www.004.cz >Zdravotní poradna > Poradna tématu zdraví úvod

Autor: -zdp->, Téma: Zdravotní poradna, Vydáno dne: 11. 08. 2022
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Pro návštěvníky www.004.cz jsme připravili poradnu 004, kde můžete klást libovolné dotazy na témata coming out, homosexualita, gay partnerské problémy, pohlavní choroby, uvědomování a rozpoznání sexuální orientace, sexuální deviace a alternativy sexuálního prožívání, či se svěřit se svými intimními problémy.

Poradna 004 tématu zdraví shrnuje a zodpovídá všechny dotazy, které již přišly nebo docházejí do redakce a týkají se témat HIV/AIDS a Zdraví – pohlavně přenosné choroby.

Zajímavé dotazy zveřejňujeme v následujícím výpisu. Každé téma je zvláštní stránka a může obsahovat i více podobných dotazů k danému dotazu, pokud spolu úzce souvisí.

Dotazy týkající se problematiky zdraví, AIDS a pohlavně přenosných chorob jsou odborně zodpovídány, nicméně zde upozorňujeme, že nepřebíráme žádnou zodpovědnost za selfdiagnostiku čtenářů 004 a není možné podle vámi pozorovaných příznaků na dálku určit vaši diagnózu, kterou by měl určit váš praktický/odborný lékař na základě tělesné prohlídky a laboratorních testů, bez nichž se diagnostika pohlavních chorob neprovádí.

Vaše dotazy k problematice zdraví, pohlavních chorob a problematiky HIV/AIDS směřujte na e-mail nebo využijte formuláře na konci stránky.

Pravidla poradny

Vaše dotazy odpovídá tým odborníků Poradny 004, který je složen ze sociálních pracovníků CODE 004 o.s., psychologů a lékařů. Všichni pracovníci a smluvní partneří mají odpovídající odbornou způsobilost a univerzitní vzdělání. Vaše dotazy jsou zpracovány sociálními pracovníky Poradny 004 a přeposílány dle svého charakteru jednotlivým odborníkům. Pokud chcete poradit s otázkou, na kterou jste nenašli odpověď v některém z témat 004.cz, napište jej do odesílacího formuláře na této stránce a odešlete ke zpracování. Na dotazy odpovídáme pouze veřejně, přičemž kopie odpovědi je zároveň odeslána tazateli. Soukromé odpovídání výhradně přes email není možné. Vaše jméno a emailová adresa zůstávají v tajnosti a jsou neveřejné. Všechna jména pod dotazy jsou záměrně změněna a neodpovídají skutečnosti.

Pokud máte zdravotní problémy, navštivte neprodleně lékaře! Poradna 004 si vyhrazuje právo zodpovídat jen na vybrané dotazy. Z kapacitních důvodů nezodpovídáme dotazy zejména z oblastí ženských gynekologických problémů a dalších běžných problémů heterosexuální většiny. V takovém případě doporučujeme využít poradny Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde