www.004.cz >Otázky homosexuality > Musím to mít pořád!

Autor: -oth->, Téma: Otázky homosexuality, Vydáno dne: 05. 08. 2022
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Ahoj poradno, je mně 40 let a asi budu nemocen. Jsem totiž sexuálně hrozně aktivní. Potřebuji mít pohlavní styk několikrát denně a když nemůžu najít vhodný objekt, tak musím onanovat a to někdy až 5 krát za den...

Ahoj poradno, je mně 40 let a asi budu nemocen. Jsem totiž sexuálně hrozně aktivní. Potřebuji mít pohlavní styk několikrát denně a když nemůžu najít vhodný objekt, tak musím onanovat a to někdy až 5 krát za den. Můžete mně poradit co s tím. To přece není normální v mém věku.Díky.

Jakub


Ahoj Jakube

Největší sexuální aktivita je kolem 18-20 roku věku, a pak pozvolna klesá. Přesto ve 40 člověk není odepsán. Pro srovnání: v 15ti letech je stále mnohem menší než ve 40.

Tvůj problém, tak jak jsi ho popsal lze pojmenovat termínem hypersexualita. Intenzita tvé sexuální potřeby by nebyla normální ani pro 19letého mladíka.

Léčbu provádí sexuolog a spočívá v podávání sexualitu tlumících přípravků, které se používá např. u léčby nebezpečných pedofilů. Je-li ti tvá sexuální potřeba na obtíž, objednej se k odbornému lékaři. Léky může předepsat sexuolog a psychiatr. Na základě vyšetření ti předepíše léky, s jejichž pomocí by se ti mohlo problém vyřešit.