www.004.cz >Intimní poradna > 10 sekund a dost!

Autor: -inp->, Téma: Intimní poradna, Vydáno dne: 18. 01. 2024
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Jsem asi bisexuální a je mi 17. Když to dělám s holkou, tak jsem strašně rychle hotovej. Tak do 10 vteřin. Co mám dělat? Chtěl bych se milovat déle, abych uspokojil i svou holku. S klukem jsem ještě anální sex neměl.

Jsem asi bisexuální a je mi 17. Když to dělám s holkou, tak jsem strašně rychle hotovej. Tak do 10 vteřin. Co mám dělat? Chtěl bych se milovat déle, abych uspokojil i svou holku. S klukem jsem ještě anální sex neměl.

Tomáš


Ahoj Tomáši,
 
tento problém se i v odborných kruzích nazývá "10 vteřin a dost" a na jeho odstranění existuje celá řada terapeutických postupů. Již na začátku bych však zmínil, že soulož se ti na hodiny protáhnout asi nepodaří, ale o chvilku déle pravděpodobně ano.

Jako první se doporučuje začít masturbovat, a to denně. Pokud budeme několik hodin před souloží masturbovat, může se nám podařit soulož výrazně prodloužit, někteří lidé pak ani nedosahují orgasmu. Dále bych ti doporučil soustředit se především na nekoitální aktivity - mazlení, líbání, felaci a cunniling - orální sex. Svou partnerku se tak nauč přivést k orgasmu i jiným způsobem. Žena často nepotřebuje hodinu souložit a pokud je pouze klitoridálně vzrušivá, tak soulož nepotřebuje k uspokojení nikdy. Domluv se s partnerkou na tom, co by si přála, a nerozebírejte již délku soulože. Partnerku si můžeš časem připravit třeba ústy a když už bude mít těsně před orgasmem, zasuneš svůj penis a k orgasmu dojde u obou naráz atd. To bude chtít ale trochu natrénovat, aby to bylo takto dokonalé.

Ujisti se s partnerkou o tom, že hodinová soulož by stejně nebyla nejlepší způsob sexuálního vybití.
Také se doporučuje metoda stiskací - před výronem si stiskneš penis za žaludem a to oddálí ejakulační reflex. Dá se použít i metoda intenzivního tlaku na hráz od konečníku směrem dopředu.) Metoda ejakulace po částech je technikou, kdy muž ejakuluje po částech - přerušuje dráždění apod.
Dále použij při souloži kondom - snižuje citlivost. Možností je pokusit se o soulož třeba 10 minut po té první - ta druhá by mohla být delší.
Zkus si penis do pochvy jen tak zasunout a nekopulovat. Jen tak pozorovat své pocity apod.

V případě neúspěchu navštiv sexuologa přímo v ambulanci a problém rozeberte.