www.004.cz >Poradna mix > Mix 10 partnerské vztahy

Autor: -mip->, Téma: Poradna mix, Vydáno dne: 06. 01. 2024
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Seznámil jsem se s klukem, kterého vzrušuje, když mu partner do těla zapichuje injekce s vodou. Ještě jsme spolu nic neměli, ale bojím se o něj. Jinak je strašně milý , hodný, upřímný...prostě jsem se asi zamiloval etc.

Ahoj, předně bych rád poprosil o maximální diskrétnost a pokud možno,aby tento problém nebyl nikde publikován. Seznámil jsem se s klukem, kterého vzrušuje, když mu partner do těla zapichuje injekce s vodou. Ještě jsme spolu nic neměli, ale bojím se o něj. Jinak je strašně milý , hodný, upřímný...prostě jsem se asi zamiloval. Poradíte mi co s tím? Udělám pro něj cokoliv, ale tohle mi přijde nebezpečné. Diky za diskrétnost.


Vzhledem k tomu, že jste se nepodepsal a ani nenapsal nic podle čeho by jste mohl být identifikován, nerozumím vašim obavám o uchování anonymity.

To, co popisujete je velice nebezpečné. Tělní tekutiny mají stabilní koncentraci solí a rozpuštěných látek - pokud někomu píchnete destilovanou sterilní vodu, nastane to, že buňky budou chtít vyrovnat koncentraci a začnou se nasávat tuto vodu až prasknou. Způsobíte tak velice bolestivé a nebezpečné poškození tkáně s následnou nekrózou a abscesem. Neléčený končí smrtí. Pokud se jedná o fyziologický roztok či "kapačku", nebezpečí je něco menší, přesto do svalu by se nemělo píchat takové množství tekutiny - bolestivý otok vzniká také.


Dobrý den, rád bych znal něčí nezávislý názor. Po velkých peripetiích jsem před dvěma měsíci poznal kluka. Vše bylo po všech stránkách v pořádku až do minulého týdne, kdy mi partner oznámil, že ho sex v poslední době nějak nebaví a nic mu neříká. Svojí tělesnou potřebu si udělá sám a je spokojený. Podotýkám, že mému partnerovi je 27 a mně 30. Mě osobně rozhodně nepřijde "normální", že někdo ve svých 27 letech nemá zájem o sex, i když ho před tím bavil. Ptal jsem se partnera jestli je problém u mě, jestli ho přitahuji, atd. Bylo mi řečeno, že u mě je vše v pořádku. Závěrem bych chtěl podotknout, že se vídáme tak jednou, dvakrát za týden. Docela by mě zajímalo v čem by mohl být problém. Napadly mě také zdravotní rizika.

Petr


Ahoj Petře,

podobný problém jsme v Poradně rozebírali vícekrát. Obvykle se však tento problém objevuje později - po roce, dvou trvání vztahu. Za tak krátkou dobu nejsem schopen odhadnout, v čem by mohl být problém. Zkuste si o tom s partnerem otevřeně pohovořit. Buďte však citlivý, nesmí mít pocit, že je do sexu nucen. To by váš vztah mohlo zahubit úplně. Co, se týče zdravotního stavu, bylo by dobré třeba zajít společně na testy HIV, abyste mohli mít k sobě důvěru.

Více informací naleznete na


Mám 34 rokov a žijem rok v štastnom manželstve. Mam jedno dieťa. Tolko asi o mne. Mam vsak problem. Už od detsva ma vzrušovalo semeno.Najma na tvari a v ustach. Najprv sa mi pacili len obrazky, neskor som vyhladaval aj vyhladávám filmy s takouto tematikou.Bezne masturbujem a vychutnavam vlastne semeno,ale nie je to ono.Tužim po vačšich objemoch. Cítím sa aj na 10-20 dávok a mozno aj viac. Nelaka ma sex z mužom ani partnerske spoluzitie. Chcem len semeno a nezalezi od koho je, aký je to clovek, ako vyzera. Vyfajcil som dvoch chalanov. Anonymne. Viem, ze som riskoval, ale bolo to silnejsie ako ja. Uz som si podal aj inzerat, ozvala sa fura chlapov asi 40, velmi sa vsak obavam HIV a preto som uz radsej s nikym nic nemal. Nemam na to permanentnu chut, ale ked ma to chytí, velmi trpím. Potichu len zavidim zenam, ktore su vo filmoch zaplavovane spermatom desiatok muzov. Co vsak so mnou?


Dobrý den

děkuji za dotaz. Že se jedná o sexuální deviaci ve smyslu fetišismu není pochyb a nemyslím ani, že by jste ji chtěl nějak potlačovat či eliminovat. Pokud byste přece jen chtěl, bylo by dobré vyhledat pomoc sexuologické poradny.
Vaše sexuální potřeba je, jak jste již zjistil, velice dobře realizovatelná. Najít homosexuální muže, kteří se nechají provést felaci není těžké. Je dobré si uvědomit, že sperma je transportní medium pro všechny sexuálně přenosné choroby. Riziko HIV je relativně nízké, ale ne nulové. Více na http://www.004.cz/pz-rizikosperma/

Možná by stálo za to najít si stálého partnera, o kterém budete mít větší jistotu jeho zdravotního stavu. Dále je možné snížit riziko tak, že nepřijmete sperma do úst a nepolknete jej. V drogériích prodávají antiseptickou ústní vodu s eukalyptovým olejem a asi 30% alkoholu. Bezprostřední výplach takovou ústní vodou mírně snižuje riziko nákazy pohlavními chorobami a HIV. Doporučuji používat, ale výhradně až po styku, nikdy předtím. Také je dobré sledovat kožní projevy chorob na svém partnerovi. Pokud se vám bude zdát něco v nepořádku, řekněte jasně NE!

Při trvalém riziku doporučuji každých 6 měsíců na test HIV.

Petr
Poradna 004