004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Mohu být gay?

(ze dne 26. 06. 2019, autor článku: -mbg-)

Komentář ze dne: 04. 01. 2011 18:04:49
Autor: Kris
Titulek:
Dobrý den, spíše večer, četl jsem spoustu článků na webu 004, ale stále si nedokážu najít řešení pro sebe.
Jsem 14-ti letý za měsíc již 15-ti letý chlapec. Mám pár problému, se kterými si neporadím sám a nejdou shrnout do jedné otázky.

1) Vlivem nátlaku z rodiny, školy a i ostatních institucí má asi každé dítě v raném věku představu muž + žena = pár. Nikdy jsem o své pohlavní orientaci neuvažoval, taky mě to ani v nejmenším nenapadlo, každý si říká proč, ano a právě já. Nemám v hlavě srovnáno jestli jsem gay nebo ne. Abych Vám přiblížil situaci. Bude mi 15 let a to se sebou nese i určité věci a v dnešní době "Facebook mánie" něco veřejně říci musí být 100% rozhodnutí jinak to může skončit zle, jsem nadaný na učení a také na sport, od malička jsem premiant třídy a nikdy se mnou nebyli problémy, mám pěknou postavu na svůj věk (není to je idey), téměř každá druhá dívka si na mne klade nároky, ale mě se dívka líbí esteticky, umím si představit krásně prožitý život spolu s nějakou ženou, ale sexuálně mě téměř nevzrušuje, také jsem vypozoroval, že mám určité nálady, někdy "gay" a někdy "heterosexuál", ale předem bych chtěl vyvrátit možno bisexuál. Před delší dobou mě to, že si holím stydká místa, denně posiluji, vybírám si hodiny oblečení v krámech a držím všelijaké jídelníčky (zdravé) přišlo jako to, že se držím nějakého pánského idolu jako mají třeba některé děti super-hrdinu, ale spíš to bude jinak... Naopak si zase neumím představit život po boku s mužem, sex ano, ale život nikoliv, možná je to věkem nebo tím, že jsem na začátku zmiňovaného coming out. Jelikož mám naplánovanou velikou kariéru a rodiče mě vidí na KU na studiích práva nebo pedagogiky, což by mě bavilo si ale nedovedu představit svou kariéru. Rád se podívám po hezké dívce, ale jen po osobě jako kamarádku nebo dobrou přítelkyni do života či něco jiného. Ale při pohledu na chlapce si představím asi jen soulož nebo intimní věci. Hodně mě to užírá, moc o tom přemýšlím, a moje 1. otázka zní, jsem gay a váš web mi otevřel oči nebo si nalhávám, že jsem gay a jsem jako většina mužů?

2) Hrozně chci mít rodinu a asi bych si raději obětoval pro své děti. Je možné si v páru muž + muž osvojit nějakým způsobem dítě, protože život do stáří by mě bez potomků nijak neinspiroval.

3) Pokud jsem gay, jak a kdy to mám okolí říci, mám hodně přátel, tak se mám svěřit nejprve blízkému nebo rodiči. Také je zde otázka proč se svěřovat hned, je řešení to odložit a svěřit až to bude poslední možnost ?

4) Kdysi jsem měl psychické problémy vyvolané stresem, před rokem a půl jsem ubral na váze 23 KG pod pečlivým dohledem, z toho 19 kg tuku a poté jsem pod dohledem mého trenéra nabral stejnou váhu ve svalové (aktivní) hmotě, a protože již nikdy nechci být ta kulička a znovu absolvovat 1,5 roku dlouhý kruh s vahou tak si denně kontroluji příjem proteinů (bílkovin) s příjmem tuků a to mě zahání do kouta, nebavíme se o žádné anorexii, nebojte na mou výšku 169 cm a váho 68 kg, kterou si držím již 1 rok není nic v ne-normále, jen jestli moje hlídání se o váhu není zapříčiněno tím, že se snažím vyhnat ze své hlavy téma "gay" a proto se zabývám něčím jiným, nikdy mě to nevrtalo hlavou ta váha jen od té doby, co jsem začal "koukat po klukách".

Velice předem Děkuji za odpověď.

Reakce na komentář
""

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
Zdravím,je mi čtrnáct let a myslím si, že jsem lesba..Kluci mi js...
(21.03. - 14:29)
zdravim všechny je mi 18 a považuju se za hetero ležel jsem párkr...
(02.03. - 14:23)
Je mi 13 akdyz mam 17-18 cm je to v pořádku. Zajima me vas nazor ...
(15.02. - 18:03)
Dobrý den Chci se zeptat co by pomáhá na bílé pupínky na žalu...
(15.01. - 19:43)
Zdravím, chci se zeptat, zda je skutečně promiskuita a nevěra ...
(29.12. - 17:54)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 37942
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |