www.004.cz >Intimní poradna > Vzrušuje mne satén a hedvábí

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 21. 08. 2022
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Již v dětství jsem si všiml, že mě přitahuje dámské spodní prádlo a halenky ze saténu, hedvábí a polyamidu. Jedná se o různé košilky, kombiné, noční košile a halenky na zapínání s dlouhými rukávy. Líbí se mi jak jsou tyto materiály lesklé a hladké.

Dobrý den, jmenuji se Pavel a je mi 25 let. Již v dětství jsem si všiml, že mě přitahuje dámské spodní prádlo a halenky ze saténu, hedvábí a polyamidu. Jedná se o různé košilky, kombiné, noční košile a halenky na zapínání s dlouhými rukávy. Líbí se mi jak jsou tyto materiály lesklé a hladké. Vždycky jsem přemýšlel jaký to musí být krásný pocit mít je na holé pokožce. Nejprve jsem začal masturbovat při prohlížení módních časopisů, později jsem začal nosit (když jsem byl doma sám) matčiny kombiné a noční košile. Nejhorší je, když vidím v televizi například ženu v saténové halence, hned mám chuť masturbovat. Už několikrát jsem uvažoval, že si přes internet objednám např. dámské saténové pyžamo, ale jelikož ještě studuji, tak stále bydlím s rodiči a mám strach, že by to mohli odhalit. Jsem celkem hodně frustrovaný, že nemůžu svou potřebu nošení saténového a hedvábného prádla ukájet pravidelně, tak mám alespoň spoustu obrázků žen v saténu a hedvábí, u kterých masturbuji několikrát denně. Přemýšlel jsem, jestli nejsem transvestita, ale žádné jiné dámské oblečení mě nepřitahuje, taktéž nemám potřebu chovat se jako žena. Nevím, co s tím. Zcela určitě se jedná o fetiš a s tím se, jak jsem se dozvěděl, nedá nic dělat. Problém je, že se mi to moc líbí. Jestli můžete nějak poradit, tak budu velmi rád. Mockrát děkuji.

Fanda


 

Milý Fando,
děkuji za důvěru, se kterou se na nás obracíš. Pokud bychom se měli bavit o diagnóze ve smyslu nějaké sexuální deviace, pak je nutné říci, že odpověď by Ti dal některý z mých kolegů ve své sexuologické ordinaci. Někdy však není vůbec nutné nosit svou libůstku do ordinace, pokud nám nečiní žádné problémy, jsme s ní smířeni a umíme s ní žít. Pokud by ti dělalo problémy najít si parterku a před pohlavním stykem se ženou bys dával přednost masturbaci se saténovým prádlem, pak by ses mohl s pomocí sexuologa pokusit o adaptaci na sexuální aktivity s partnerkou třeba v saténovém prádle.
Transvestitu uspokojuje převlékání do oblečení opačného pohlaví. Chceš-li se svou potřebu někam zařadit, musíš se zamyslet, je-li tím sexuálním stimulem pocit převlečení do dámského saténového prádla (transvestitismus), nebo spíše kontakt se saténem (fetišismus). Možností třetí je fetišistický transvestitismus. Pokud bys volil před dívkou kontakt se saténovým prádlem a masturbaci v něm, jednalo by se o silnou fetišistickou deviaci v objektu. Samozřejmě to může být i jiná kombinace a diagnózu by stanovil sexuolog na základě vyšetření. Otázkou je, jestli je toto skutečně podstatné. V podstatě každou sexuální deviaci lze do určité míry brát jako zvláštní případ fetišismu. Někdy fetišismus může vznikat imprintigem neboli vtištěním určité situace nebo předmětu s prvním orgasmem. Právě prádlo matky nebo sestry je jednou z nejčastějších situací.
Pokus si odpovědět na otázky - Máš nějakou přítelkyni? Měl jsi již dříve nějakou? Zkoušel jsi navázat vztah s dívkou? Máš zájem o vztah a i pohlavní styk s dívkou? Je podmínkou takového styku, aby měla na sobě saténovou nebo hedvábnou košilku? Pokud jí mít nebude, co se stane? Zkoušel sis koupit pánské hedvábné spodní prádlo? Jemné pánské (polyamid elastan) tílko připomínající satén? Tyto otázky pomohou s případnou další intervencí. Pokud budeš potřebovat, neváhej se na nás obrátit.