www.004.cz >Období coming-outu > Jsem asi na holky

Autor: -oco->, Téma: Období coming-outu, Vydáno dne: 23. 10. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Jsem 19 letá holka. S klukem sem spala už mnohokrát, ale nikdy mě to nenadchlo. Když si někoho při sexu představuji, tak jsou to na 90 % holky - a nejvíc jedna spolužačka. Náš vztah je z její strany kamarádský, ale já si vážně nemůžu pomoct.

Jsem 19 letá holka. S klukem sem spala už mnohokrát, ale nikdy mě to nenadchlo. Když si někoho při sexu představuji, tak jsou to na 90 % holky - a nejvíc jedna spolužačka. Náš vztah je z její strany kamarádský, ale já si vážně nemůžu pomoct. Když se jí můžu dotknout ...no je to fajn.
No myslím, že v mým věku to nemá ještě cenu moc řešit. Beru to jak to je a nevylučuji, že se někdy objeví ňákej chlap, ze kterýho budu hotová. Nakonec to stejně dopadne tak jak má. Ale stejně, můžete mi k tomu něco říct?

Hanča


Ahoj Hančo,
 
četl jsem tvůj příspěvek na stránce. Myslím, že tvůj přístup k věci je vcelku správný. V 19 letech je však lidská sexualita obvykle dostatečně dozrálá a očekávat zvraty ve svých pocitech v tomto věku, je tedy něco jiného, než je očekávat v období pubertálního hledání sebe sama. Pokud vedou fantazie s dívčí tématikou, neměla by ses jim bránit a jejich význam bagatelizovat. Podle toho, co jsi napsala, vše nasvědčuje tomu, že můžeš být opravdu lesbička. Být lesbičkou však není žádná tragédie, důvod ke znepokojení či strachu z odmítnutí všemi ve tvém okolí a důvodem být smutná. Přestože se tyto pocity mohou objevit, neměl by to být důvod, proč by ses měla snažit být taková, jak se očekává – dělat heterosexuálku a snažit se své přirozené potřeby zamést někam do kouta.

Doporučuji ti projekt http://comingout.004.cz , kde nalezneš spoustu odpovědí na to, čím se zabýváš den co den, když kolem sebe vidíš hezká děvčata.

Hodně štěstí.

Mnoho odpovědí na své otázky získáte v archívu starších diskuzních fór webu, pro toto téma zde