www.004.cz >Gay sex > Líbání

Autor: -gsx->, Téma: Gay sex, Vydáno dne: 04. 06. 2023
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Jak se správně líbat? Průměrně člověk prolíbá 110000 minut během sedmdesáti let svého života. Pravidelně se líbá 90 procent lidí a prodlouží si tak život až o pět let. Čísla opravdu vysoká! Bez líbání jako bychom neexistovali. Líbání patří mezi časté a příjemné potřeby většiny lidí. Hra polibků je ale cosi víc než spojení rtů, skrývá v sobě něco vášnivého. Že už vám líbání zevšednělo? Tak na to rychle zapomeňte! Představujeme vám deset triků, ze kterých se každému zježí chloupky na těle a patrner bude po vašich polibcích toužit stále víc a víc.

Průměrně člověk prolíbá 110000 minut během sedmdesáti let svého života. Pravidelně se líbá 90 procent lidí a prodlouží si tak život až o pět let. Čísla opravdu vysoká! Bez líbání jako bychom neexistovali. Líbání patří mezi časté a příjemné potřeby většiny lidí. Hra polibků je ale cosi víc než spojení rtů, skrývá v sobě něco vášnivého. Že už vám líbání zevšednělo? Tak na to rychle zapomeňte! Představujeme vám deset triků, ze kterých se každému zježí chloupky na těle a patrner bude po vašich polibcích toužit stále víc a víc.

1. Něžný vánek
Tento druh polibku může u partnera vyvolat příjemné mrazení, hlavně když nikam nepospícháme. Přejíždějte proto svými rty po partnerových ústech tak něžně, jako byste ho hladili tím nejjemnějším peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Když už jste rozehřály partnerovy rty, pomalu po nich jezděte špičkou jazyka a potom je ochlaďte jemným fouknutím. To ho neuvěřitelně vzruší.

2. Provokující štípnutí
Ukažte partnerovi, kdo je tady šéf! Zlehka mu prstem přejíždějte po ústech. Až budete na spodním rtu, chyťte jej mezi ukazováček a palec, trochu vyšpulte a přitáhněte za něj partnera k sobě. Potom si ten sladký kousek těla vložte do úst. Konečky prstů mu sice způsobíte slabou bolest, ale po tom někdy partner při líbání toužíl.

3. Vášnivé dýchání
Tato technika vám vyrazí dech! Spojte se s partnerem rty tak, že mezi nimi nepronikne ani vánek. Pomaličku a jemně do sebe vtahujte všechen vzduch z partnerových plic (aby to fungovalo, musí ale partner spolupracovat, proto mu svůj záměr předem vysvětlete). Když ho úplně »vysajete«, vyměňte si pozice, a nyní druhý partner vtahuje vzduch z vašich plic.

4. Nezbedné okusování
Něžně se rty dotkněte vašeho partnera těsně pod uchem, pomalu mu jezděte po krku a jemně zuby tiskněte jeho kůži. Takováto nezbedná kousnutí sexuálně povzbudí více než 80 procent lidí. Díky tomu, že při vzrušení vytváří tělo endorfin, který blokuje receptory bolesti, paradoxně vyvolává menší fyzické násilí erotický zážitek.

5. Čarovné vtáhnutí
Tento zvláštní polibek si můžete vychutnávat celé hodiny. Zakloňte hlavu a sevřete v ústech přítelův horní ret. Zároveň on sevře váš dolní ret. Tak se něžně spojíte. Pohybujte pomalu rty a jemně je vtahujte do sebe. Vyměňte si s partnerem pozici. Potom pomalu otevřete ústa a jemně do sebe vsajte celé přítelovy rty. Váš partner vám to oplatí. Těmito pohyby se do vašich rtů nahrne krev a stanou se velmi citlivé.

6. Oheň a led
Při večeři se zeptejte partnera, jestli by si nedal kávu se zmrzlinou. Dejte si doušek kávy, aby byla vaše ústa horká, a polibte přítele. Pak rychle, dokud ještě cítí na rtech teplo vašeho polibku, si zchlaďte ústa zmrzlinou a znovu ho polibte. Touto hrou mu dáte dvakrát více než obvykle.

7. Lovec pokladu
Pokud chcete objevit erotogenní zóny vašeho partnera, tak nejlepším způsobem je tento polibek. Začněte na zádech mezi lopatkami. Jemně mu na kůži kreslete jazykem malé kroužky a postupně přejíždějte jazykem po celém těle. Zapamatujete si, kde přesně jste se ho dotkli, když vzrušeně vzdychnul. Až pojedete jazykem zpět, soustřeďte se právě na toto místo. Erotogenní zóny jsou u každého člověka odlišné a dokonce se mohou měnit ze dne na den. Tento polibek najde na těle každé místo toužící po dotyku.

8. Cesta kolem světa
Až budete příště svým jazykem tancovat v partnerových ústech, dotkněte se jeho konečkem partnerova horního patra a jemně pokračujte směrem ke krku. Jazyk musíte mít pevný. Potom ho uvolněte a pohlaďte mu vnitřní stranu tváře, přejděte k jeho zubům a jemně mu je jazykem hlaďte, nejprve z vnitřní a pak z vnější strany.

9. Kolibřík
Když se jemně dotknete partnerova krku svými rty a něžně vzdychnete, dáte mu tím najevo daleko víc, než kdybyste mu řekli, že díky němu jste se ocitli v sedmém nebi. Váš hlas v něm vyvolá vibrace, které pocítí v celém těle. Přiložte rty k jeho pulsující žíle na krku a pomalu mu po ní přejíždějte a přitom bzučte jako kolibřík. Vzruší ho to tak, až mu naskočí husí kůže. Když změníte tón svého bzučení, vytvoříte nové spektrum této senzace.

10. Zápas jazyků
Každý náraz, který učiní váš partner během milování, zvyšuje jeho vzrušení o jeden stupeň. Když ho obdarujete ústní verzí, dosáhnete opravdu vřelého výsledku. Vklouzněte jazykem mezi jeho volně stisknuté rty a pomalu a svůdně s ním pohybujte dovnitř a ven.

volně převzato z g-napster