www.004.cz >Partnerská poradna > Poradna tématu partnerství úvod

Autor: -pap->, Téma: Partnerská poradna, Vydáno dne: 26. 04. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Poradna 004 tématu partnerství shrnuje a zodpovídá všechny dotazy, které již přišly nebo docházejí do redakce prostřednictvím veřejného diskuzního fóra na stránkách tématu Partnerství a Krize ve vztahu.

Poradna 004 tématu partnerství shrnuje a zodpovídá všechny dotazy, které již přišly nebo docházejí do redakce a týkají se témat Partnerství a Krize ve vztahu .

Zajímavé dotazy zveřejňujeme v následujícím výpisu. Každé téma je zvláštní stránka a může obsahovat i více podobných dotazů k danému problému, pokud spolu úzce souvisí.

Tématický celek partnerství a Partnerská krize obsahuje velké množství informací k této problematice, nicméně partnerství je celoživotní učební proces a žádná publikace a ani studie není schopna pojmout všechna úskalí, do kterého se pár časem dostává a které překonává. Navíc neexistuje univerzální návod, který by se dal aplikovat pro každou krizi ať je sebepodobnější té samé u jiného páru. Téma partnerství a partnerské krize v homosexuálním vztahu neunifikovanou záležitostí. Chybějící znalosti principů tohoto specifického soužití se odrážejí v nestabilitě takových vztahů.

Poradna partnerských vztahů se snaží napomoci gayům s vytvářením a stabilitou jejich vztahů. Vaše dotazy k problematice partnerských vztahů směřujte na email , nebo využijte formuláře na konci stránky.

Pravidla poradny

Vaše dotazy odpovídá tým odborníků Poradny 004, který je složen ze sociálních pracovníků CODE 004 o.s., psychologů a lékařů. Všichni pracovníci a smluvní partneří mají odpovídající odbornou způsobilost a univerzitní vzdělání. Vaše dotazy jsou zpracovány sociálními pracovníky Poradny 004 a přeposílány dle svého charakteru jednotlivým odborníkům. Pokud chcete poradit s otázkou, na kterou jste nenašli odpověď v některém z témat 004.cz, napište jej do odesílacího formuláře na této stránce a odešlete ke zpracování. Na dotazy odpovídáme pouze veřejně, přičemž kopie odpovědi je zároveň odeslána tazateli. Soukromé odpovídání výhradně přes email není možné. Vaše jméno a emailová adresa zůstávají v tajnosti a jsou neveřejné. Všechna jména pod dotazy jsou záměrně změněna a neodpovídají skutečnosti.

Pokud máte zdravotní problémy, navštivte neprodleně lékaře! Poradna 004 si vyhrazuje právo zodpovídat jen na vybrané dotazy. Z kapacitních důvodů nezodpovídáme dotazy zejména z oblastí ženských gynekologických problémů a dalších běžných problémů heterosexuální většiny. V takovém případě doporučujeme využít poradny Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde