004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Kondylomata

(ze dne 11. 06. 2020, autor článku: -std-)

Komentář ze dne: 11. 11. 2009 09:23:15
Autor: Vláďa
Titulek: Re:
Tak to vám upřímně gratuluju! A že to poprvé pálilo?A co?POkud to funguje, tak ať klidně dva dny nemůžu chodit. Po poslední "smažbě" dusíkem mi penis bolel 3 dny a ještě po 4 dnech tam mám zbytky nekrotické tkáně,pod kterou se tvoří nová , červená slabá vrstva sliznice.Dvě malinký kytičky,pupínky na sliznici pod žaludem za předkožkou a teď to tam vypadá,jak když tam bouchne granát. Za dva týdny na kontrolu a jestli se to ještě vrátí, jako že se to určitě vrátí, ta kzkusím wartec,pak aldaru a pak teda ten váš typ kolodium forte. Respektive se na to zeptám již na té kontrole. Taky bych rád podstoupil vyšetření na imunologii, ale myslim, že mi tam nepošlou, protože jsem kromě tohoto zdravej jako řípa. Rád bych se vás zeptal.Myslíte si, že mi to tu sliznici pod žaludem úplně nezlikviduje ,myslim to kolodium forte? Jak moc je to agresivní? A taky se chci zeptat, jestli po tom ,co to zmizí budu pro potencionální partnerku nakažlivý ???
Mimochodem, je příjemné, když je o tomhle problému s kým pokecat. Jednou, až se z toho dostanu, tak o tom napíšu na svůj blog:-) Myslím, že by se i tohle smutné téma dalo zpracovat velice vesele. Už teď mám od doktora celkem veselý zážitek se kterým se vám tu pro povzbuzení rád podělím. Když jsem přišel na svojí druhou prohlídku, tak jsem nervózně začal z peněženky sestřičce podávat kartičku zdravotní pojiťovny,známku za poplatek,propustku z práce a s tím vším jsem jí podal i papírek, na kterém jsem měl malinkým písmem vytištěný email o svojí přítelkyně, kde bylo do detailů popsáno, jak to má v posteli ráda a co by se mnou chtěla dělat:-) Po pár vteřinách mi to sestřička vrátila se slovy, že tenhle "dokument" není k vyšetření potřeba:-) Jako v tu chvíli bych do toho dusíku nejradši potopil celou hlavu :-)No je toho víc. I v čekárně je kolikrát sranda:-)

Reakce na komentář
"Re:"

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
Ahoj jestli chceš mužem spolu chodit je mi taky 13 let
(05.12. - 17:40)
Já si myslím, že jste v pohodě, rodiče mají zbytečně obavy, ale a...
(22.11. - 06:29)
Ahoj je mi 15 a mám holku 16, známe se už 7 let a chodíme spolu u...
(19.09. - 19:31)
Krásný film.
(28.08. - 21:15)
Bisexualita je super. Chtěl bych být bisexuál, ale jsem pouze gay...
(23.06. - 21:24)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 37455
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |