www.004.cz >Redakce > Copyright

Autor: -cod->, Téma: Redakce, Vydáno dne: 00. 00. 0000
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Uživatelé jsou oprávněni využívat toto autorské dílo neomezeně pouze pro svou osobní potřebu. Pořizování kopií a další šíření tohoto autorského díla je možné pouze při dodržení následujících podmínek...

Veškeré zde uváděné materiály jsou autorská díla ve smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb. v platném znění. Autorské dílo představují zhotovené www stránky umístěné na World Wide Web serveru občanského sdružení CODE004 , obsahující text, grafiku a audiovizuální soubory.
Uživatelé jsou oprávněni využívat toto autorské dílo neomezeně pouze pro svou osobní potřebu. Pořizování kopií a další šíření tohoto autorského díla je možné pouze při dodržení následujících podmínek:

  1. O jednotlivých případech využití autorského díla je zhotovitel kopie povinen předem informovat vlastníka autorských práv prostřednictvím e-mailu: .
  2. V případě vyjádřeného nesouhlasu vlastníka autorských práv je uživatel povinnen neprodleně upustit od dalšího šíření kopií tohoto autorského díla.
  3. Autorské dílo nebude nijak upravováno ani měněno.
  4. Grafické prvky tvořící součást díla (např. fotografie, grafy a tabulky) nebudou rozmnožovány a šířeny odděleně od souvisejícího textu a naopak.
  5. Na každé pořízené kopii tohoto díla bude viditelně uveden text: Copyright(c)CODE004 opatřený aktivním html odkazem nebo viditelným zobrazením adresy úvodní stránky projektu 004.cz ( http://www.004.cz/ ).
  6. Po celou dobu využívání autorského díla výše popsaným způsobem bude na hlavní resp. na úvodní straně příslušného elektronického nebo tiskového média viditelně zobrazena jedna z ikon serveru 004.cz vyobrazených na stránce ikony.004.cz .

Jiný způsob využívání autorského díla, resp. udělení jiných uživatelských práv, kromě výše uvedených případů, je oprávněn pouze vlastník autorských práv, není-li na příslušné stránce výslovně uvedeno jinak.

Kontakty a odkazy na provozovatele www stránek a autory jednotlivých částí www aplikace 004.cz jsou uvedeny na stránce Kontakty.


Občanské sdružení CODE004 využívá zpravodajství z databází ČTK (články s uvedeným autorem -čtk-), jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena.
Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.