www.004.cz >Komunita > Seznamování podle penisu

Autor: Alca <>, Téma: Komunita, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Někdy mám z inzertních serverů pocit, že spíše než s klukem se mám seznámit s penisem a nepodstatným zbytkem, co je k němu přirostlý. Nejsem feministka, co chce útočit na mužské ego, ale rád bych napsal pár řádku k fenoménu poslední doby. Tím je seznamovaní podle fotografie penisu.

Někdy mám z inzertních serverů pocit, že spíše než s klukem se mám seznámit s penisem a nepodstatným zbytkem, co je k němu přirostlý. Nejsem feministka, co chce útočit na mužské ego, ale rád bych napsal pár řádku k fenoménu poslední doby. Tím je seznamovaní podle fotografie penisu.
Se zvyšující se saturací digitálních fotoaparátech v populaci, gay komunitu nevyjímaje, se nám zvyšuje množství fotoseznamek a tím i profilů s fotografií. Budete-li se chtít podívat jak vypadá gay, zjistíte někdy možná mnohem snáze jak vypadá gay penis a také to, že gayové asi neumí používat pravítko.
Nejen že k obrázkům 10-16 cm pyjů je vždy doplněno, že se jedná o penis velikosti nejméně 18x5 cm, ale provedl jsem si i malý test.
Na základě výzkumu serveru The penis jsem zjišťoval kolik procent gayů jednoho tuzemského serveru uvádí, že mají penis větší než 18 cm. Údaj by se měl rovnat statisticky změřenému číslu z výzkumu, který říká, že pouze 7,5% mužů má penis větší než 18cm. Z vyhledávací služby fotoseznamky jsem se dozvěděl, že zhruba 30% registrovaných gay mužů uvedlo velikost svého pyje přesahujících 18cm. Tak, kde je chyba?

Zanechme předhánění v tom, kdo ho má většího a přesuňme se k fenoménu, jenž jsem nazval:  S kým se to seznamuji?

Zcela chápu, že je mnoho lidí, kteří se chtějí seznámit za účelem sexu. Nic víc od seznámení neočekávají. Často jsou to zkušení gayové, kteří se mohou pochlubit desítkami sexuálních partnerů, ale bohužel také desítkami druhů virů, které si od svých kontaktů přinesli a předají je dalším. A to nemluvím jen o HIV. Všechny provedené výzkumy české populace poukazují na vysoké procento gayů, kteří přenáší papiloma viry, herpetické viry a hepatitidy. No, kdo chce kam, pomožme mu tam.

Co mne zaráží jsou mladí kluci, kterým nebylo ještě ani 18 let, žijí u rodičů, chodí na střední a na Internetu se ukazují na často dobrovolně vytvořených porno fotkách. Jen upozorňuji, že náš trestní zákoník ve svém §205 ohrožování mravnosti zakazuje takovéto fotografie pořizovat a šířit. Je to zhýralost, nezkušenost, hledání sexuálních dobrodružství, exhibice, nebo odkoukané od starších?

Co mne dále zaráží je inzerce 25 letého chlapce, který si už první vztahy a intimní chvíle prožil a chtěl by se vážně seznámit s někým na celý život. Inzeruje vážné seznámení, nechce nikoho na jednu noc, píše o svých ušlechtilých zálibách a jako fotografii, jež by měla k tomu všemu serióznímu povídání více napovědět o jeho vizáži a lidství, zvolí svůj ztopořený penis. Může to takový člověk myslet vážně? Nebo to je jen další promiskuitní tetka, která chce vypadat jako slušný chlapec?

Musím smutně podotknout, že seznamování pomocí fotografie penisu se stává normou. Normou, proti níž bojovat a vyhrát nelze, a tak napíšu jen jedno. Než si svůj penis ukážete celému světu, zkuste se zamyslet nad tím, co od toho očekáváte a také nad tím, zda-li je penis skutečně tím nejhezčím a nejzajímavějším, co na mne je.