Mám takovej menši problém. Za 1) jsem holka a nevím jak se vám bude líbit že sem píšu a za 2) bych chtěla poradit s análním sexem. Se svým partnerem po tom toužíme, ale nevíme jak na to. Mě to bolí a on se tam nemůže dostat i když to zkouší pomalu. prosím poraď te mi, co máme dělat aby to vyšlo a bylo OK a obomě se nám to moc líbilo.
Dík za radu
Lentilka 02.06. 2002 - 19:49 << RE

Milá lentilka , klikni na :TÉMATA-gay sex-anální sex, pořádně si to s přítelem prostuduj, je to velmi realistický popsáno, snad bych zdůraznil, že je nutné mít dobře opilované nechty, čím předejdete možnému poranění a nešetřit lubrikantem.Také je vhodné výplach( klistýr) provádět klistýrovým balonkem teplou mýdlovou vodou,poslední výplach může být teplou vodou s kapkou vonného oleje nebo oblibeného parfému bez lihu.Velmi vhodný je robertek tzv. načináček ,je menší a kuželovitého tvaru, ale to se dá vyřešit prstama,začít jedním pořádné masírovat ,nepospíchat a přidávat druhý, třetí ....když to přežemu tak postupně se dá v prdelce i zatleskat.Přeju Ti příjemné .........ání
bamir 12.06. 2002 - 07:43 << RE

Aho, jmenuji se HONZA a měl jsem mnoho žen. Začal jsem se standartním sexem až v 17 letech, ale během krátké doby (když už jsem věděl jak na to) jich bylo dost za krátkou dobu. Cíl byl jasný - zábava - balení - šounění. V 19 letech jsem vyzkoušel muže, ze zvědavosti a také proto, že se to tak vyvrbilo ( Nejsem gay) . Z mé strany to však nebylo tak úplně chtěné, ale přesto se dostal penis do mého análu (měl jsem smíšené pocity). Předtím po prohlížení erotických časopisů jsem si říkal: co asi cítí žena či dívka když jí to tam tak perou??
Přišel jsem u SVÉ osoby na to ze zvědavosti tak, že jsem si posléze začal onen otvor dráždit prsty za současného onanování (styděl jsem se před přítelkyněmi a vůbec jim to říct). U mne to vytváří velmi příjemné pocity a o to více vzrušující čím více se roztahuje anální otvor a dráždí se směrem k pupíku. Zkoušel jsem také různé pomůcky. Má žena ovšem tuto zálibu příliš nesdílí a tak ji ani do toho nenutím. Neskrývám při tom, že mi to je příjemné. A teď můj názor: Jsi li schopný utírat jinému muži zadek po kakání, pusu po blinkání a pak se s ním líbat, žít s ním a společně se živit jsi na muže, pakliže dle mého názoru ne tak cítíš potřebu být více ovládán ženou stejně jako já a tak jak by jsme si to přáli. A nebo potom vyzkoušet bisexuální sex, ovšem jak, s kým, bezpečně, kamarádsky.....?
To je velké lákadlo ale, ? jakého jednání bude ten třetí ? Ahoj Honza
Jena 23.12. 2004 - 22:38 << RE