www.004.cz >Intimní poradna > Anální sex a heterosexuální muži

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 25. 09. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Manželka je schopná žena, dělá v reklamě a stýká se spoustou lidí. Velmi čte a když naše sexuální radovánky přestali být už tak vzrušující, začala hledat v literatuře a našla různé anální techniky, které se mě začali velmi líbit. Nejdříve používala jenom prst posléze vibrátor. Nejdříve jsem měl z toho velmi špatný pocit, že asi nejsem normální nebo že je to divné ale pak jsem si na to zvykl a začalo se mě to velmi líbit.

Ani nevím kde začít ale začnu asi tímto. Je mě 33 let a jsem štastně ženatej a mám 5 letého kluka Lukáška. Všechno bylo v pořádku do té doby, než jsme s manželkou viděli několik péček kde byl sex všeho druhu. Mám na mysli muž-muž a tak. Manželka je schopná žena, dělá v reklamě a stýká se spoustou lidí. Velmi čte a když naše sexuální radovánky přestali být už tak vzrušující, začala hledat v literatuře a našla různé anální techniky, které se mě začali velmi líbit. Nejdříve používala jenom prst posléze vibrátor. Nejdříve jsem měl z toho velmi špatný pocit, že asi nejsem normální nebo že je to divné ale pak jsem si na to zvykl a začalo se mě to velmi líbit. Řekl bych, že dosahuji ještě většího orgasmu než před tím. Nevím jak je to možné, ale preferuji když si mohu vybrat jen to. Postupem času jsem ovšem začal přemýšlet jaké by to bylo, kdyby to nebyla žena ale muž. Tak daleko jsem se dostal. Doposud jsem nad tím nikdy neuvažoval ale teď na to myslím stále více. Drží mě jenom to, že miluji svoji ženu, svého kluka a vybudovaná kariéra. Muži se mě nikdy nelíbili ale představa sexu s mužem je velmi lákavá. Ženě jsem o tom nikdy neřekl, nechci ji ublížit.  Jeden můj kolega říká, že je to projev přizpůsobení. Něco jako když ve skupině mužů, kde nepracují ženy je stres a práce a jen práce a moře přesčasů, tak se něco podobného může stát. Kdy se vlastně člověk stane homosexuálem, když o tom přemýšlí a plánuje nebo když to prožije v reálném světě. Osobně si myslím, že kdyby manželka nepřešla na ty anální praktiky, tak bych ten pocit nikdy nepoznal a ostatní by mě nikdy nelákalo.
  Budu velmi rád, když mě to vysvětlíte. Jsem stále více přesvědčen že než prozrazení uvedené orientace je lepší odejít z toho světa a zachovat si tvář.
  Děkuji.

 Martin


Řekněme si nejdříve něco k análnímu sexu obecně. Oblast konečníku je velmi citlivou oblastí. Nejen, co se náchylnosti k bolesti týče, ale především i na jemné dráždění a schopnosti vnímat toto dráždění jako příjemné či sexuálně vzrušující. Citlivost je způsobena velmi vysokou hustotou nervových zakončení v této oblasti. Z toho také vyplývá i to, že anální sex nemusí být jen výhradou gay sexu, ale příjemné pocity přináší i ženám a heterosexuálním mužům. U mužů mohou být příjemné pocity spojeny při použití např. vibrátoru i s drážděním prostaty, kterou lze nahmatat prstem skrze konečník.
Dá se tedy říci, že kdyby bylo více odvážných manželek jako je ta vaše, poznalo by mnohem více heterosexálů tyto silné pocity, jako vy. Existuje mnoho dvojic jako je ta vaše, kde umělé penisy a vibrátory nepoužívají jen ženy, ale i muži. V sex shopech se dokonce prodávají umělá dilda na řemmíncích, které si vaše manželka může upnout kolem pasu jako horolezecké popruhy a souložit s vámi jako muž.

 Pokud se rozhodnete k análnímu sexu s náhodným mužským partnerem, zvažte možná rizika přenosu pohlavních chorob a rizika HIV. Doporučujeme použít minimálně kondom a dostatečné množství lubrikantu.

To, že vás láká anální sex s opravdovým mužem neznamená, že jste homosexul. Sexuální orientace je vrozená a nelze se ji naučit tím, že využíváte své anální libůstky. Jako sex se ženou neudělá z gaye heterosexuála, tak ani vy nezměníte orientaci.

Avšak pokud cítíte k mužům trvalou erotickou přizažlivost, či lásku, jsou pochyby o orientaci na místě. Mnoho gayů se žení, má dítě a na to, že udělali chybu přichází až mnoho let po svatbě. Řekněme, že než přichází, tak si to spíše připouští. Ale ani pak není důvod myslet na sebevraždu a že je život promarněn. I ve 40ti letech se dá začít žít jako gay. Život to může být stejně hodnotný a krásný jako ten předešlý, ne-li ještě lepší právě proto, že si najde někoho, koho budete plně popravdě milovat z celého srdce. Podle toho, co však píšete si myslím, že to pravděpodobně nebude váš případ. 

 Váš kolega vás zcestně navedl na myšlenku, že homosexuálem se člověk stává, když o tom přemýšlí, nebo se homosexuálně chová. Je tedy třeba ještě jednou zdůraznit, že normální heterosexuál se bude chovat homosexuálně jen tehdy pokud nebude mít možnost mít sex se ženou. To nejde např. při výkonu trestu ve věznicích, obtížné je to i při vojenské službě, či dříve u námořníků apod. Jakmile se však naskytne možnost mít sex se ženou, vrací se k původnímu sexuálnímu chování. Rozlišujme tedy sexuální chování a orientaci. To, že vám bude příjemný sex s mužem a budete s ním praktikovat anální sex na vás nic nezmění. Budete homosexuálně resp. bisexuálně se chovající heterosexuál. Pro lepší pochopení této otázky doporučujeme navštívit stránky http://homosexualita.004.cz .

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde