004.cz

Bangkok a prostituce

Thajsko a Bangkok jsou rájem sexuální turistiky a vláda si v posledních letech uvědomuje množství pozitiv i rizik, která tento erotický byznys přináší jak pro město a ekonomiku, tak i pro turistický ruch. Existují nevládní organizace, které se zabývají prevencí používání kondomů v nočních klubech a také se starají o zdraví prostitutek. Jejich působnost je zatím značně malá.

Thajská agentura pro cestovní ruch se již několik let snaží prezentovat Thajsko jako zemi vhodnou pro rodinnou a aktivní dovolenou a potlačit představu o Bangkoku jako o destinaci sexuální turistiky. Oficiálně je prostituce zakázaná, ale noční gogo bary se svou nabídkou žhavého sexu nikterak netají.

K tomu, abych mohl pozorovat noční život, jsem naštěstí nemusel místní dopravy využívat. Hned za hotelem začíná proslulá čtvrť Silom plná stánků padělků světových značek a erotických salónů. Před podniky stojí naháněči držíc menu nápojové a erotické, které je doplnění názornými obrázky všemožných koitálních poloh a ceníkem. Jakmile se zastavíte, obsluha poodhrne dveřní závěs a spatříte desítku(y) mladičkých prostitutek v bílém prádle, namačkaných vedle sebe a vlnících se u tyčí. V každém průvodci se dočtete, že pro zdejší lidi není přirozený tělesný kontakt a podání ruky, či dotýkání se druhého je takřka nepřípustné. V uličkách Patpongu I. a II. tohle určitě neplatí. Prostitutky mne místy osahávaly, oťukávaly a ty nejdrzejší dokonce tahaly za ruce do svých doupat. U gay podniků zase lákají i náhodné procházející heterosexuální páry. Jak se cítí manželky se mi zjistit nepodařilo. Prý se ale mohou dívat!

Nechcete-li dívku, ale chlapce, musíte do uličky za hotelem Montien z ulice Surawong, které se říká Patpong III. V jednom ze zdejších gay barů se dá i bezpečně posadit a pozorovat ruch v této uličce aniž byste byli neustále nuceni odhánět nabídky na "chvilku lásky" či shlédnutí poměrně kvalitních trawesty show.

Jací jsou thajští gayové? Já měl pocit, že všechny atributy, které dělají muže mužem, byly adekvátně nahrazeny atributy ženskými. Často jsem nebyl schopen rozeznat od sebe ženu, gaye, draq queen a skutečného transsexuála. Prostituté nejsou obvykle gayové a jsou relativně maskulinnější. Dle převzatých zkušeností jsou prý prostituté poměrně stydliví a vášnivý sex nečekejte. Mezi jejich nejčastější klienty patří evropští muži středních let, stejně tak typickým pohledem je americký důchodce v obětí dvou mladičkých zženštilých kluků.

Rozšíření subtypů HIV 1 po světě. Různé typy (HIV1 a HIV2) a subtypy HIV1 (A - H) mají různě vysokou aktivitu a schopnost přenosu z infikovaného člověka, tak i vývoj nemoci je posléze různě rychlý.Prevalence HIV pozitivních prostitutů a prostitutek je obrovská. Až polovina prostitutek je údajně pozitivní, s převládajícím subtypem HIV1 – E. Tento subtyp je dle některých odhadů až 50x nakažlivější než subtyp B, se kterým se setkáváme u nás. Vykazuje významnou slizniční aktivitu a riziko je významně vyšší právě při sexu a to jak orálním styku, tak i při francouzském líbání. Jedinou ochranou je použití kondomu a lubrikantu na vodní bázi bez nonoxynolu 9. Avšak ani kondom není stoprocentní ochrana, ale jen možnost, jak snížit riziko přenosu. Ti, kteří kondom nepoužívají pravidelně, se setkávají s jeho selháním častěji, než ti, kteří jeho použití mají v malíku. Kondom je lépe mít ne jeden, ale více a nespoléhat na to, že jej prostitut(ka) má k dispozici.

Patpong III. - 44Kb
Patpong III.
gay turistický průvodce 250Kb
Gay turistický průvodce - 250Kb

Bangkok a prostituce - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |