004.cz

Konkurz - moderátor/ka nového LGBT pořadu

Od ledna 2007 začne Česká televize s největší pravděpodobností vysílat nový LGBT pořad, který bude zaměřen více lifestylově a bude „hravější“ než předchozí LeGaTo.

Hledáme komunikativní osobu se zkušenostmi z oblasti gay a lesbické komunity ochotnou se na tomto pořadu podílet jakožto moderátor/moderátorka.

Bližší informace vám poskytne Hana Kulhánková

Těšíme se na spolupráci!

Konkurz - moderátor/ka nového LGBT pořadu - komentáře

Komentář ze dne: 12. 10. 2006 08:02:24     Reagovat
Autor: Ušáček (email) - neregistrovaný
Titulek: Nejsou jen jedny gay komunity
Ahoj, někteří lidé neradi slyší slovo komunita, ale myslím si že určitá příslušnost k nějaké skupině zde zcela existuje (věk, názory, životní styl) Jsou tu ještě i skupinky lidí, co velice rádi poznávají nové přátele, chodí na turistické výlety a tábory. Nejsou, tedy budu mluvit za sebe, nejsme omezeni věkem a pořádáme i tábory a výlety a informujeme o různem spekru gay života. Není jen růžový, ale mnohdy i černý. Koukni na naš ušatý web usacek.eu Je to taková spojnice kluků, co chtějí jen kamarádit, poznávat nové přátele. Poznání gay světaje někdy dost hořkou zkušeností, kterou se snažíme přiblížit jinak. Ušáček

Komentář ze dne: 04. 10. 2006 16:44:23     Reagovat
Autor: Já - neregistrovaný
Titulek: Náplň programu
No ČT ve svých rozhodnutích nemá poslední dobou šťastnou ruku, a to ani ve výběru lidí, dramaturgii atd.

Já jen doufám, že tento pořad nebude odrazem hlubokého příkopu mezi mladou a starou generací gayů a leseb. Pro dnešní media jakoby život končil v 30 letech ;-( a na ty staré se kouká přes prsty a nebo se na ně plive.

Anebo že nebude jen jakýmsi odrazem internetové nebo disko pinkstárovské gaykomunity, která naštěstí zdaleka neprezentuje všechny gaye, ale přesto se tak (nejen oni)tváří.

Taky nikde se člověk nedoví a nijak se nereflektuje, jak se žilo gayům v minulosti, za socialismu. Nanejvýš se všude opakuje jak od padesátých let to bylo super a free a v poho pouze s mírnou diskriminací v té věci 18 let :-((. Ovšem jak to bylo doopravdy, jak to bylo s tzv. růžovými seznamy, proč nebyla gay inzerce, co StB a gayové, a co aplikace a odsouzení dle těch odstavců § 244 které se netýkali věku ??

No a co situace gaů ve světě? Od sousedního Polska a Slovenska až po popravy gayů v islámském světě ??


No ale, když čtu o tom, že pořad bude více hravější a lifestylovější, tak to tam rovnou angažujte tu expornostar co dělá pinkstar.cz a pojmenujte to pinkBlesk či pinkAha

Bojím se, že to zas bude jen a jen další promarněná šance :-(

Komentář ze dne: 22. 08. 2006 22:47:06     Reagovat
Autor: alko - neregistrovaný
Titulek: novy porad - novy styl
Hura, konecne neco. Jen doufam, ze to bude skutecne "soucasne" delanej porad a ne jak LeGaTo, se svou tezce abstraktni znelkou a reportazema, ktery byly trosku uspavaci.

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2023 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |