www.004.cz >Redakce > Vítáme vás!

Autor: -cod->, Téma: Redakce, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Od dnešní noci běží tento web v novém prostředí. Několik měsíců připravovaná změna se tak nachýlila do svého závěru. 004ka prošla další z řady revizí, na první pohled možná zaregistrujete drobné vzhledové úpravy, ale hlavní změna zůstává v pozadí.

Vážení čtenáři,

od dnešní noci běží tento web v novém prostředí. Několik měsíců připravovaná změna se tak nachýlila do svého závěru. 004ka prošla další z řady revizí, na první pohled možná zaregistrujete drobné vzhledové úpravy, ale hlavní změna zůstává v pozadí. Přešli jsme na nový redakční systém, díky kterému se správa webu stala výrazně průhlednější a flexibilnější, co se týče budoucího vývoje. Zároveň potěšíme přibližně čtvrtinu našich návštěvníků, kteří k nám přicházejí z jiných než prohlížečů od Microsoftu - 004ka je nyní (konečně) kompatibilní s většinou browserů na PC i Mac platformě. Snažili jsme se zachovat většinu původních odkazů, na stránky můžete přistupovat ze starých i nových adres.

Při transportu článků ze starého systému na nový jsme v mnoha případech přistoupili k jejich přepracování a aktualizaci. Došlo také k větší integraci projektu Gay Komunita, na kterém nově běží uživatelské diskuzní fórum. Snažili jsme se upravit ovládání a strukturu tak, aby čtenář nalezl požadované informace v co nejrychlejším čase. Doufáme, že tomu tak opravdu je, podněty na zlepšení uvítáme, stejně tak informace o chybách, které jsme mohli přehlédnout.

Další z novinek je kompletní úprava cen reklamy, doporučujeme nahlédnout, ve všech případech došlo k výrazným změnám směrem dolů. Nadále platí, že pro neziskové a partnerské projekty jsou podmínky individuální.

Děkujeme za váš zájem a doufáme, že se zde budeme potkávat stále časteji.

Vaše redakce.