004.cz

Inzerce a projekty

Po celém světě je znám fenomén bonitnosti homosexuálních jedinců i párů. Po celém světě - snad právě s výjimkou Česka - patří příslušníci gay a lesbických komunit k obchodníky vysoce ceněným cílovým skupinám. Existuje pro to několik důvodů: gayové a lesby se rádi dobře oblékají, používají kvalitní kosmetiku, nejnovější elektroniku... a také mají z čeho utrácet - zastávají totiž většinou dobře placené pozice.

Server 004.CZ je dlouhodobě nejnavštěvovanější nepornografický projekt pro gay a lesbickou klientelu. Zmapovali jsme také strukturu návštěvníků. Tyto skutečnosti tedy umožňují obchodníkům směřovat reklamní nabídku přesně určeným potenciálním zákazníkům, obecně mladým, úspěšným a majetným.
Reklamní klient má na výběr širokou škálu reklamních formátů za rozumné ceny - od umístění tlačítek po samostatné PR projekty. Kampaň lze přesně načasovat a vypracovat na míru inzerentovi. Cílová skupina je zajímavá pro provozovatele zábavních podniků, výrobce a prodejce módy, kosmetiky, elektroniky, bytového zařízení, komunikačních technologií, ale například i pro cestovní kanceláře nebo prodejce květin.

Inzerce a projekty - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |