www.004.cz >Balírna > Balírna

Autor: -bal->, Téma: Balírna, Vydáno dne: 28. 01. 2022
Článek pochází z internetového magazínu 004.cz, ISSN 1214-4452. Všechna práva autorů vyhrazena.

Seznamovaní gayů je ve svých možnostech zcela odlišné od seznamování heterosexuálů. Vzhledem k tomu, že gay hledá partnera v relativně malé skupině lidí, zdají se být jeho šance velmi malé na to, aby našel někoho, s kým by dokázal žít až do konce života. Délka vztahu není však závislá na kompatibilitě páru a výběru samotném, ale také na tom, jak jsme především my sami schopni vzdorovat krizi. V Balírně se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste nejen někoho našli, ale abyste dokázali včas poznat, je-li to opravdu ten pravý. Hodně štěstí a lásky.

Každý člověk má přirozenou tendenci vytvářet intimní či partnerské vztahy s jiným člověkem. Mladí gayové a lesbičky ještě v pre-coming outu či coming outu mají tendenci vytvářet vztah s opačným pohlavím ve snaze zvrátit přirozené potřeby svého těla, a to nejčastěji prostě jen proto, že tak byli vychováni a okolí od nich takový druh vztahu očekává. Dříve či později se však pokouší o vztah se stejným pohlavím, kterému následuje i kontakt intimní.
Téma namlouvání neboli "balení" kluků vzniklo proto, aby gayům usnadnilo jejich vzájemné seznamování v aktuálních podmínkách České republiky. Každý máme se seznamováním jiné zkušenosti a každý se chováme rozdílně, avšak existují jisté zákonitosti, které se opakují a lze s nimi v určitých případech počítat či jim předcházet.

Téma lze rozdělit do tří částí:

Upozorňujeme, že kapitoly Balírny 004 na sebe terminologicky a obsahově navazují. Je tedy třeba přečíst vše a od první kapitoly!!! Vše pak lépe pochopíte a předejdete smutným omylům v tak zásadní otázce, jakou je výběr partnera!!!

Věnováno všem klukům, kteří jsou sami a stále hledají.

Při realizaci Balírny bych chtěl poděkovat Manicovi za inspiraci v jeho projetku G-Faq, ze kterého jsem čerpal pro internetové kapitoly.