004.cz

Tramvaj DP proti AIDS

PLÁNOVANÁ TRASA Osvětové tramvaje „DP PROTI AIDS“ středa 1. 12. 2010

13:00 trasa 1: Výstaviště (nástupní, smyčka) – Veletržní – Strossmayerovo náměstí – Nábř. kpt. Jaroše – Dlouhá třída – Náměstí Republiky – Masarykovo nádraží – Jindřišská – Václavské náměstí (cca 13:15) – Vodičkova – Lazarská – Karlovo náměstí – Štěpánská – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Šumavská – Vinohradská vodárna – Perunova – Orionka – Flora – Olšanské hřbitovy (výstupní, smyčka)
Přestávka ve smyčce Olšanské hřbitovy cca 13:50 – 14:05

14:05 trasa 2: Olšanské hřbitovy – Flora – Radhošťská – Jiřího z Poděbrad – Vinohradská tržnice – Italská – Muzeum – I. P. Pavlova – Bruselská – Pod Karlovem – Nuselské schody – Otakarova (výstupní zastávka), manipulace do smyčky Zámecká (cca 14:35)
Přestávka ve smyčce Zámecká cca 14:35 – 14:55

14:55 trasa 3: Náměstí bří Synků (občasná nástupní) – Divadlo Na Fidlovačce – Svatoplukova – Ostrčilovo nám. – Albertov – Botanická zahrada – Karlovo náměstí – Národní třída – Národní divadlo – Staroměstská – Malostranská – Chotkovy sady – Hradčanská – Vozovna Střešovice – Sibeliova – Ořechovka – OD Petřiny - smyčka Petřiny (cca 15:35)
Přestávka ve smyčce Petřiny cca 15:35 – 15:45

15:45 trasa 4: Petřiny – Vojenská nemocnice – Vozovna Střešovice – Hradčanská – Letenské náměstí – Kamenická – Strossmayerovo náměstí – Pražská tržnice – Dělnická – Maniny – Libeňský most – Palmovka (v Sokolovské ulici, cca 16:15) 
Přestávka na manipulační koleji Palmovka cca 16:15 – 16:35

16:35 trasa 5: Palmovka – Invalidovna – Urxova – Křižíkova – Karlínské náměstí – Florenc (výstup), manipulace do smyčky Florenc (16:50) 
Přestávka ve smyčce Florenc cca 16:50 – 17:05 

17:05 trasa 6: odjezd ze smyčky Florenc – Bílá labuť – Masarykovo nádraží – Jindřišská – Václavské náměstí – Lazarská – Myslíkova – Jiráskovo náměstí – Zborovská – Anděl – Na Knížecí – Plzeňka – Smíchovské nádraží – Hlubočepy – Sídliště Barrandov (cca 17:40)
Přestávka ve smyčce Sídliště Barrandov cca 17:40 – 18:00 

18:00 trasa 7: Sídliště Barrandov – Hlubočepy – Smíchovské nádraží – Plzeňka – Na Knížecí – Anděl – Arbesovo náměstí – Švandovo divadlo – Újezd – Hellichova – Malostranské náměstí – Malostranská – Čechův most – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – smyčka Výstaviště (cca 18:45) 

Ukončení akce (cca 18:45 hod.) ve smyčce Výstaviště, rozchod účastníků, odjezd manipulační tramvaje do vozovny.

Osvětová tramvaj nebude zdržovat pravidelný provoz MHD (jelikož se jedná o všední den, je potřeba neprodlužovat pobyt v zastávkách). V tramvaji budou dobrovolníci České společnosti AIDS Pomoc a lékař MUDr. Milan Košťál, kteří budou připraveni odpovídat jakékoliv dotazy ohledně nemoci AIDS a přenosu této choroby. 

Pozn: uvedené časy i trasa jsou orientační, mohou se aktuálně změnit dle potřeb nebo situace.

Obsah tématu Aktuality z domova:
  • Tramvaj DP proti AIDS

Tramvaj DP proti AIDS - komentáře

K článku není žádný komentář
pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
© 2001 - 2018 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |