www.004.cz >Partnerské vztahy > Věrnost mezi homosexuálnimi páry

Autor: -cod->, Téma: Partnerské vztahy, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Každý z nás alespoň jednou slyšel, nebo je o tom sám přesvědčen, že gay nedokáže být věrný. Že je určitě více promiskuitní než většina heterosexuálně orientovaných lidí. Zakládají se tyto informace na realitě? Tyto a další otázky má zodpovědět dotazník, který najdete v tomto článku.

Každý z nás alespoň jednou slyšel, nebo je o tom sám přesvědčen, že gay nedokáže být věrný. Že je určitě více promiskuitní než většina heterosexuálně orientovaných lidí. Že nedokáže udržet dlouhodobý vztah. Zakládají se tyto informace na realitě? Tyto a další otázky má zodpovědět dotazník, na který najdete odkaz níže. Dotazník, resp. jeho výsledky budou součástí mé diplomové práce na téma "Psychologické kontexty věrnosti v rámci homosexuálních vztahů", zároveň budou publikované na stránkách 004.cz, díky kterým jste se na dotazník dostali.

Otázky jsou koncipované spíše jako otevřené, tedy ptají se na důvody proč jste odpověděli tak jak jste odpověděli. Samozřejmě nemusíte odpovídat na otázky, na které sami nechcete, nebo podrobně popisovat důvody svých odpovědí. Pokud si ovšem čas najdete, můžeme díky vám získat relevantní data, která mohou tato tvrzení prokázat či vyvrátit. V dotazníku uvádím a používám termín monogamie, tj. párové soužití dvou jedinců různého pohlaví, je mi jasné, že není platné pro párové soužití osob stejného pohlaví, nicméně pro jasnější pochopení tento termín uvádím a používám.

Dotazník je naprosto a zcela anonymní. Pokud byste cokoliv k tomuto tématu měli, neváhejte mi napsat na tuto e-mailovou adresu