíci. Pokud vím, tak ta naklonovaná

Reakce na komentář
"Re: Re: Realitě se vzepřít nedá"

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
Je mi 13 akdyz mam 17-18 cm je to v pořádku. Zajima me vas nazor ...
(15.02. - 18:03)
Dobrý den Chci se zeptat co by pomáhá na bílé pupínky na žalu...
(15.01. - 19:43)
Zdravím, chci se zeptat, zda je skutečně promiskuita a nevěra ...
(29.12. - 17:54)
Zdravím, chci se zeptat, zda je skutečně promiskuita a nevěra ...
(29.12. - 17:06)
miluji chut sveho sparmatu davam si ho kazdy den je ti mnamka
(12.12. - 00:15)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 37623
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |