www.004.cz >Balírna > V klubu

Autor: -bal->, Téma: Balírna, Vydáno dne: 27. 08. 2022
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Seznamování naživo, tedy v klubu, na ulici či gay akci je seznámení emocionálního typu, které je běžné u heterosexuálů. Tedy seznámení přirozeným výběrem z určitého množství lidí, které na místě srovnáváš a vybíráš si toho, kdo se ti fyzicky líbí.

Seznamování naživo, tedy v klubu, na ulici, či gay akci je seznámení emocionálního typu, které je běžné u heterosexuálů. Tedy seznámení přirozeným výběrem z určitého množství lidí, které na místě srovnáváš a vybíráš si toho, kdo se ti fyzicky líbí. V klubu jsi si totiž jist, že dotyčný je gay a pokud se mu nebudeš líbit, odmítne tě a tím většinou vše končí. Nehrozí ti žádné další riziko z nechtěného prozrazení jako u oslovení "člověka na ulici".

V klubu často hraje hlasitá hudba, a tak obvykle vybíráš podle fyzického dojmu, který ti o charakteru a vlastnostech člověka příliš neprozradí, než na základě okouzlení mluveným slovem.

Ale jak již víš, gay klub je místem, kde většina lidí hledá a očekává zábavu, uvolnění, tanec, ale také nezávazné seznámení za účelem prchavého intimního zážitku. Tvoje snaha o hledání partnera se může setkat jen s pouhým zájmem o sex, bez jakéhokoliv pokračování. Dobře si rozmysli, zdali je náhodný sexuální kontakt opravdu to, co chceš. Obzvlášť důkladně zvaž riziko přenosu STD a AIDS.