004.cz

Vítáme vás!

Vážení čtenáři,

od dnešní noci běží tento web v novém prostředí. Několik měsíců připravovaná změna se tak nachýlila do svého závěru. 004ka prošla další z řady revizí, na první pohled možná zaregistrujete drobné vzhledové úpravy, ale hlavní změna zůstává v pozadí. Přešli jsme na nový redakční systém, díky kterému se správa webu stala výrazně průhlednější a flexibilnější, co se týče budoucího vývoje. Zároveň potěšíme přibližně čtvrtinu našich návštěvníků, kteří k nám přicházejí z jiných než prohlížečů od Microsoftu - 004ka je nyní (konečně) kompatibilní s většinou browserů na PC i Mac platformě. Snažili jsme se zachovat většinu původních odkazů, na stránky můžete přistupovat ze starých i nových adres.

Při transportu článků ze starého systému na nový jsme v mnoha případech přistoupili k jejich přepracování a aktualizaci. Došlo také k větší integraci projektu Gay Komunita, na kterém nově běží uživatelské diskuzní fórum. Snažili jsme se upravit ovládání a strukturu tak, aby čtenář nalezl požadované informace v co nejrychlejším čase. Doufáme, že tomu tak opravdu je, podněty na zlepšení uvítáme, stejně tak informace o chybách, které jsme mohli přehlédnout.

Další z novinek je kompletní úprava cen reklamy, doporučujeme nahlédnout, ve všech případech došlo k výrazným změnám směrem dolů. Nadále platí, že pro neziskové a partnerské projekty jsou podmínky individuální.

Děkujeme za váš zájem a doufáme, že se zde budeme potkávat stále časteji.

Vaše redakce.

Vítáme vás! - komentáře

Komentář ze dne: 17. 01. 2006 13:23:52     Reagovat
Autor: Arrxen - neregistrovaný
Titulek: Prosba
Dobrý den přeji,
prosil bych Vás z redakce o vymazání všech příspěvků, které jsem sem dal pod přezdívkou výše uvedenou. Děkuji mockrát. Zamezím tak osobním konfliktům s mým okolím, které by mi posléze udělaly dost problémů.
Děkuji za pochopení.

Komentář ze dne: 19. 01. 2006 14:24:56     Reagovat
Autor: bodyia (email) - bodyia
Titulek: Re: Prosba
Dobrý den, bohužel IP adresa tohoto příspěvku se neshoduje s adresami od uváděného uživatele. Nemůžeme jinak zjistit, že se jedná o oprávněný požadavek, který bychom pravděpodobně vyřídili. Z tohoto důvodu nemůžeme v tomto případě vyhovět.
redakce.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |