www.004.cz >Období coming-outu > Je mi dvacet a nikdo mě nechce

Autor: -oco->, Téma: Období coming-outu, Vydáno dne: 03. 12. 2021
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Je mi dvacet a na svou orientaci jsem přišel v patnácti. Za celou tu dobu jsem nebyl schopen si někoho najít. Všichni moji známí jsou už poněkolikáté ”zadaní.” Když si podám inzerát, tak se mi buď nikdo neozve nebo (když už se ozve) a já mu odpovím, tak už o sobě nedá vědět.

Ahoj poradno,

mám na vás prosbu. Prosbu o pomoc. Je mi dvacet a na svou orientaci jsem přišel v patnácti. Za celou tu dobu jsem nebyl schopen si někoho najít.  Všichni moji známí jsou už poněkolikáté "zadaní." Když si podám inzerát, tak se mi buď nikdo neozve nebo (když už se ozve)  a já mu odpovím, tak už o sobě nedá vědět. Přitom ale nemám pocit, že  bych působil nějak zakomplexovaně, i když, nevím, jak působím na  druhý, když se to od nich nedozvím...Když se vydám do gay podniku nebo někam do podobných končin, nikdo se se mnou nebaví; každý se radši otočí věnuje se někomu jinýmu...Taky jsem od pár lidí slyšel, že prý se neoblíkám příliš moderně, ale já nekradu a za výplatu jsem rád, že se můžu měsíc stravovat. Zároveň si nemyslím, že bych na tom byl nějak špatně...Nikdo mě nechce ani na sex ani na vztah, už jsem z toho moc moc smutnej a nevím co mám dělat. Mám pocity přebytečnosti a méněcennosti. Prosím, poraďte mi...

Přeju krásnej den děkuju za případnou odpověď

Petr


Ahoj Petře,
 
pocity přebytečnosti a méněcennosti nejsou těmi, které se lze zahodit jako obal od nanuku. Problematiku seznamování gayů jsme podrobně zpracovali do tématu Balírna http://balirna.004.cz. Název zní možná trochu žoviálně, ale nemusíš se toho bát. Přečti si ji celou od začátku a pěkně pomalu. Pokus se zamyslet nad tím, co jsi již zkusil a co ne a případně zkus i jiný způsob seznámení. Jako nejlepší variantu bych ti doporučil navštívit skupinu 3 -  Více info na http://skupina3.kluci.cz.

V tvém případě bych další návrhy a také doplňující otázky formuloval podle tvého vystupování, vzhledu, smělosti, případné nervozity atd. To z mailu neumím poznat.

Styl oblékání se dá změnit. Mezi mladými gayi a mládeží frčí něco jako Kenvelo. Volným oblečením sportovního charakteru nic nezkazíš. Možnosti, jak se levně obléknout a splynout s davem rozhodně existují. Zkus si najít nebo kontaktuj nějakou svou kamarádku či bývalou spolužačku a vyražte na nákup ve větším městě. Určitě ti dobře poradí. Osvědčil by se i inzerát pokud žádnou vhodnou nemáš. Na server 004 již přišlo mnoho nabídek od mladých slečen, které přímo touží po tom, aby jejich kamarádem byl gay v tvém věku. Kamarádka, které se můžeš se vším svěřit a poradit o intimnostech je k nezaplacení a při tom nic nestojí. Byl by to dobrý start.
 
Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde