www.004.cz >Období coming-outu > Jsem na starší

Autor: -oco->, Téma: Období coming-outu, Vydáno dne: 03. 04. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Je mi 16 let a nevím proč, táhne mě to k mužům. Navíc ale ke starším mužům, kolem 35-45 let. Jsou zkušenější a s těmito muži si asi rozumím. Teď jsem dokonce našel přítele, začínám ho i milovat. Je to příjemný člověk, rozumím mu a rád mu naslouchám...

Ahoj lidi,
je mi 16 let a nevím proč, táhne mě to k mužům. Navíc ale ke starším mužům, kolem 35-45 let. Jsou zkušenější a s těmito muži si asi rozumím. Teď jsem dokonce našel přítele, začínám ho i milovat. Je to příjemný člověk, rozumím mu a rád mu naslouchám. Jo, jistě, přiznám se, už jsme zažili i ty intimnější okamžiky. Ale řekněte mi...Není to příliš mimo? Zpočátku jsem se za to styděl, teď však ne. Navíc, nevím, jak to řeknu našim. Jsou to úplně normální lidi, ale nevím, jak by se stavili k tomu, že jsem bisexuál, a navíc zamilovanej.

Kluk


Ahoj kluku,

Děkuji za dopis. Preference věku partnera je stejně vrozená, jako jeho pohlaví. Někdo se narodí a líbí se mu stejně staré ženy, někomu mladší kluci a někomu prostě starší. Přitažlivost ke starším mužům může přinášet pocity, že se jedná o něco nemorálního, ale není. Pokud by se ti líbili kluci do 12 let věku, jistě by sis vzpomněl na mediálně libé slovo pedofilie, když se ti líbí vyspělí muži, jsi trochu zmaten, neboť slovo androfil není zrovna běžným. Je mnohem snazší pro život preferovat muže starší než mladší. S tím, kdy vyjdeš s pravdou ven doma, záleží na tom, jak se budeš cítit připravený. Pokud rodiče nic netuší a myslíš, že je ještě čas, můžeš to odložit o pár let. Další informace nalezneš na adrese http://doma.004.cz .
Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde