www.004.cz >Redakce > Gay komunita v novém

Autor: -cod->, Téma: Redakce, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Projekt gay.komunita.cz startuje do další fáze svého života. Původní verze odešla do věčných lovišť spolu se zářiovou změnou všech serverů, které provozuje Code004. Na novou 004ku se koukáte právě nyní.

Staronová Gay komunita startuje do další fáze svého života. Původní verze odešla do věčných lovišť spolu se zářiovou změnou všech serverů, které provozuje Code004, na novou 004ku se koukáte právě nyní. Nicméně starý obsah komunity můžete při troše hledání najít na www.kluci.cz nebo www.stud.cz

A proč volné diskuzní fórum? Chat je příliš prchavý a čím dál víc nediskutovatelný, diskuze pod články na webech příliš uzavřené a specializované, navíc to špatné hledání..., ICQ neodbytné a ne jako prvotní zdroj komunitace. Jestli se pletu, opravte mě, ale moc prostoru zde není. GK měla svoji klientelu, kdyby každý z jejich někdejších návštěvníků napsal denně jediný přispevek, bude tu pořádne živo. A to by se mi líbilo, vrátit zpátky diskuze na Mageu v dobách, kdy bylo o čem diskutovat. Nevím, zda-li je to možné, ale za pokus to rozhodně stojí a doufám, že se tam budeme potkávat.