www.004.cz >Otázky homosexuality > Zakazuji si lásku ke klukům

Autor: -oth->, Téma: Otázky homosexuality, Vydáno dne: 03. 04. 2024
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Píšu vám kvůli svým několika problémům. Myslím, že jsem gay, ač se zamilovávám do žen. Do muže jsem se ještě nezamiloval, ale asi si to zakazuji. Při sebeuspokojování myslím ale na muže, takže je to jasné. Při mazlení se ženou ale problém s erekcí nemám, vzrušují mne i ňadra a sex. Sex se ženou taky není k zahození, ačkoliv se mi ženské genitálie tak nelíbí...

Dobrý den! Píšu vám kvůli svým několika problémům. Myslím, že jsem gay, ač se zamilovávám do žen. Do muže jsem se ještě nezamiloval, ale asi si to zakazuji. Při sebeuspokojování myslím ale na muže, takže je to jasné. Při mazlení se ženou ale problém s erekcí nemám, vzrušují mne i ňadra a sex. Sex se ženou taky není k zahození, ačkoliv se mi ženské genitálie tak nelíbí (hlavně ochlupení). Můžu být bisexuální? Nebo jsem jen "nevyhraněný"? Je mi 22 let a jsem konzervativní, takže si to asi zakazuju, nevím

Honza


Právě fantazie jsou nástrojem k sebepoznání. Sexuální orientace nemusí být u každého odjakživa 100% vyhraněná. Mnoho gayů prožívá příjemné pocity při milování a mazlení se ženou, mnoho z nich tak i začíná než poznají, že existuje něco mnohem přitažlivějšího. Po prozkoumání sexuálních představ při sexu tak lze leckdy odhalit, že ač se jednalo o heterosexuální styk, jeden z dvojice si představoval, že partner je stejného pohlaví. Pak bude pravděpodobně opravdu gay, který si bojí přiznat tuto orientaci a jak píšeš i zakazuje zamilovat se do kluka.

Bisexualita nebývá celoživotní sexuální orientace, ale používají ji především homosexuálové, kteří si bojí a ještě nedokáží říct, že jsou takoví jací jsou. Bisexualita jako taková by byla velmi vzácná.

Sexuolog by ti mohl pomoci s procesem sebepoznání. Jak přímou konzultací tak i metodami jako penilní pletyzmografie, které často ukáží, že to, co si člověk myslí není zcela v souladu s tím, jaká je skutečnost. Pokud se chceš objednat doporučuji MUDr. Procházku na Karlově náměstí 32. Tel 224904379. Ochotně ti pomůže.