004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Poradna tématu partnerství úvod

(ze dne 00. 00. 0000, autor článku: -pap-)

Komentář ze dne: 04. 08. 2013 08:50:51
Autor: Lukianos (Hermy.15@seznam.cz)
Titulek: Já fakt nevím
Ahoj poradno, mám takový problémek co mě dost trápí a nevím jak se k němu mám postavit a jak vůbec dál. Nastíním ti tedy svůj problém a budu čekat že se mě dostane nějaké rady.
Již rok a půl jsem ve vztahu a s přítelem jsme si tak nějak sedli. Jenže už od počátku mě dost mrzel fakt že o jeho orientaci nikdo nevěděl. Jelikož já vztupoval do vztahu s tím že mám coming out za sebou čakal jsme že po čase se k tomu odhodlá i on rád bych mu v tom pomohl ale nějak se to zkomlikovalo. Po čase co jsme byly spolu řekl rodičům a sestrám že je na kluky po dalším čase mě představil tudíš ano znám se s rodiči a sestrami řekl bych že mě nevnímají negativně což jsme rád. Nu a ted přecházím k tomu hlavnímu co mě trápí a čemu on se brání krom této rodiny z jeho strany o mě nikdo jiný neví tudíž se cítím jakoby mě oficiálně nevzal jako svého partnera kdikoliv on někam jede kde se pohibují jeho kolegové či přátelé já nemohu s ním aby nikdo nevěděl že je gay. Dost mě to trápí a cítím se hrozně poníženej jelikož z mojí strany toto není kdikoliv někam jdu muže bezprobému jít semnou když má zájem nemám potřebu tajit že jsem homosexuál. nemohu s ním jet k mámě ano znám ji viděl jsem ji ale jen když ona dorazí k jeho sestře u nich jsem po více než roce a půl nebyl. Vše vysvětluje a schovává právě za mamku má něco s nervama a tak proto nechce aby se u nich vědělo že je gay, já si říkám že když mě ona zná a bezproblémů se semnou setkává není problém v tomto ale v něm že se bojí nebo nevím. Ted po delší době co jsme spolu mě to trápí čím dál víc a dost to náš vztah poznamenává. V mém okolí snad už není nikdo kdo by věřil že náš vztah vydrží každý mě radí že se máme rozejít. Já ho ale ztratit nechci a nechci se smířit s tím že by náš vztah měl i nadále pokračovat tímto způsobem. Nejlepší by bylo aby náš vztah přestal ignorovat a takto tajit ale i za každý jiná krok kupředu bych byl rád. Byl bych vděčný za každou radu pomůcku jak mu pomoct to zvládnout jak se pohnout dál. Děkuju za jakoukoliv radu.
PS: za chyby v textu se omlouvám

Reakce na komentář
"Já fakt nevím "

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
Klidně můžu taky, přes snapchat?
(20.09. - 20:09)
Zdravím, je mi 15let a můj penis má délku 19,5 a šířku 4,2 je to ...
(20.09. - 19:52)
Myslíte si, že je přitel gay? Mne tvrdil že je umělec a že to pot...
(05.09. - 00:36)
Není to s tou osobností nazýváno pansexualita? Problém je, že ty ...
(06.06. - 19:57)
A neznáš ani nikoho z jeho kámošů?
(01.06. - 01:55)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 33318
© 2001 - 2020 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |